Pozitivní ovulační test v 1.den menstruace

9.4.17 08:42

Pozitivní ovulační test v 1.den MS

Dobrý den..nebo ahoj?:-)Jsem tu nová a hned mám dotaz… nezkoušel jste si dělat někdo ovu test celý cyklus? Já mám mít dneska 1…2.den MS(dostávám to +- den). A dneska ovu test jasně pozitivní…a pozoruju na sobě skoro všechny těhu příznaky. Těhu test nic. Četla jsem, že ovu test také pozná těhu. Nevíte o tom něco víc? Nikde na netu jsem nedostala úplně jasnou odpověd:-) Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9.4.17 08:46

@mamradazviratka ano může poznat těhotenství dřív než těhotenský test ovšem nevsazela bych na to svoje botky. Každopádně já přímo tu zkušenost mám…Všechny ovulační testy jsem měla vždy stejne „silné“ a pár dní po otěhotnění se mi ukázala úplně tmavá čárka myslela jsem že to je teda konečně ta ovulace ale v tu dobu už jsem byla těhotná avšak těhotenský test zarytě mlčel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.17 08:53

Ovulační test mi ukázal těhotenství po 6 dnech od oplodnění :palec: tzn. 30.7. ale těhotenský test až někdy kolem 7.8.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.17 09:11

Já si prostě říkám, že místo mám

a, zánět močových cest a spoustu divných dalších věcí s tím spojených + pozitivní ovu test…a v hlavě psychický problém:-)..ale pak proč ten pozitivní ovulační test? Čím by to mohlo být?

b, jsem těhotná, ale proč tedy těhu test ještě neukazuje? Jsem cca 16.DPO. Jsem nafouklá, pořád žízen, bolest břicha jako při MS už cca 5-6 dní, i ty tivný ne/chutě se mi děju, jsou věčně nas*aná..:-), potím se…

Myslím si, že to není vsugerované, už v těhu doufám dlouho, takže začínám tušit, co je psychické…a co ne…

@samanta2208 takže nějaký 13.DPO? jestli počítám dobře

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.4.17 09:32

tak jsem z toho jelen

Ahoj holky, mám ještě jeden dotaz po nějaké době…Rozhodla jsem se dělat si ovu test po celý cyklus. První pozitivní test byl 1.den é začátek MS, a včera opět pozitivní… - viz obrázek…Tak jsem z toho jelen…myslíte, že bych mohla mít ovulace takhle po sobě? To je asi hloupost, ne? Nebo vám nepřijdou pozitivní? Děkuji za rady a přeji krásné velikonoce:-) M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.4.17 09:36

A tady ještě jedna fotka včerejšího testu v detailu

Je tedy pozitivní či ne?:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.6.17 12:00

@mamradazviratka ahoj, to asi neni pozitivni, ty carky by musely byt stejne silne ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.6.17 12:01

@mamradazviratka jinak ja cely cyklus nic a ted tak ze srandy prvni den ms a jsem z toho taky jelen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama