Pozitivní ovulační test - pozitivní/negativní?

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Mijujka
Kecalka 209 příspěvků 05.02.18 08:01
Pozitivní ovulační test - pozitivní/negativní?

Ahojte holky, mohla bych poprosit na váš názor. Je tento test z 10DC (jsou tři během dne) pozitivní? Pak jsem si dělala další den 11 DC, ale čárka už nejde tak vidět. Tak nevím zda ho mám brát jako pozitivní či nikoliv. :mavam: :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:
 
Elis95
Kecalka 250 příspěvků 05.02.18 08:12
@Mijujka píše:
Ahojte holky, mohla bych poprosit na váš názor. Je tento test z 10DC (jsou tři během dne) pozitivní? Pak jsem si dělala další den 11 DC, ale čárka už nejde tak vidět. Tak nevím zda ho mám brát jako pozitivní či nikoliv. :mavam: :mavam:

Ahojky, no testovací čárka by měla být stejně silná nebo silnější než kontrolní. Tady to tak nevypadá. Ale ne všechny holky mají silnější čárky než kontrolní. Asi bych toho 10DC u tebe považovala za pozitivní. Ale ne za každou cenu. Držím palce :)

 
smurfka
Nadpozemská drbna 28989 příspěvků 05.02.18 08:15

No pozitivní není..já testovala vždy skoro celý měsíc ono ty čárky vyskakují a pak zase mizí a pak zase vyskakují..jak můžete zkoušet zadělat, ale testovala bych dál, je možné že ještě pozitivní bude později..

 
Kelliee
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 05.02.18 08:17

Já ty testovací čárky nikdy neměla tak výrazné jako ty a ovu probíhala, otěhotněla jsem. Za mě ovu 10DC.

 
Mijujka
Kecalka 209 příspěvků 05.02.18 08:17

@smurfka Děkuji za názor. Tak budu testovat dál :) já to takto nikdy neměla, že bych měla z ničeho nic silnější čárky. Uvidím co teda dál :)

 
Mijujka
Kecalka 209 příspěvků 05.02.18 08:18

@Kelliee Já právě také nikdy výraznější neměla. Ale je pravda, že testuji teprve druhý měsíc, takže zkušeností moc není :)

 
smurfka
Nadpozemská drbna 28989 příspěvků 05.02.18 08:24
@Mijujka píše:
@smurfka Děkuji za názor. Tak budu testovat dál :) já to takto nikdy neměla, že bych měla z ničeho nic silnější čárky. Uvidím co teda dál :)

mě to takhle haprovalo běžně..záleží jak dlouhý máš cyklus. já mívala až kolem 17dc plus mínus ovu..jako klidně se dneska a zítra snašte, ale určitě bych testovala dál. Jak říkám, tohle pozitivní test není, někdo ho jako pozitivní brát může, ale mě to takhle skákalo a vždy se mi pozitivní test objevil nakonec :nevim:

 
Kelliee
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 05.02.18 08:24

Já měla vždycky sněhobílo, sněhobílo, náznak čárky, sněhobílo… nikdy jsem neměla na testu žádné výrazné čárky. Myslela, jsem, že neovuluji. MUDr.mi řekla, že ovu mám pravidelnou a vycházela mi na ty dny, kdy byl náznak čárky. Dnes jsem 34tt :) neboj.

 
Mijujka
Kecalka 209 příspěvků 05.02.18 08:28

@smurfka Určitě budu zkoušet testy dál…zkusím to celý měsíc co to udělá a co mi ukáží. A Ty jsi otěhotněla po jaké době snažení? :)

 
Kelliee
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 05.02.18 08:28

Já mívala krátké pravidelné cykly - 24dní, mně ovu vycházela vždy 11, 12DC. MS vždy tak 4 dny. Mně už se právě nikdy než ten náznak čárky kolem 11DC žádná neobjevila. Ale mluvím jen z vlastní zkušenosti. Jiný holky to zas mají jinak.

 
Mijujka
Kecalka 209 příspěvků 05.02.18 08:31

@Kelliee Jsem sama zvědavá, jak to budu. Budu testovat dál :). Já už dvě holčičky mám 5 a 4 roky. Ale teď mám jiného partnera, tak jsme se rozhodli mít další mimčo…tak snad nám to brzy vyjde. Nikdy jsem se netestovala :). Snažíme se teprve druhý nebo třetí měsíc, ale už nejsem nejmladší :)

 
Mijujka
Kecalka 209 příspěvků 05.02.18 08:31

@Kelliee a otěhotněla jsi? :)

 
smurfka
Nadpozemská drbna 28989 příspěvků 05.02.18 08:31
@Mijujka píše:
@smurfka Určitě budu zkoušet testy dál…zkusím to celý měsíc co to udělá a co mi ukáží. A Ty jsi otěhotněla po jaké době snažení? :)

mám dvě děti a obě se povedli 6tý měsíc..ono třeba pozitivní testy byli, ale bohužel v nevhodnou dobu, že jsme se netrefili:-) ale obě děti jsou po 5ti cyklech testování ( takže dohromady jsem testovala téměř rok:-) ) Měla jsem testy z aliexpresu, takže mě to finančně nevysávalo..a testovala jsem vždy celý měsíc hned první den po ms až do další ms:o) mě to bavilo to sledovat - já jinak příznaky ovu neměla žádné, takže jsem to na sobě jinak nepoznala..a BT se mi nechtěla měřit..na mě je to moc složité :jazyk:

 
Kelliee
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 05.02.18 08:33

@Mijujka
otěhotněla :)
edit. testovala jsem úplně stejně, jak píše smurfka, taky mě to bavilo. Jen jsem pořád čekala na tu výraznou čárku, která nepřicházela. Ale třeba jsem ji zrovna minula. Já testovala jednou denně vždy kolem poledne. BT a tak dál jsem taky neřešila.

 
Mijujka
Kecalka 209 příspěvků 05.02.18 08:51

@smurfka Já právě také nemám vůbec žádné jiné příznaky. Jak holky píší, že májí takový a makový výtok…tak já nemám žádný :)…takže opravdu mohu testovat jen tu ovu :). První holčičku si pamatuji, že jsme se snažili 3 měsíce(asi) a o druhé jsem do 4-tého měsíce nevěděla, že ji mám. Tak snad se nám to povede také brzo :). Partner ještě děti nemá, tak snad bude u něj všechno OK :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Stropnický von Osečany udělal dojem: Starostovi se líbí, zámek už má architekta!

Že je péče o zchátralý zámek během na sakra dlouhou trať, si Matěj Stropnický... číst dále >

Plekanec utekl kvůli Hádkovi? Prý ho viděl na kameře, jak chodí za Vondráčkovou

Informoval veřejnost o rozpadu svého manželství a frnknul do Kanady. Tak se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >


Reklama