Pozitivní ovulační test?

Anonymní
9.6.15 22:55

Pozitivní ovulační test ? Poradte holky

Dobrý večer holky mohli byste mi poradit? Včera večer 19:00 jsem si dělala ovulační test ten druhý od spoda a dneska v 10:30 ten uplně dole.. Přikládám foto myslíte že je pozitivní? A kdy je nejlip načasovat sex? Měli jsme ho předevčírem večer a včera večer… Vaše rada? Děkuji a omlouvám se za anonym :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1089
9.6.15 23:18

Ten nejspodnější si myslím, že pozitivní je. A myslím, že sex jste měli ve správnou dobu. Případně můžete ještě dneska pojistit, protože od posledního pozitivního testu bývá ovulace za 24 až 48hod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.6.15 23:36
@Merunka02 píše:
Ten nejspodnější si myslím, že pozitivní je. A myslím, že sex jste měli ve správnou dobu. Případně můžete ještě dneska pojistit, protože od posledního pozitivního testu bývá ovulace za 24 až 48hod.

Děkuji :kytka: denes už to nestíhám tak zítra :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.6.15 11:28

Myslíte že kdybych nemela dominantní folikul a neprasknul by byl by ovulační test pozitivní? Děkuju za odpověd :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
1089
13.6.15 00:28

Přemýšlím nad tím, ale myslím si, že ten folikul praskne na základě prudkého vzestupu LH. Takže praskne až po tom pozitivním testu. Ale kdyby nebyl ten dominantní folikul, tak si nemyslím, že by byl pozitivní test. Ale říkám si, jestli nepíšu bludy, musela bych se na to kouknout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.15 22:12

Moc dekuju za odpoved :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.6.18 20:48

Ahoj, moc prosím o radu. Před Vánoci jsem prodělala ranný potrat. Od té doby jsem přestala mít ovulaci.
Zkusila jsem gynex a různé bylinky. Od včerejška mám zase bolesti v oblasti vaječníku. Při chůzi, sedání. Prostě klasické příznaky ovulace, které jsem měla po porodu běžně.
Docela mě to překvapilo, tak jsem v DM koupila ovulační test. Chyběl tam návod, tak jsem ho počůrala asi v 18h. Přijde mi pozitivní, ale zas jsem četla, že prý čárka musí být silnější. Tak já nevím, myslíte, že se mi KONEČNĚ ovulace vrátila? Děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
2453
30.6.18 21:10

Čárka musí být stejně silná nebo silnější než kontrolní. Testuj dál (já testovala 2-3× denně vždy ve stejnou hodinu), třeba bude sílit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama