Pozitivní OVU test 1den před MS

Anonymní
9.3.21 10:13

Pozitivni OVU test 1den pred MS

Ahoj
Holky potrebuji radu…
Zitra to mam dostat bazalka se furt drzi
36,9 -37..na TT delala jsem asi 3 a na vsech vice ci mene viditelny duch”. ruzovy a svetle modry duch..:D..tak ze vyzkousim ovu test a cekala jsem bilo jako mam skoro cely cyklus krom Ovu…kdy jsou max slabsi carky a vyslo mi tohle? co si mam o tom myslet? Kdy mam zkusit znovu test kdyz se nedostavi MS?
Mam nejake tuseni v sobe a proto testuju jak blazen… :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17286
9.3.21 10:18

Aby byl na těhotenskem testu duch, musela by být na ovulačním už velmi silná čárka..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75777
9.3.21 10:20

No, nevím, co si o tom máš myslet ty, ale já si o tom myslím, že sis nepřečetla návod… Tohle nemá s pozitivním ovulačním testem nic společného.
Plus tedy pokud máš pocit, že bys mohla být těhotná, použij těhotenský test nejlépe PO termínu, MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7570
9.3.21 10:24

To není pozitivní ovulacni test. Udělej si za 2 dny těhotensky pokud se nedostaví MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
9.3.21 10:24
@Anonymní píše:
Ahoj
Holky potrebuji radu…
Zitra to mam dostat bazalka se furt drzi
36,9 -37..na TT delala jsem asi 3 a na vsech vice ci mene viditelny duch”. ruzovy a svetle modry duch..:D..tak ze vyzkousim ovu test a cekala jsem bilo jako mam skoro cely cyklus krom Ovu…kdy jsou max slabsi carky a vyslo mi tohle? co si mam o tom myslet? Kdy mam zkusit znovu test kdyz se nedostavi MS?
Mam nejake tuseni v sobe a proto testuju jak blazen… :zed:

Ahoj.
Pokud je pozitivní TT, bude pozitivní i OVu test. Reaguje podobně. Vyzkoušej TT ještě po terminu MS a asi si můžeš gratulovat :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.21 10:26

Taky jsem zkoušela ovu test den před MS, protože jsem TT neměla. Ale carka byla podstatně silnější, než ta kontrolní.

• Citovat
  • Nahlásit
9427
9.3.21 10:45

Ten ovulační test je negativní. Až ti vynechá menstruace, udělej si normální těhotenský test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
9.3.21 10:50

Před MS bývá běžně silnější testovací čárka na ovulačním testu (nebývá bílý), neznačí to nic. V případě těhotenství by byl ovulační test opravdu pozitivní (dvě stejně silné čárky), ale ani to není pravidlo.

Doporučuju testovat těhotenským testem znovu za dva dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
9.3.21 11:15

Vůbec nerozumím, proč tu spekuluješ nad nějakými neprůkaznými ovulačními testy a testuješ s nimi potenciální těhotenství. Ovulační test testuje ovulaci, ne těhotenství. Zajdi si do obchodu, kup si klasický těhotenský test a uvidíš :-) Držím palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.21 11:34

No ja bych nespekulovala takhle až..ale prave na klasickem testu se mi objevil duch ale slabsi nez na CB a foto vidíte..namodrale to mam trosku ale pekna carka to opravdu není
takze si muzu myslet ze bud jsem nebo nejsem :lol: :nevim: jistotu asi ziskam fakt az za par dni..

A dekuju

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat