Pozitivní ovulační test během menstruace

Anonymní
28.11.18 21:54

Pozitivní ovulační test během menstruace

Pěkný večer, mám pozitivní ovulační test 3. den menstruace v běžné síle. Začal sílit cca 2 dny před ní. Jinak ovulační testy mám tento měsíc pozitivní podruhé. Jen tento měsíc o 3-5 dní dříve než obvykle. Cyklus mívám 27-29 dní. Co to může být? Je to 2. ovulace? Dá se vůbec otěhotnět při ms? Pokud ano, jak je to možné? Vždyť je to opak toho, co se v těle děje. Dík za postřehy a omlouvám se za anonym. Známí nemusí vědět, že se snažíme.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15535
28.11.18 22:03

Tohle u mne nebyl pozitivní test, takhle ruzne kolísá behem cyklu bezne a před ms sílí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.11.18 22:09

@Tichošlápek Jeste cca pred 6 dny byl uplne byly, zeslaboval po 1. ovulaci.

• Nahlásit
  • Citovat
15535
28.11.18 22:10
@Anonymní píše:
@Tichošlápek Jeste cca pred 6 dny byl uplne byly, zeslaboval po 1. ovulaci.

Jo to by odpovídalo. Zeslábne a před ms zase začne sílit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5186
28.11.18 22:21

Hladina LH je pritomna po cely cyklus a ruzne kolisa, proto plati pozitivita jen kdyz testovaci carka je stejna nebo silnejsi nez kontrolni, coz tady neni.
Navic tohle je test Wondfo a ty jsou velni citlive a hodne se probarvuji.
Pozitivni Wondfo vypada tak jako tenhle posledni z 16 DC.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
28.11.18 23:34

Nebo si udělej těhu test :)

• Citovat
  • Upravit
282
30.12.18 16:50

@histep mě někdo psal že ovu testy jsou pozitiv když druhá čárka zmizí? Takže jak to vůbec je? Ani nevím jestli to píšou v příbalovem letáku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5186
30.12.18 17:26

@Saja13 Ne. Pozitivni ovu test je kdyz je testovaci carka stejne silna nebo silnejsi nez kontrolni. A k ovulaci dohazi nejpozdeji do 48 hodin po pozitivnim testu. Takto to mas histe napsane i v pribalovem letaku, kdyby sis ho precetla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
282
30.12.18 18:10

@histep jj takže když čárka slábne tak už je ovulka? No já sem po6 neděli po laparce, tak teď je moje tělo zmatený :D ale ovu snad byla tak jako vždy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama