Pozitivní ovulační test intimed

Anonymní
28.2.21 21:52

Pozitivní ovulacni test intimed

Ahoj, s přítelem se snažíme už delší dobu o miminko a nějak se ne a ne zadařit. Proto jsem si řekla a zkusím vypozorovat svoji ovulaci. Testují od 10 dc.. nic se zatim neukazovalo až do dnes. Nejsem si jistá jestli to je dostatečně silná ryska či nikoliv. Slyšela jsem že ovulacni testy intimed nikdy neukážou dostatečně silnou rysku a proto se obracím na vás obracím z otázkou zda nema některá z vás snazilek či maminek zkušenost s tímto testem.
Děkuji :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
819
28.2.21 21:55

Negativní.
Pozitivní = stejně silná čárka nebo silnější.
Ale pozor, já testovala víc jak rok a mně pozitivní test vycházel cca jen 3 hodiny denně, chce to vychytat ten správný moment, proto jsem testovala i víckrát za den.
Například test v 11:00 negativní, test 14:00 pozitivní, test 18:00 negativní.
Na gynekologii ovulace potvrzená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
731
28.2.21 21:59
@Anonymní píše:
Ahoj, s přítelem se snažíme už delší dobu o miminko a nějak se ne a ne zadařit. Proto jsem si řekla a zkusím vypozorovat svoji ovulaci. Testují od 10 dc.. nic se zatim neukazovalo až do dnes. Nejsem si jistá jestli to je dostatečně silná ryska či nikoliv. Slyšela jsem že ovulacni testy intimed nikdy neukážou dostatečně silnou rysku a proto se obracím na vás obracím z otázkou zda nema některá z vás snazilek či maminek zkušenost s tímto testem.
Děkuji :hug:

Mne intimed ukazal vzdy ovulaci spravne.
Vas test je zatim stale negativni 🙂

Tohle je ovulacni test pri kterem sem otehotnela (jen je vyfocen brzy, nez uplne “dosel”, potom to ruzove okolo vybledlo a zustaly jen dve ruzove carky).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
978
28.2.21 22:05

Zatím je negativní, testuj dál. Takhle vypadal můj pozitivní test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 22:06

@janikema90 nejsem si jistá. Dnes mam jeste výtok a bolí mě podbřišek.

• Citovat
  • Nahlásit
819
28.2.21 22:10

Ovulační výtok i bolest v podbřišku trvá třeba i týden = plodné dny, ale ovulace jako taková jen pár hodin, k ovulaci teprve muže dojít. Od pozitivního testu ovulace přijde za 24-48 hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 22:13

@Markéta188 četla jsem, že spermie se v těle udrží klidne dva dny, tak premyslim zda nezkusit dnes. :-/

• Citovat
  • Nahlásit
731
28.2.21 22:14
@Pegus píše:
Zatím je negativní, testuj dál. Takhle vypadal můj pozitivní test.

Konecne nekdo s ukazkovym pozitivnim ovul. testem 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
819
28.2.21 22:16
@Anonymní píše:
@Markéta188 četla jsem, že spermie se v těle udrží klidne dva dny, tak premyslim zda nezkusit dnes. :-/

I 5 dní pokud mají vhodné prostředí a jsou vitální, právě proto se tomu týdnu v době ovulace říká plodné období. No pokud chceš jistotu tak tento týden mějte sex obden a nemůžete se netrefit :oops: pak už je jen otázka, zda se embryo oplodní a zahnizdí.
Máš cca 20% šanci že se povede, tak držím pěsti :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 22:17

@Markéta188 děkuji 😊

• Citovat
  • Nahlásit
731
28.2.21 22:18
@Anonymní píše:
@janikema90 nejsem si jistá. Dnes mam jeste výtok a bolí mě podbřišek.

Verte, ze tohle pozitivni test neni.
Tyhle priznaky muzete mit i x dni. Ovulace je ale zalezitost par hodin.
A po pozitivnim ovulacnim testu nastava ovulace do 48hodin.

Samozrejme si klidne soulozte uz ted jak chcete 🤷🏼‍♀️ 😀

Ale ovulace u vas zatim neprobiha.
Kazdopadne mate pravdu, ze si spermie na vajicko pockaji (pokud jsou dostatecne silne), takze kdyz budete mit sex obden, tak ae do plodnych dnu (do ovulace) vzdycky trefite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
28.2.21 22:30

Tenhle test je negativní. Někdy je potřeba testovat i víckrát denně, aby se zachytil ten vrchol. Říká se, že test se má dělat dopoledne (ne ráno), ale u někoho bývá pozitivní až odpoledne. Taky pozor na příliš zředěnou moč, je lepší před testováním moc nepít.

U mě to bývá tak, že nejdřív mívám výtok (vodnatý, pak bílkový) a až potom mám pozitivní test. Takže bych testovala dál, pozitivní klidně může být už zítra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.3.21 10:47

@janikema90 dnes ráno jsem na testu měla ještě slabší čárku :( dnes je to 16 dc.

• Citovat
  • Nahlásit
731
1.3.21 11:45
@Anonymní píše:
@janikema90 dnes ráno jsem na testu měla ještě slabší čárku :( dnes je to 16 dc.

Tak jste asi ovulaci uplne prosvihla.
A nebo se naucte merit bazalni teplotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.3.21 13:52

@janikema90 mela jsem od 9 dc negativní a az vcera ducha.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat