Pozitivní mamatest 3 dny do MS?

Anonymní
7.7.20 07:55

Pozitivní mamatest 3 dny do MS?

Ahoj holky. Mam tři dny do MS. Vždy tak 5 dní před MS mě bolí v podbřišku a teď nic. Myslíte že když si dnes koupím mamatest, ukáže alespoň ducha? Nemáte nějaká zkušenost s duchem na mamatestu pár dní před ms?
Doufám že to vyjde :roll: první těhu nevyšlo

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

57
7.7.20 08:05

Ahojky :mavam: taky mám 4 dny do ms taky me to láká si test udělat ale ještě čekám. Hodně holek tu psali ze někomu to test ukázal slabého ducha někdo říká počkat na den ms nebo den spozdeni. Já minuly rok testovala v dny očekávanou ms a byl tam slabý duch. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14841
7.7.20 08:10
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Mam tři dny do MS. Vždy tak 5 dní před MS mě bolí v podbřišku a teď nic. Myslíte že když si dnes koupím mamatest, ukáže alespoň ducha? Nemáte nějaká zkušenost s duchem na mamatestu pár dní před ms?
Doufám že to vyjde :roll: první těhu nevyšlo

Záleží, kdy jsi měla ovulaci. Pokud to víš, tak by se něco mohlo ukázat cca 2 týdny po.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.20 08:14

@KokoRox @ první tehu jsem testovala pred MS ale nic. Ale to byl test z dm (intimed) takze nebyl asi uplne kvalitní. Vyšel az 5 dni po očekávané ms.

• Nahlásit
  • Citovat
57
7.7.20 08:20

@Anonymní
Ten mamatest tu hodně chválí já jeden test mám ale snažím se čekat mimco si přejeme ale to další zklamání toho se bojím. Já třeba vim ze ovulku jsem mela 24.6. Ted mám 13dpo tak se snazim ještě čekat. 7 dpo sem růžové zaspinila a akorát se mi mota hlava ale to připisují tím jak sem nemocná. Co testnes? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14565
7.7.20 08:41

Kolik je to dní do menstruace je irelevantní. Záleží, jak máš dlouhou fázi mezi ovulací a menstruací. Pokud tak 13 a víc dní, tak už na mamatestu něco bude. Pokud míň, tak ještě počkej…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2961
7.7.20 08:53

Mě mamatest ukázal čárku 12DPO - pokud víš kdy byla ovulace tak bych test možná udělala. Já mám krátkou LF (11dnů) tak teoreticky 12DPO byl 1.den opožděná ms. Testovala jsem až ten 12DPO a už to nebyl žádný duch, kdybych testovala třeba 10-11DPO myslím, ze by bylo něco vidět :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1693
7.7.20 09:22

Ja jsem mela 4 dny pred ms na mamatestu uplnou dalnici :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11327
7.7.20 17:38

Tak ono záleží kdy byla ovulace ne jak dlouho máš do ms.. já teda měla cca 5 dní do MŠ a měla jsem dálnice na testu ale je pravda že první cyklus jsem kapala kapky jeřáb ptačí tak si mylsim že se mě to posunulo…dělala jsme si test 31DC a měla jsme cykly 36,34,35,33 myslím nějak tak
Ale vychází to že jsem byla asi 11 dpo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.20 19:42

Taky jsem nedočkava

Ahoj mám už dvě děti 6 a 4 roky. Akorát mám nového přítele a začali jsme se snažit o jeho první :* ozvu byla 15dc a jsem teď 22 takže 7dpo a je to masakr, nevím jestli vydržím do neděle :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.20 19:43

Mamatest

Mám schovaný mamatest 10 :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.7.20 20:36

Mně ukázal mamatest hodně slabou druhou čárku už 9DPO, 10 DPO ráno už celkem viditelnou…bylo to cca 4 dny do MS

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama