Pozitivni ovu test 29.12, dnes 12dpo tt negativni

101
10.1.20 21:37

Pozitivni ovu test 29.12, dnes 12dpo tt negativni

Dnes jsem 28DC-12DPO, ovulace potvrzena ovu testem 16DC, zatím na tt ani duch. Menstruaci mám nepravidelnou 28DC-33DC. Na fotce ovulační testy před 16DC ani náznak, netestovat před termínem ms mi nedalo, ale kdyby se podařilo, tak už by tam asi pidi duch mohl být nebo je ještě šance??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4017
10.1.20 21:44

Testovat má smysl až po vynechání ms, ideálně cca 14 dní od styku. Jinak nechápu tohle honění testů… Proč to děláš. I kdyby tam duch byl, pořád to ještě může s ms odejít. Důležitá je hlavně psychická pohoda, ne každý den čůrat na testy. Přeji ať se brzy zadaří, ale krotila bych se trošku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
10.1.20 21:55
@Martha03 píše:
Testovat má smysl až po vynechání ms, ideálně cca 14 dní od styku. Jinak nechápu tohle honění testů… Proč to děláš. I kdyby tam duch byl, pořád to ještě může s ms odejít. Důležitá je hlavně psychická pohoda, ne každý den čůrat na testy. Přeji ať se brzy zadaří, ale krotila bych se trošku.

Děkuji, já vím jsem nedočkavá.. :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.20 00:32

@RenatKkKa :mavam: taky jsem měla poz.ovu test 29.12. a dnes (resp. vcera) tehu test neg. udelam si další ráno :oops: :nevim: :lol: :lol: :lol: držím palce :hug: prosím o zachování anonymu :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
101
11.1.20 07:31
@Anonymní píše:
@RenatKkKa :mavam: taky jsem měla poz.ovu test 29.12. a dnes (resp. vcera) tehu test neg. udelam si další ráno :oops: :nevim: :lol: :lol: :lol: držím palce :hug: prosím o zachování anonymu :kytka:

Držím palce, já to nechám až na zítra na 14dpo. Třeba se zadaří, termín ms mužu čekat až +-za 4dny, mám nepravidelně, tak třeba //ještě vykoukne. Někdo má // před termínem ms, někdo až po vynechání, tak šance ještě je :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2938
11.1.20 09:03

@RenatKkKa já jsem si dělala třeba teď u druhého těhotenství test až den po vynechání ms a byl negativní…za tři dny už pak byl pozitivní. Opravdu to nemá cenu dřív než dva dny po vynechání ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
11.1.20 13:08
@z.holubicka píše:
@RenatKkKa já jsem si dělala třeba teď u druhého těhotenství test až den po vynechání ms a byl negativní…za tři dny už pak byl pozitivní. Opravdu to nemá cenu dřív než dva dny po vynechání ms.

Moc děkuji, asi je opravdu lepší počkat do posledního možného dne ms a až potom testovat.. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2938
11.1.20 13:15

@RenatKkKa jojo,určitě.. ;) u prvního těhotenství jsem měla dvě čárky hned při vynechání ms a u druhého až po několika dnech. Ještě, když říkáš, že máš ms nepravidelně. Taky pak podle ultrazvuku bylo mimi o týden menší, takže byl posunutý celý cyklus zrovna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.1.20 13:27

Ahoj, pokud máš ovulaci opravdu zjistenou přesně, tak bych zkusila test třeba za dva dny, to už by tam mohlo něco být… Já u prvního syna měla ovulaci zhruba v té půlce cyklu (cykly cca 29dni) a první den vynechání MS už byly hezké dvě čárky. U druhého syna byla ovulace až 24. den cyklu a slabý duch na testu byl až 8. den od termínu vynechané menstruace a celé těhotenství bylo mírně posunuté, termíny se lišily asi 10 dní, což bylo hodne, ale tím, že jsem fakt věděla, kdy byla ovulace i početí to nikdo neřešil 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
11.1.20 14:32

Moc děkuji, ještě počkám, v březnu minulého roku jsem byla na operaci mimoděložní těhotenství, tak trochu plaším, HA jsem vynechala před 2lety, po roce a púl to mimoděložní a v listopadu 2019 jsme byli na vyšetření manžel spermiogram a já hormonální profil, já jsem v pořádku a manžel měl trochu pomalý spermie a hustý sperma, takže dostal rhodiolu v tabletách a kotvičník v kapkách a mně byl doporučený fertilní gel, když to nevyjde, tak teď od ms, jestli dorazí mám nachystaný clostilbegyt a mám přijít na ultrazvuk a podpoříme ovulaci injekcí pregnylu, už jsem na tom jednou byla (naštěstí se mi vajíčka tvoří, jen jsme před spermiogramem manžela nevěděli, jak na tom je, tak to nevyšlo). Jsem v pohodě nějak se z toho nehroutím, jen se vždy před koncem cyklu až moc těším, zda to vyšlo proto testuju tak brzo… počkám :-) :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11528
11.1.20 18:39

Nemusíš být 12 dpo ale třeba 10dpo.. po pozitivním ovu testu může být ovulace do 48 hodin.. takže počky 2 dny a zkus znovu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
11.1.20 18:48
@Kajka9 píše:
Nemusíš být 12 dpo ale třeba 10dpo.. po pozitivním ovu testu může být ovulace do 48 hodin.. takže počky 2 dny a zkus znovu :nevim:

To je pravda, počkám, děkuji :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
11.1.20 21:18

Ahoj :mavam: ja som mala ovu test pozitívny 30.12. a včera už jemný duch na teste bol. Dnes už bola čiarka o čosi silnejšia (obrázok je z dnesneho testovania). Ale každý to má inak, kamoške ukázal test až týždeň po vynechaní MS, takže by som nezúfala :palec: držím palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
11.1.20 21:54
@Hayley55 píše:
Ahoj :mavam: ja som mala ovu test pozitívny 30.12. a včera už jemný duch na teste bol. Dnes už bola čiarka o čosi silnejšia (obrázok je z dnesneho testovania). Ale každý to má inak, kamoške ukázal test až týždeň po vynechaní MS, takže by som nezúfala :palec: držím palce :srdce:

Moc gratuluji, ať se daří, to je krásný výsledek  <3

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.20 11:19

@RenatKkKa ahojky, tak jak? Já jsem dělala test dnes ráno a nic :zed: chvílemi mám teda pocit že tam něco vidím, ale asi se mi to jen zda :lol: zítra má dorazit ta potvora, tak uvidím :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat