Pozitivní LH test

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
288
6.1.22 12:56

Pozitivní LH test

Holky, chci se zeptat.. 22.12..první den poslední menstruace.. 4.1. Ráno mi vyšel pozitivní LH test. Ten Samý den jsem byla u gynekologa, který mi řekl, že na pravém vaječníku vajíčka dozrávají, ale žádné neprasklo. Takže je ještě asi brzy.. Dnes 6.1. jsem dělala ráno další LH test a už byl negativní. Od 3.- 5.1. Jsem měla silnější bolesti v pravém podbřišku. Je možné, že proběhla ovulace? Sex byl 3., 4.i 5.1. Je nějaká šance, že se zadařilo? 🙏 Už měsíc beru tabletky Fertility Blend..
Děkuji 🤗

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27363
6.1.22 13:06

Ano ten pozitivní test vychází tak 1-2 dny před ovulaci, takže když si ho měla pozitivní čtvrtého, tak ovulace muze být až dnes a v den ovulace už pozitivní není. Nicméně jestli se zadařilo zkoumej až tak za 2 týdny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12524
6.1.22 13:42

Ano, kdyz mas nechtěněny styk tak můžeš otěhotnět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7966
6.1.22 17:20

Proběhlá ovulace je jedna věc, jestli se zadařilo, to je závislé na dalších shodách okolností. Aby byly spermie ve správný čas ve vejcovodu, aby se podařilo sloučení těch dvou buněk, jestli se oplodněné vajíčko pořádně uhnízdí do děložní sliznice, jestli bude správně probíhat množení buněk… Stačí, aby něco nešlo podle správného postupu a dostaneš menstruaci. Ovulace je teprve startovní čára, ale ano, je nějaká šance, že by se mohlo zadařit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.1.22 10:06

Dobrý den, mám na Vás zkušené dotaz, zda některý z ovul. testů je pozitivní, už si nevím rady… :roll:, děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat