Pozitivní ovulační test, kdy dojde k ovulaci?

38
26.7.20 17:25

Pozitivní ovulační test, kdy dojde k ovulaci?

Ahoj holky :mavam:

16.6. jsem prodělala SP v 10+3. ZT 8+2. MS přesně po 4 týdnech od SP. Trvala 8 dní. Od 2DC kapu Gynex a od 6DC „lovim“ ovulaci. Dnes, 12DC pozitivní. Sex byl včera před půlnoci a dnes dopoledne. Kdy pojistit? Včera, dnes a zítra? :lol: :dance:

1. Cyklus
2. Test dnes 13 hodin
3. Test včera 18 hodin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1310
26.7.20 17:38

Ahoj, ovulace od pozitivního testu přichází do 48h. Takže stačí klidně zítra, oni něco vydrží. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
26.7.20 17:47
@EvieK píše:
Ahoj, ovulace od pozitivního testu přichází do 48h. Takže stačí klidně zítra, oni něco vydrží. Držím palce.

Super, děkuju moc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.20 09:38

Ahoj holky, co myslite…je test pozitivni? Uz pres rok se snazime o mimi a nic. Nemela jsem zadnou ovulaci, doktorka mi nasadila prasky na podporu te ovulace a nezadarilo se. A ted jsem si udelala test po dlouhe dobe a ukazal mi toto, bez leku. :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
38
31.7.20 11:10
@Anonymní píše:
Ahoj holky, co myslite…je test pozitivni? Uz pres rok se snazime o mimi a nic. Nemela jsem zadnou ovulaci, doktorka mi nasadila prasky na podporu te ovulace a nezadarilo se. A ted jsem si udelala test po dlouhe dobe a ukazal mi toto, bez leku. :hug:

Řekla bych, že buď už proběhla ovu a proužek slábne a nebo naopak bude silit. Kolik jsi DC?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.20 11:38

@luc.bednar
Jsem 13 DC. Tak snad bude silit. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
38
31.7.20 14:58
@Anonymní píše:
@luc.bednar
Jsem 13 DC. Tak snad bude silit. :mavam:

A testujes pravidelně? Já měla před minulým nepovedený tehu ovulaci už 10 DC 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.20 16:49

@luc.bednar
Aha, jako ze jsi o to prisla? Bylo neco spatne? Nevim, jestli ti dobre rozumim…

• Citovat
  • Nahlásit
38
31.7.20 16:58
@Anonymní píše:
@luc.bednar
Aha, jako ze jsi o to prisla? Bylo neco spatne? Nevim, jestli ti dobre rozumim…

Jojo, 2014 dcera, která byla ani nevím jak a teď 4/2020 a 6/2020 v 10+3 spontalni potrat, od 8+2 se plod nevyvijel… Ale co bylo špatně :nevim: prý se to stává…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
3.8.20 15:13

Ahoj, je to pozitivní ovulacni test nebo ne? Mám ještě počkat na zítřek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
3.8.20 17:41

@DNikolaD ja by som testla este zajtra a uvidis. Ja mavam pozitivne testy vzdy dva dni po sebe a vacsinou su silnejsie ako kontrolny pruzok :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
3.8.20 17:47
@DNikolaD píše:
Ahoj, je to pozitivní ovulacni test nebo ne? Mám ještě počkat na zítřek?

Taky bych ještě testovala! Ale myslím, že už se to blíží…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
854
3.8.20 19:08

Holky za jak dlouho mívate ovulaci od objeveveni plodneho hlenu? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 11:41

Ahojte,

taky si k vám jdu pro radu.
První měsíc mi vyšel krásný pozitivní ovu test a to 22 DC. A zdá se mi, že test od 26 DC (předposlední) sílí… nevím, jestli to takto bývá nebo jestli náhodou nepřijde druhá ovulace, která je ovšem vzácná :nevim: :nevim: Je to možné? :-)

Děkuji za vaše rady.

• Citovat
  • Nahlásit
38
4.8.20 11:45
@Anonymní píše:
Ahojte,

taky si k vám jdu pro radu.
První měsíc mi vyšel krásný pozitivní ovu test a to 22 DC. A zdá se mi, že test od 26 DC (předposlední) sílí… nevím, jestli to takto bývá nebo jestli náhodou nepřijde druhá ovulace, která je ovšem vzácná :nevim: :nevim: Je to možné? :-)

Děkuji za vaše rady.

No, já bych řekla, že je to něčím jiným :kytka:
Ovu test prý rozpozná dřív těhotenství než těhotenský.. :lol: já jsem dnes 21DC, pozitivní test mi vyšel 12DC, ale zatím je čárka pořád slabá.. Ale my jsme tomu „snažení“ tenhle cyklus moc nedali.. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama