Pozitivní na covid a smažení se o miminko

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
2.1.22 11:28

Pozitivní na covid a smažení se o miminko

Dobrý den všem, nepodařilo se mi najít podobnou diskuzi… Prosím o názory a zkušenosti ohledně snažení se o miminko v téhle době…

Jsem v situaci, kdy jsem po první dávce očkování (začátek prosince) a v současné době v izolaci (pozitivní test na covid 27.12.) a bez příznaků… Manžel měl jeden den střevní potíže a teplotu 38,5 °C, taky po jedné dávce očkování a také pozitivní… Na druhou dávku je doporučeno jít nejdříve za tři měsíce…

Od srpna se snažíme o miminko… A mě teď vrtá hlavou, jak dlouho po prodělání covidu (mimochodem v mém případě už ho „mám“ po třetí…) se snažit znovu o miminko? Máte někdo zkušenost nebo radu od lékaře, jestli raději nějakou dobu počkat nebo se nijak neomezovat?…

Po očkování se raději nesnažíme, ale rádi bychom zase začali.

Možná vám to někomu přijde jako stupidní dotaz nebo dotaz, který sem nepatří… Ale ráda bych se dozvěděla názory a zkušenosti, tak si prosím odpusťte jízlivé odpovědi. Myslím, že v dnešní době máme všichni „slušně naloženo“ a nemusíme být na sebe zlí 🙂

Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27363
2.1.22 11:43

Ja bych počkala po druhé dávce, ať se nemusím očkovat jako těhotná, ale jinak je to asi jedno. Covida můžeš mít jako tehule, na očkování jít taky. Dej na to, v jaké budeš kondici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
2.1.22 11:45

@Kriss Tina děkuji za odpověď 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2283
2.1.22 11:52

Jediné co bych řešila je očkování. Jestli chceš druhou dávku šla bych do ní dřív jak otěhotníš. V těhotenství bych na očkování určitě nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1064
2.1.22 11:54

S ohledem na to že jsi rozockovana bych počkala až po podání druhé dávky…v případě že bys už oockovana byla nebo očkování neplánovala bych se rozhodovala podle toho jaký by mělo onemocnění průběh..s horečkou a nevolnosti asi nikdo stejně na sex chuť nemá…a dala případně tělu čas na regeneraci..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10511
2.1.22 12:08

Z praktického hlediska bych nechala po druhé dávce proběhnout jeden cyklus a snažila bych se pak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5112
2.1.22 12:14

@Majda20 chteli jsme se snažit od jara, nakonec jsem pockala na ukončené ockovani, pak jednu ms a hned jsem otěhotněla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
517
3.1.22 16:31

Ockovat se muzes nechat i jako tehotna, :roll: a se snazenim bych necekala pokud to myslite vazne, muze vam to chvilku trvat tak at neztracite cas, hodne stesti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
3.1.22 16:54

@Chvilka.l děkuji, takhle to cítím i já

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu