Pozitivní okénko úspěšné IVF - pochlubte se

57
25.11.19 18:05

Pozitivní okénko :) úspěšné IVF - pochlubte se

Ahoj holky :) pojďte se pochlubit úspěšnýma IVFkama, ať tu my co se snažíme čteme pro změnu pozitivní zprávy a motivační příběhy :) :srdce:
Díky všem za sdílení zážitků a zkušeností :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
203
25.11.19 18:13

Ahoj, já mám za sebou dvě kola, celkem šest pokusů a ten šestý poslední se povedl. Pomohla nám genetika embryí a mi koňská dávka kortikoidů. :D Jsem 24 týden a zatím (zaklepu) vše vypadá moc dobře. :srdce:
Držím Ti moc pěsti. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
25.11.19 18:20

To je krasny :srdce: 24 tyden to uz je pekne veliky miminko, to uz vsechno bude v poradku :) moc ti gratuluju :hug: :srdce: a dekuju za podporu :) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3960
25.11.19 18:48

První ivf a úspěch. Nicméně jsme byli dobře připraveni. Manžel léčba androlog, repr imunologie páru, genetika a pgs, resp ngs :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3287
25.11.19 18:49

1 ivf, ET a dcera 2 roky. 2 ivf, et a za dva měsíce tp :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
25.11.19 19:00

@Virgina123 to je krasny na prvni pokus a hnedka uspech :) abych byla uprimna tak ani nevim co vsechny ty zkratky znamenaj :mrgreen: u nas je problem ‚nastesti‘ jenom u mne ve vejcovodech, coz se obchazi snadno :lol: ale i tak to bude nas zazrak az se podari :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
25.11.19 19:04

@Lentilkaaa83 to je kraaaasny, jsem tu uplne dojata (ano z casti na tom ma vinu Utrouš :lol: ) ale to je fakt hezkej pribeh :srdce: takze ty mas uplne 100% uspesnost, to je bozi :potlesk: 😍 kez by se tyhle pozitivni pribehy sdilely vic, dodava to nam vsem nadeji 😊
Dekuju :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3960
25.11.19 19:51

@Eliskapa87 určitě :kytka: Myslím, že i pozitivních příběhů je dost. Jen to chce do toho alespoň trochu vidět, trochu se na léčbě podílet a jít hned do prvních pokusů připraven a ne zkoušet a zobat hormony a následně dělat vyšetření. Samozřejmě to pak chce i trochu toho štěstí :kytka:
Tobě a všem dalším přeju co nejrychlejší cestu k miminku :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.19 19:59

1 ivf úspěch, dcera.2 neúspěch,3 ivf úspěch, druhá dcerka :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
3287
25.11.19 20:40

@Eliskapa87 no naštěstí jo. Ale u 1.6 vajíček, 5 oplodnenych a do 5. dne došel jen jeden bojovník. Na 2.ivf jsme čekali 3/4 roku než jsme mohli začít. Manžel byl úplně bez spermii. A scénář se opakoval. 5 vajíček, všechna oplodnena a do 5 dne opet jen jeden bojovník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9391
25.11.19 20:55

Našemu ivf už je 5. Já měla ale tu výhodu (prý) že už jsem svoje dítě přirozeně měla. A problém nebyl u me

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.19 22:29

3 ivf 2 deti jedno biochemicke 3 ket neuspech.

• Citovat
  • Nahlásit
29
25.11.19 22:42

Tak se taky trošku pochlubím a snad i trošku povzbudím. Jedno IVF. Po minimální stimulaci 3 vajca. Dvě krásná, jedno nic moc. Obě oplodněná, do 5. dne vydrželo jen jedno, ale to teď právě spinká v postýlce a je mu 15 měsíců. Do konce roku si půjdeme vše zopakovat a doufám ve stejný průběh. A abych povzbudila i ty starší snažilky- bylo mi 40. Nezoufejte, a hlavně žijte a prožívejte život, čistá hlava= polovina úspěchu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1017
25.11.19 22:46

Držím palce, ať se povede. U nás jako na houpačce - 1.IVF spontánní potrat v 15. týdnu (jednovaječná dvojčata), KET syn :srdce: KET biochemické, 2. IVF dcera :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat