Pozitivní ovulační i těhotenský test zároveň?

Anonymní
31.12.20 01:47

Pozitivní ovulační i těhotenský test zároveň?

Zdravím všechny maminky. Snažíme se s přítelem o miminko, v září jsem bohužel prodělala SP v 7tt. Od té doby mám nepravidelný cyklus.. mezi 30-35 dny, kolikrát i více. Necháváme tomu volný průběh ale někdy si ze zvědavosti udělám ovu test. Včera mi vyšel jiný než ostatní dny a tak jsem zkusila i dneska, přišlo mi to zvláštní protože jsem 29 DC a nedávalo mi to smysl a protože jsem téměř na konci cyklu, zkusila jsem si ze zvědavosti udělat i tt test a našla jsem ducha :oops: A tak moje otázka zní, mohou být oba dva testy pozitivní? Mohu se radovat ze začínajícího těhu? :smiling_face_with3_hearts: děkuji za odpovědi :hug:
Anonym, kdyby se jednalo o těhu, mám tu známé, děkuji ❤️

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
282
31.12.20 01:53
@Anonymní píše:
Zdravím všechny maminky. Snažíme se s přítelem o miminko, v září jsem bohužel prodělala SP v 7tt. Od té doby mám nepravidelný cyklus.. mezi 30-35 dny, kolikrát i více. Necháváme tomu volný průběh ale někdy si ze zvědavosti udělám ovu test. Včera mi vyšel jiný než ostatní dny a tak jsem zkusila i dneska, přišlo mi to zvláštní protože jsem 29 DC a nedávalo mi to smysl a protože jsem téměř na konci cyklu, zkusila jsem si ze zvědavosti udělat i tt test a našla jsem ducha :oops: A tak moje otázka zní, mohou být oba dva testy pozitivní? Mohu se radovat ze začínajícího těhu? :smiling_face_with3_hearts: děkuji za odpovědi :hug:

To neni duch, dyt to je krasna carka! 😊
A ano, je to celkem bezny 😀
Ja den pred vynechanim ms nemela doma tehotensky test, pouze ovulacni.
Nevim, proc me to napadlo, asi jsem to nekde vycetla, ale zkusila jsem ovulacni a byl uplne jasne pozitivni jako ten vas 🙂
V nejake diskuzi psaly zensky, ze s tim maji zkusenost. Ze kdyz je ovulacni test pozitivni tesne pred ms, tak to znaci tehotenstvi.
Ale neni to samozrejme pravidlem.

Druhy den jsem
si sla koupit tehotensky test
a taky krasne dve carky 🙂
Ted jsem v 18tt.
Tak snad bude vse v poradku, drzim palce 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.20 02:18

@janikema90 Jeee, tak to mě moc těší… :hug: Vám gratuluji a přeji Vám a miminku zdravíčko a hodně štěstí :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
69
31.12.20 07:31

Teda, to není vůbec duch :D :D :D. Moc gratuluji, také mi ovulační testy ukazovaly tehu 8). Přidávám fotku mého ducha z rána, jsem 10 DPO :mrgreen:…takhle vypadá duch :mrgreen: :mrgreen: :kytka:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
2.1.21 15:13

To je krásný pozitivní test :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
2.1.21 19:06
@Anonymní píše:

Anoo, gratuluji :hug:
Já po vynechání MS neměla doma TT jen ovulační a vyšel pozitivní. Teď jsem 17TT.
Držím palečky ke zdravému miminku :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 19:13

Zakladatelka

Děkuji ženy❤️ Zatím to vypadá takto, tak doufáme že bude všechno v pořádku❤️

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 19:19

Zakladatelka

Koukám že nás je tady víc :oops: tak přeji všem těhulkám, aby bylo vše v pořádku, bezproblémový porod a ty nejhodnější a nejzdravější děti :srdce: :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
76
8.1.21 15:22

Dobrý den, přidávám se se stejným příběhem..
Snažíme se s přítelem o miminko už déle nechali jsme tomu volný průběh, jelikož jsem před dvěma lety přišla o miminko ve 23 tt.. tak je to pro mě takové citlivé když se tam objevil duchu :think: prali bychom si mimiska.. a tohle se mi před ms neukázalo snad co si dělám rok testy :D. a tento měsíc jsem si koupila ovu testy.. poslední dvě ms mi přišly po 38 dnech jinak chodili předtím pul roku pravidelne po 28.. čekám teď do 10 jestli přijdou..
Nicméně dělala jsem si ze zvědavosti test tehu tri dny zpátky a byl tam nepatrný duch.. včera sel vidět víc.. l večeru jsem si udělala test primo do moci a vyšel tam zase duch.. dneska ráno zase do moci a silnější duch..
Teď jsem si udělala schválně i ovulační protože jsem si říkala že třeba mam. ovulaci…tak sem k tomu udělala ještě jeden těhotenský a vyšlo mi tohle.. muze se jednat o tehu? Nebo doufám zbytečně? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
8.1.21 15:46

No super, může to tak být. Zkus znovu za dva dny. Moc držím palce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
8.1.21 16:05

@kvetinka18 ty jo, moc děkuji :dance: tak uvidíme :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
8.1.21 16:50

@Verus111 dej vědět :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
8.1.21 16:51

@kvetinka18 určitě dám :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.21 00:37

Zakladatelka

@Verus111 Jee to vypadá moc hezky, držím pěstičky :kytka: :andel: u mě to vypadá takto, a v úterý na gyndu, snad už půjde něco vidět a hlavně všechno v pořádku :srdce:
První a druhý test je 2.1, další je 3.1 a ten poslední je 8.1 :kytka: To nahoře je ovulační :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
76
9.1.21 01:48
@Anonymní píše:
@Verus111 Jee to vypadá moc hezky, držím pěstičky :kytka: :andel: u mě to vypadá takto, a v úterý na gyndu, snad už půjde něco vidět a hlavně všechno v pořádku :srdce:
První a druhý test je 2.1, další je 3.1 a ten poslední je 8.1 :kytka: To nahoře je ovulační :mrgreen: :mrgreen:

Jeeeeeeee :srdce: no to je hezu, doufám že za pár dní budu mít stejnou sbírku :dance: děkuji :hug:
A hlavně ať ti to dobře dopadne!!! Hlavně ať je všechno v pořádku a ať jste zdraví :srdce:
Ty ovulační testy to je stejne záhada :lol: :think: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat