Pozitivní nebo vadný test?

Anonymní
22.3.21 16:45

Pozitivní nebo vadný test?

Ženy, mám 3 dny do ms a už 3dny mě tlačí v právem podbrisku a dneska bolí cele. Test jsem si dnes udělala, ale popravdě jsem tomu nedavala žádnou váhu a teď nad tím přemýšlím :nevim: vím ze je to hrozne brzo, ale znáte to určitě. A na testu je nějaká cmouha. Na foto je to špatně vidět. Ale myslíte, ze je vadný test? Nebo bych snad mohla být…těhotná.? Prosím o zachování anonymu je to pro mě velmi citlivé.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
779
22.3.21 16:49

3 dny do ms je to celkem slusny duch, ja mela sice uz jasnou carku, ale jiny test, a kazdy je jiny, zkus v den ocekavane ms kdyz nedorazi :) drzim palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
22.3.21 17:06
@Anonymní píše: Ženy, mám 3 dny do ms a už 3dny mě tlačí v právem podbrisku a dneska bolí cele. Test jsem si dnes udělala, ale popravdě jsem tomu nedavala žádnou váhu a teď nad tím přemýšlím :nevim: vím ze je to hrozne brzo, ale znáte to určitě. A na testu je nějaká cmouha. Na foto je to špatně vidět. Ale myslíte, ze je vadný test? Nebo bych snad mohla být…těhotná.? Prosím o zachování anonymu je to pro mě velmi citlivé.

Neco malo se tam rysuje, ale… 3 dny do ms. Takze bych tomu nevenovala pozornost a pockala ty tri dny 🙃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2830
22.3.21 19:08

Pěkný duch :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
22.3.21 19:08

Jeden test mi tohle hodil den před očekávanou MS a nakonec to nebylo nic. Je to dost individuální. Určitě čekat a nedělat zatím závěry.

Příspěvek upraven 22.03.21 v 19:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.3.21 19:11

Dekuji za reakce, čekala jsem spíše ze je vadný test :D tak uvidime. Na začátku března jsme si řekli s manželem ze tomu necháme volný průběh a nějak nikam nepospichame :lol: byla by to teda rychlost :think:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat