Pozitivní ovu testy, jak dlouho?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
denkat
Kecalka 305 příspěvků 18.11.18 13:38
Pozitivní ovu testy, jak dlouho?

Ahojte holky, jak dlouho jste měly pozitivní ovulační testy? Den, dva? Mám teď druhý den pozitivní což tedy znamená, že ovulace ještě neproběhla, že? Myslím totiž, že ovulace nastala dnes vzhledem k bolesti v podbřišku a mnohem větší chuti na sex :D Nemám s ovu testy zkušenosti tak oceníme rady ostatních :lol:

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6637 příspěvků 18.11.18 13:52

@denkat hoď sem do to těch testů.

denkat
Kecalka 305 příspěvků 18.11.18 13:58
@lachtanice86 píše:
@denkat hoď sem do to těch testů.
lachtanice86
Kelišová 6637 příspěvků 18.11.18 18:53

@denkat pozitivní vidím určitě dnešní. Ale u těch ovulacnich testu jde o to jestli je děláš dobře. A pozitivní test je před ovulaci, ale já třeba měla pozitivní a ovulace nastala do cca 5hodin po testu

denkat
Kecalka 305 příspěvků 18.11.18 19:10
@lachtanice86 píše:
@denkat pozitivní vidím určitě dnešní. Ale u těch ovulacnich testu jde o to jestli je děláš dobře. A pozitivní test je před ovulaci, ale já třeba měla pozitivní a ovulace nastala do cca 5hodin po testu

Ty včerejší vypadaly stejně akorát jak to uschlo tak lehce zesvětlaly… nicméně ono je to vlastně stejně jedno, sex jsme teď měli každý den od pátku takže se dozvím výsledek později tak jako tak :lol:

Monula66
Stálice 56 příspěvků 18.11.18 20:30

kdy jsi testovala?? v jakou hodinu?? taky teď poprvé testuji a bojím se, že mi to vůbec neukáže…:D

denkat
Kecalka 305 příspěvků 18.11.18 20:47
@Monula66 píše:
kdy jsi testovala?? v jakou hodinu?? taky teď poprvé testuji a bojím se, že mi to vůbec neukáže…:D

Hele od 11 DC do 14 DC po cca 18 hodině když jsem přišla z práce a ty 15 DC a 16 DC jsou testovaný mezi 13 a 14 hodinou :) ;) …jak dlouho testuješ ty? Od jakého DC? ;)

lachtanice86
Kelišová 6637 příspěvků 18.11.18 20:49

@denkat počkat do termínu ms. Nejlépe do zpoždění a až potom testovat.

lachtanice86
Kelišová 6637 příspěvků 18.11.18 20:51

@Monula66 já testovala každý den kolem 18hodine. Doporučuje se dělat testy ve stejnou dobu. A mne to ukázalo a ukázalo dobře. @denkat ale testovat by se mělo vždy ve stejnou hodinu

Monula66
Stálice 56 příspěvků 18.11.18 21:15

jj to vím, že ve stejnou hodinu, já testuju od 10dc, teď jsem 13dc…vždy 10:30hod… tak jsem zvědavá, jestli se to ukáže

denkat
Kecalka 305 příspěvků 18.11.18 21:22
@Monula66 píše:
jj to vím, že ve stejnou hodinu, já testuju od 10dc, teď jsem 13dc…vždy 10:30hod… tak jsem zvědavá, jestli se to ukáže

Záleží jak dlouhé a pravidelné cykly máš ;) já třeba myslela, že mám ovu 14 DC, ale ovulačni testy mě vyvedly z omylu :D …jinak myslím, že pokud se ty testy ukáží pozitivně tak stejná hodina testování nehraje takovou roli .. jiný by bylo kdyby se ukazovaly stále negativně, tam by pak mohla být možná příčina, že se netestuje pravidelně i na hodiny

Monula66
Stálice 56 příspěvků 18.11.18 21:24

no jako právě, podlě mě se to dá i prošvihnout, to jsem četla v mnoha diskuzích..tak se bojím…no jako mám cyklus už 3× 28dní… takže snad se co nejdřív ovu test potvrdí…zítra jdu na gyndu, tak jsem zvědavá jestli něco uvidí na utlrazvuku

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutné Vánoce v Pákistánu: Jaké dárky dostane pašeračka Tereza v base?

Letošní Vánoce stráví v jiné zemi a navíc za mřížemi. Češka Tereza Hlůšková,... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >