Pozitivni nebo negativni ovulační test?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 20:40
pozitivni nebo negativni ovu test ?

Dobry vecer, chtela bych se zeptat na vas nazor.. 24.8. zacatek ms.. od 10DC jsem zacala delat ovu testy, stale negativni az do 13DC kdy byla carka, podotykam ze ne uplne stejne silna nebo silnejsi, ale viditelna dostatecne! tohle trvalo i 14DC, 15DC i 16DC, 17DC zase jen jedna carka. testuji doted a stale negativni (od toho 17DC), MS mam pravidelnou 26-28 dní. je mozno ze ovulace probehla? testuji proto ze me zajima jestli se ovu treba neposunula, ale testy jsou i do dnesniho dne negatuvni.. dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
blumen
Hvězda diskuse 42901 příspěvků 10.09.18 21:00

Tak dneska to mas 14. DC, treba se zrovna posunula a teprve prijde. Anebo mas moc jratkou lutealni fazi, testuj dal. Taky muzes mit zrovna anovulak.

Edit: prepocitala jsem se :oops:

Příspěvek upraven 10.09.18 v 21:07

blumen
Hvězda diskuse 42901 příspěvků 10.09.18 21:01

A testujes kazdy den ve stejnou dobu? V kolik hodin? 2 hodiny predtim nepijes?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 21:04
@blumen píše:

ano, testuji vzdy vecer .

svapi
Zasloužilá kecalka 808 příspěvků 10.09.18 21:25

Ahoj, já měla slabší carku, pocit jako při ovulaci..měla jsem „chuť na sex“ a připadalo mi, že vytok, i když spíš vodovy..zkusili jsme a pocali ;) takže i když se říká, že je takový test negativní, nam to vyšlo. Když tak mi do sz pošli fotku a já ti řeknu, jestli to u mě vypadalo třeba stejně..

Pavouček1994
Echt Kelišová 7512 příspěvků 10.09.18 21:31
@blumen píše:

přesně tak to je a je to velmi důležité. v kolik hodin? testuješ jen jednou značkou?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 21:32

ano, testuji vzdy vecer , tekutiny omezuji pred testovanim.

elena.78
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 10.09.18 21:56

Já nikdy neměla testovací čárku na ovu testu nijak extrémně viditelnou a ovulaci jsem přitom měla. Tyto testy podle mě nejsou tak spolehlivé jako těhotenské.

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 736 příspěvků 11.09.18 10:09

Nemusela ses trefit do nejvyšší hladiny LH, nebo ti nesedne značka testů. Pokud má žena nižší hladinu LH, tak jí některé testy neurčí ovulaci opravdu výraznou pozitivní čarkou a potřebuje testy s více barviva (napr. Wondfo). Zas naopak pokud má žena vyšší hladinu LH, tak by jí tyto testy s vice barviva ukazovaly pozitivní čárku klidně i 3dny a v tom případě se doporučují např. testy Dr.Max. Ale jestli jsi měla 4 dny krásnou výraznou čárku, tak bych řekla, že ses jen netrefila do vrcholu. Za mě je jednodušší, levnější a spolehlivější měření BT :-)

Dela93
Povídálka 14 příspěvků 11.09.18 13:17
Je pozitivní?

Ahoj myslíte, že je ovu test pozitiví?

kaca7733
Povídálka 14 příspěvků 18.09.18 09:01

podle fotky muže mi někdo říct, zda jsem těhotná, bolí mne prsa,bolí mne pod bříško ale mám před půl rokem prodělanou operaci cysta na vaječníku a prokázaná endometrióza,po­radíte někdo můj lékař má dovolenou a nevím kam jít když nejsem objednána tak mne asi do nemocnice nevezmou že jen tak na bolest.mám hnědý výtok a bolí břicho jako při menstruaci bojím se aby to nebyla opet cysta anebo mimoděložní. :(

anonymnianonym
Ukecaná baba ;) 1646 příspěvků 18.09.18 09:08

@kaca7733 tak tohle je snad jasný.Jasně že je test pozitivní ;)

anonymnianonym
Ukecaná baba ;) 1646 příspěvků 18.09.18 09:09

@kaca7733 a doktor by měl mít za sebe záskok.Někdo poblíž kdo ordinuje.Měl by to mít vyvěšené na dveřích za kým jít.

kaca7733
Povídálka 14 příspěvků 18.09.18 09:15

bohužel nemá žádný záskok tak mne napadla ta nemocnice když mne tam operovali a vyšetřovali na endometriozu

anonymnianonym
Ukecaná baba ;) 1646 příspěvků 18.09.18 09:23

@kaca7733 nevím,aby se ti nevysmáli.Oni jsou doktoři v tomhle hodně divný.Já když sem v 6.tt krvácela a jela sem tam,tak na mě koukali jak na blázna.Ptali se zda jsem ohrožená na životě a že v 6.tt to jako těhotenství neberou.A šla sem domu.A když sem to pak rozebírala s holkama tady na emiminu,tak mají dost podobné případy :? je to smutné,když si platíme zdravotní a oni s námi jednají takto.Ale zkusit to můžeš :nevim: Třeba budeš mít štěstí na doktora

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >