Pozitivní ovulační test

Anonymní
6.1.20 12:32

Pozitivní ovulačím test

Ahoj mám dotaz jsem 33. DC spozdeni MS 6 dní ale ovu testy mi vychází pozitivně včera jsem měla jasně pozitivni ovu test ale furt mám zpozdeni MS chci vědět názor. Co to je? Bt si měrim a někdy je rano 36,6 a pár dní ji mám nad 37 jsem zmatená :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7613
6.1.20 12:35

A proč si děláš ovulacni testy a ne tehotensky když máš zpoždění?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25947
6.1.20 12:35

A proč si neuděláš těhotenský test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1985
6.1.20 12:37

Udělat tt třeba? Nechápu proč si 6 dní po zpoždění děláte ovu test. A legenda praví že někdy ovu test může ukazovat těhu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1645
6.1.20 12:39

Bez a kup si tehotensky test. :nevim: V tehotenstvi mi ovu testy vychazeli taky pozitivni, tak te mozna bude cekat prekvapko.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 14:03

@JancaS84 TT sem si dělala 2× a je negativní ovulacni test jsem dělala dneska i v čas a a je jasné pozotivni

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 14:06

@KarolB TT mám negativní a vcera i dneska Ovu testy pozitivni jsem 34DC a MS nikde nechápu počkám za týden oci testy si dělám abych zjistila Ovulaci kdy ji cca mám mám nepravidelný cykly

• Citovat
  • Nahlásit
524
6.1.20 20:14

Tak máš třeba ovulaci. Někdo může mít ovulaci i takto kolem MS. Znám pár holek, které otěhotněly ze sexu při MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 08:07

@Anett.taa děkuji ti moc chtěla jsem znát jenom názor mám nepravidelný cyklus tak si měrim Ovu sice mám kalendář ale který mi ukazuje kdy mám MS klidně dny a Ovu akorát sem zjistila že podle toho kalendáře se řídit nemám. Tak se píše že oci mám někdy 15 někdy 17dc a vůbec to tak není. Dekuji. Již včera jsem měla ovu test pozitivni a dneska jsme na to hupsli 2× :)

• Citovat
  • Nahlásit
3896
14.1.20 17:27

Ahoj holky, od včera zkouším ovulaky, za 2-3 dny by měla být ovulace. Zatim to nevypadá? Musí být ještě silnější? Testuju v poledne a v 16h odpoledne od včera, dnes sem 11dc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7870
14.1.20 17:34

@Johny1892 určitě by měl ještě zesílit… Držím palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3896
14.1.20 18:55

@Pavouček1994 moc děkuju, přijde mi, že ten dnes odpoledne je trochu slabší, uvidím, co zítra..každopádně včera pokus proběhl, dnes dáme obraz a zkusíme zase zítra? Ob den stačí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7870
14.1.20 20:09

@Johny1892 zítra bych doporučila na to hupsnout dvakrát :mrgreen: ale těžko můžu radit, když jsem těhotná byla jen jednou a to šest týdnů. ten sice je máš vzhůru nohama vyfocené a nebo seskládané, ale pokud ten úplně dole je poslední, tak ta testovací čárka se zdá jako nejsilnější. uvidíš jak zítra. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3896
15.1.20 08:45

@Pavouček1994 zkusím testovat zase dnes 2× jako včera a uvidím..
Mně se teda ten poslední zdá být nejslabší, ale možná se mi to zdá..
Já mám už jen jeden vejcovod a snad by měla být ovulace na straně, kde vejcovod mám, tak sem chtěla zkusit testnout, ale možná sem se na to testování měla vypadnout..
A jak to vypadá s tebou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
17.1.20 13:49

Je to pozitivní ovul. Test?

Prosím je toto pozitivní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek