Pozitivní ovulační test večer, druhý den negativní

276
29.7.13 10:35

Pozitivní ovulační test večer, druhý den negativní

Holky, moc se v těch ovu testech nevyznám, tak potřebuji radu. Včera večer kolem 20.00 jsem měla ovu test pozitivní, trochu mě zabolelo i břicho a dnes ráno cca kolem 10.00 jsem měla test již se slabou čárkou, tedy negativní. Znamená to, že ovu proběhla už ten večer, když byl dnes ráno test negativní nebo teprve proběhne za těch 24-48 hod? díky za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24128
29.7.13 10:36

Proběhne. Máš to v návodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
276
29.7.13 10:58

@pikola mě ale zaráží to, že dnes už je negativní…to ta LH vlna tak rychle klesá? já myslela, že když klesne, tak ovu proběhla… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24128
29.7.13 11:02

Ne, pozitivní je většinou jen jeden den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5362
29.7.13 11:22

Já měla testy pozitivní třeba 2 dny a pak pomalu den po dni čárka slábla až zmizela úplně. Ovulace se vypočítává podle posledního jasně pozitivního testu. U Tebe soudím, že ovulace proběhne dnes a nebo jsi třeba ráno před testem pila a to taky ovlivní sílu čárky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8675
31.7.13 21:59

@agne24 LH stoupá a pak prudce klesne a tím způsobí ovulaci-ovu je 12-48hod po pozitivním testu…já mívám ovulaci v den pozitivního testu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8675
31.7.13 22:01

@agne24 toto jsem našla, tak snad to pomůže, na mě to tedy sedí, i když se ještě nezadařilo :mavam: ****Na kdy tedy plánovat styk? hned při prvním slabě pozitivním výsledku testu (a poté nejlépe každý druhý den) nebo pokud již máte ovulačním testem stanovený den ovulace (nejsilnější test), tak jeden den před a poté nejlépe každý druhý den.
Ovulaci stanovujte spíše z odpolední moči (ne z ranní) a hlavně nepijte příliš vody tak 3 – 4 hodiny před testováním. Časový harmonogram zvyšování hladiny LH je často popisován nejasně či nejednoznačně.
Nejdřív dochází ke zvýšení LH v krvi, v moči je toto zvýšení patrné až po cca 8 až 12 hodinách. Po 24 až 36 hodinách od počátku vzestupu LH v krvi dojde k ovulaci. V krvi dosahuje LH svého maxima krátce (asi 12 hodin) před ovulací. Maximální hladina LH měřená ovulačním testem z moči se proto může shodovat se dnem ovulace. Modelové měření ovulačním testem by mělo vypadat asi takto : ***den x ** kontrolní a vaše linie jsou přibližně stejně intenzivní, k ovulaci dojde následující den. Ideální den pro pokus o miminko. **** den x + 1** vaše linie je intenzivnější, než kontrolní. Den ovulace. Někdy již může být pozdě pro oplodnění vajíčka, ale o pokus to stojí. ** *** den x + 2**? kontrolní a vaše linie jsou stejně intenzivní, hladina LH klesá. V tomto cyklu jste pravděpodobně propásla to nejlepší období

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
98
28.1.14 22:37

Zdravim vsechny. Mrknete mi prosim na fotku ovulacnich testu? Vypada to na ovulaci?

Dekuju za vase nazory.

T.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16908
29.1.14 02:11
@honeybee píše:
Zdravim vsechny. Mrknete mi prosim na fotku ovulacnich testu? Vypada to na ovulaci?

Dekuju za vase nazory.

T.
:mavam: poslední pozitivní ovulační test jsi měla 19dc, takže od toho dne do 48 hodin proběhla ovulace, držím pěsti :kytka:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
98
29.1.14 07:23

@Hejhulka25 dekuji. Sex jsme meli 18 a 20dc, manzel neni doma, tak snad to vyjde :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.14 13:56

Ahojky holky, chci oživit tuto diskuzi a zeptat se, jestli je tohle už pozitivní ovu test?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5362
7.7.14 16:33

@volkswagen106 Myslím,že není o čem přemýšlet. Je jasně pozitivní :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
558
1.4.17 14:20

Holky zdravim.muze cysta na vajecniku 3 cm velka. udelat pozitivni ovulacni test?? Dekuji za nazor:*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6868
1.4.17 14:28

Ano.muze udelat i pozitivni tehotensky test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
558
1.4.17 15:42

Aha. zitra ma prijit ms. takze na ovulaci to netypuji.tu sem nela 15 den cyklu.tak bud to je ta cysta nebo tehu.. @karkarka .dekuji za nazor;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama