Pozitivní na covid a opožděná menstruace ?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
8
1.11.21 19:51

Pozitivní na covid a opožděná menstruace ?

Zdravím, chci vědět Váš názor. Před šesti dny jsem se dozvěděla, že jsem pozitivní na covid (nejsem očkovaná). První dva dny mi bylo strašně (kašel, rýma, bolesti hlavy).. V sobotu 30.10 jsem měla dostat pravidelnou menstruaci.. dnes je pondělí a pořad nic.. asi se stresuju zbytečně nevím. Myslíte, že je možné kvůli covidu mít opožděnou menstruaci? :oops: Předem děkuji za odpovědi :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25050
1.11.21 20:15

Ano možmé to je

mě prodělání kovidu, a pak i očkování rozhodilo cyklus.

je to nemoc, stres, plno faktoru, které cyklus mohou ovlinit.

ať je brzo lépe :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35435
1.11.21 20:18
@fiona999 píše:
Zdravím, chci vědět Váš názor. Před šesti dny jsem se dozvěděla, že jsem pozitivní na covid (nejsem očkovaná). První dva dny mi bylo strašně (kašel, rýma, bolesti hlavy).. V sobotu 30.10 jsem měla dostat pravidelnou menstruaci.. dnes je pondělí a pořad nic.. asi se stresuju zbytečně nevím. Myslíte, že je možné kvůli covidu mít opožděnou menstruaci? :oops: Předem děkuji za odpovědi :srdce:

Jasně, že můžeš. MS ti může posunout každá infekce. Na tom nic není. Prostě tělo vyhodnotí, že není ideální chvíle, kdy krvácet :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
1.11.21 21:09

Nejjistější je si udělat těhotenský test ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2559
1.11.21 22:12

Já po covidu měla zpoždění 8 dnů ( u mě se to fakt nestává ) a co jsem pak zjišťovala v okolí, tak jsem nebyla vyjímka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2424
1.11.21 22:33

Některé to tak mají. Covid jsem neměla, ale po očkování menstruace stále pravidelná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
170
2.11.21 08:46

Já mám MS nepravidelnou, takže u mě bylo jedno zda to ovlivnil i COVID. Každopádně na gynekologii mi pak doktorka řekla, že to žádnou prokázanou spojitost nemá, ale že má v poslední době hodně pacientek, které si stěžují na nepravidelnost a zpoždění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
3.11.21 17:07

Holky pořád nic, jen mě teď začala hodně bolet prsa🙄 mám strach, ale ještě počkám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
14.11.21 10:24

@fiona999 jak to dopadlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
17.11.21 21:45

@electro menstruaci jsem dostala😇

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
22.11.21 01:51

@fiona999 hledala jsem informace ke stejnemu problemu a narazila na tento prispevek. Mam MS na den pravidelnou a ted me pekne vydesila. Po tom co prisla se zpozdenim, ne a ne se poradne rozjet a nakonec byla silene silna. Ten covid je opravdu svinstvo. Dekuji za prispevek…nejsme v tom zadna sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.11.21 05:43

Ahoj chtěla bych se zeptat jestli někdo nemá zkušenosti s Norethisteron zentiva? Beru ho 4 dny a zda se že pokaždé když jsi vemu prášek mám nafoukle břicho a bolesti jako při menstruaci Je to problém nebo to je ok? Měl to někdo prosím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat