Pozitivní nebo negativní, ovulace nebo ne

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Merenwen
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 1 inzerát 16.03.18 16:05
Pozitivní nebo negativní, ovulace nebo ne

Na fotce jsou uvulační testy od 10DC po 19DC. Vím, že v návodu píší, že čárky musí být stejně výrazné, ale…myslíte, že ovulace byla/bude?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Merenwen
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 1 inzerát 16.03.18 16:09

Zkusím ještě jednu fotku. 17 a 18 den byly čárky vidět, více jak na fotce. Dnes 19 den už ne

Lu9
Povídálka 15 příspěvků 16.03.18 16:14

Já když jsem si dělala ovulační testy tak dva dny po sobě jsem měla krásný dálnice. Jinak jenom duch a to je negativní výsledek.

Alexandraf
Echt Kelišová 7753 příspěvků 16.03.18 16:19

@Merenwen podle techto testu ovu jeste nebyla… Jestli ovu bude, Ti tady nikdo nepovi :) jak dlouhe mas cykly? :hug:

Merenwen
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 1 inzerát 16.03.18 16:38

@Alexandraf @Lu9 na druhou stranu, mám doma 2 roky starou dcerku, taky po takových,,nega­tivních" testech. Tak nevím. Nevím, jak dlouhé teď budou cykly, protože jsem vysadila antikoncepci

Lu9
Povídálka 15 příspěvků 16.03.18 16:48

Oni to právě píšou na tom příbalovém letáku, že duch je negativní. Vyfotila bych ti ty svoje, ale už jsou vyhozené. S antikoncepci nevím, já jsem ji vysadila už dávno, protože mi nedělala dobře.

Merenwen
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 1 inzerát 16.03.18 16:56

Já jako počítám, že první měsíc po vysazení asi nic, ale ty dva dny, kdy jsem měla ty duchy na testech, mě strašně bolel podbřišek. Dnes už nebolí a na testu není ani duch. Tak proto mě napadlo, že možná ovulace byla.

Lu9
Povídálka 15 příspěvků 16.03.18 17:00

Co si čtu prispevky, tak jsou holky, co otěhotněly hned po vysazení antikoncepce. Já teda zkoušela jen tento měsíc obou test, protože po ovu mě tak bolí podbřišek že to na tuty poznám. :D nemůžu se ani hýbat.

lachtanice86
Závislačka 4975 příspěvků 16.03.18 17:05

Tohle je za mne negativní. Teď jsem ovulaci hlídala testy i teplotou a měla jsem dálnici. U minulého cyklu byly jen takové čárky jako máš teď ty a byl to anovulacni.

s.y.p.t.a
Kecalka 465 příspěvků 16.03.18 17:09

Někdy se testy opravdu nepodaří ovulaci zachytit. A i když je ovulační test pozitivní, nevíš, jestli určitě proběhla. Lepší je měřit bazální teplotu a před ovu sledovat cervikální hlen, případně stav čípku. To je levnější než kupovat testy. Chce to jen opatřit ten teploměr a trošičku si o tom zjistit. Dle grafu teplot se také dá vysledovat, jak je dlouhá luteální fáze, v jaké části cyklu právě jsi a další věci o fungování svého těla.

Merenwen
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 1 inzerát 16.03.18 17:18

@s.y.p.t.a teploměr mám, bazální teplotu jsem měřila u první dcerky, ale teď se mi nechtělo.

Právě, že,,hlen" byl tři dny, pak následovaly ty slabé čárky a bolest podbřisku.

No nic, max z toho nic nebude a budeme se dál tulit jen pro radost :)

Katerina37
Povídálka 25 příspěvků 02.04.18 11:15

Ahoj holky, co si prosim myslite? je test pozitivni? Na kraji je druha carka silnejsi, ale jinak se mi zda spise slabsi :( Test si delam kazdy druhy den, po tomto testu jsem si dalsi den delala jeste jeden, ale tam uz byla carka slaboucka. Diky!

lachtanice86
Závislačka 4975 příspěvků 02.04.18 11:22

@Katerina37 proč si ovu testy děláš každý druhý den? A za mne není to pozitivní.

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 02.04.18 11:22

Dle mě pozitivní.

AnettQa
Kecalka 120 příspěvků 02.04.18 11:32

@Katerina37 Já si myslím, že je pozitivní. Ale ty ovu testy bych raději příště dělala každý den.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Pomeje o vztahu s dcerou: Zajímá se o mou díru v krku a kontroluje mi ji

Smí se Jiří Pomeje po rozchodu s manželkou Andreou vídat se svou dcerkou... číst dále >

Václav Havel poslal milenku na potrat: Ber to sportovně, napsal jí!

Necelých sedm let po smrti Václava Havla se rozhodla promluvit. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

K dítěti nepotřebujete téměř nic, říká herečka Andrea Růžičková

Když se herečce Andree Růžičkové loni v srpnu narodil syn Tobiáš, čekala, že... číst dále >

Odpadky a modřiny. Co dělají rodiče úspěšných dětí jinak než vy?

Vychovávat dítě není žádná legrace. V době, kdy se záplava informací z... číst dále >

Reklama