Pozitivní ovulační test během menstruace

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 21:54
Pozitivní ovulační test během menstruace

Pěkný večer, mám pozitivní ovulační test 3. den menstruace v běžné síle. Začal sílit cca 2 dny před ní. Jinak ovulační testy mám tento měsíc pozitivní podruhé. Jen tento měsíc o 3-5 dní dříve než obvykle. Cyklus mívám 27-29 dní. Co to může být? Je to 2. ovulace? Dá se vůbec otěhotnět při ms? Pokud ano, jak je to možné? Vždyť je to opak toho, co se v těle děje. Dík za postřehy a omlouvám se za anonym. Známí nemusí vědět, že se snažíme.

Nejnovější recenze z kategorie Těhotenské testy

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 11633 příspěvků 28.11.18 22:03

Tohle u mne nebyl pozitivní test, takhle ruzne kolísá behem cyklu bezne a před ms sílí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 22:09

@Tichošlápek Jeste cca pred 6 dny byl uplne byly, zeslaboval po 1. ovulaci.

Tichošlápek
Extra třída :D 11633 příspěvků 28.11.18 22:10
@Anonymní píše:
@Tichošlápek Jeste cca pred 6 dny byl uplne byly, zeslaboval po 1. ovulaci.

Jo to by odpovídalo. Zeslábne a před ms zase začne sílit

histep
Závislačka 4056 příspěvků 28.11.18 22:21

Hladina LH je pritomna po cely cyklus a ruzne kolisa, proto plati pozitivita jen kdyz testovaci carka je stejna nebo silnejsi nez kontrolni, coz tady neni.
Navic tohle je test Wondfo a ty jsou velni citlive a hodne se probarvuji.
Pozitivni Wondfo vypada tak jako tenhle posledni z 16 DC.

Ajinka91
Nováček 3 příspěvky 28.11.18 23:34

Nebo si udělej těhu test :)

Saja13
Kecalka 128 příspěvků 30.12.18 16:50

@histep mě někdo psal že ovu testy jsou pozitiv když druhá čárka zmizí? Takže jak to vůbec je? Ani nevím jestli to píšou v příbalovem letáku?

histep
Závislačka 4056 příspěvků 30.12.18 17:26

@Saja13 Ne. Pozitivni ovu test je kdyz je testovaci carka stejne silna nebo silnejsi nez kontrolni. A k ovulaci dohazi nejpozdeji do 48 hodin po pozitivnim testu. Takto to mas histe napsane i v pribalovem letaku, kdyby sis ho precetla.

Saja13
Kecalka 128 příspěvků 30.12.18 18:10

@histep jj takže když čárka slábne tak už je ovulka? No já sem po6 neděli po laparce, tak teď je moje tělo zmatený :D ale ovu snad byla tak jako vždy :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Bílé a Krainové smazali kolena. Je taková retuš ještě etická?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >