Pozitivní na koronavirus a porod

3
18.2.21 19:24

Pozitivní na koronavirus a porod

Ahoj holky,

Chtěla bych se zeptat zda se někdo setkal se situaci v jake jsem momentálně já.
Jsem teď 38+3 a v rodině se potvrdil covid.
Vzhledem k tomu ze mám před porodem by mě zajímalo jak probíhal porod (kdybych byla covid pozitivní) byly jste samy u porodu? Mimco mohlo byt u vás nebo vám ho nedali? A jak dlouho jste stravily popřípadě po porodu v nemocnici.
Děkuji..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63583
18.2.21 19:59

@Dandule18 rozhodně bych si nenechala vzít mrne, i za cenu reverzu a karantény doma :think: to, že je covid v rodině neznamená, že ho máš taky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1212
18.2.21 19:59

https://aperio.cz/…-koronaviru/ mrkni sem něco je tam vypsané 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 22:35

Ahoj, mám zkušenost…porod odděleně na vytyčeném oddělení, stejně tak samostatný pokoj, všichni k tobě pouze v oblecích…mrně ti po porodu zkontrolují a když bude vše ok, dají ti ho a už nevezmou, aby s ním byli co nejméně v kontaktu. Pokud bude vše ok, půjdete po třech dnech domu.

• Citovat
  • Nahlásit
3
18.2.21 22:49

Předpokládám ze přítel/manžel u porodu byt nesměl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3365
19.2.21 01:27

@Dandule18 záleží na nemocnici. V Opavě může partner být s covid pozitivní rodičkou u cs.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 21:25

@Dandule18 vůbec ne

• Citovat
  • Nahlásit
15
21.2.21 00:42

Určitě záleží na nemocnici. Pokud chceš vědět, jak to bude teoreticky probíhat - za týden to může být úplně jinak - zavolej do porodnice, kde plánuješ rodit. Nevím, jak je to teď, ale v prosinci dělali u nás všem rodičkám a doprovodu rychlotest a pokud vyšel pozitivní, tak manžel musel opustit porodní sál a rodička šla pak z porodnice i s mimčem co nejdříve domů. Zakladatelce i ostatním těhulkám držím pěsti, ať jsou negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.5.21 21:39

@Nell2 muzu se zeptat, covid pozitivni musi rodit cisarem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1212
6.5.21 22:31

@rybicka velkoploutvá nemusí.. Moje kámoška před týdnem rodila syna.. Ona byla covid pozitivní a rodila normálně žádný císař.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.5.21 22:35

@Misasisi děkuji moc, mám termín až za 2 týdny a kdyby náhodou, tak alespoň vím a jsem klidnější :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1212
7.5.21 08:24

@rybicka velkoploutvá já až v srpnu 😬tak doufám že to bude Pohoda, 😬

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu