Pozitivní ovulační test více dni

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bilami
Nováček 10 příspěvků 02.04.19 20:17
Pozitivní ovulační test více dni

Holky, je možné, že mám 5.den pozitivní ovulační test?

Reakce:
katrih
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 02.04.19 20:45

@bilami a nejsi těhotná?

Uživatel je onlinesediza
Ukecaná baba ;) 2279 příspěvků 02.04.19 21:13

Musi se to odečítat presne po uplynutí x minut. Foto to takhle x dní po nemá význam. Píšou to i v návodu, že nelze odečítat vysledky po uplynutí x minut. Správně byste mela vyfotit test přesne po např. 3 minutách a psk se to jeste casto meni ta čárka.

jizvíková
Extra třída :D 12851 příspěvků 02.04.19 22:14

Mně to dělaly testy z Číny

bilami
Nováček 10 příspěvků 02.04.19 22:32

Těhotná určitě nejsem, v půlce února spontánní potrat, MS přišla po 28 dnech a byla hodně silná.. Možná jsou ještě nějak rozhozene hormony? Zajímavé je, že v lednu jsem otěhotněla a ovulační test nebyl ani jeden pozitivni:blush:

Uživatel je onlinekaiserin
Povídálka 38 příspěvků 03.04.19 00:25

Měla jsem to podobně minulý cyklus (testy Wondfo), asi 4 testy byly pozitivni, pak carka postupne slabla a v te dobre probehla (dle pozdejsiho ultrazvuku) ovulace. Ona ta spolehlivost ovulacnich testu je takova vselijaka.

jizvíková
Extra třída :D 12851 příspěvků 03.04.19 09:24
@bilami píše:
Těhotná určitě nejsem, v půlce února spontánní potrat, MS přišla po 28 dnech a byla hodně silná.. Možná jsou ještě nějak rozhozene hormony? Zajímavé je, že v lednu jsem otěhotněla a ovulační test nebyl ani jeden pozitivni:blush:

Tak to jsou ještě hormony, potratila jsem na konci února, pozitivní test mám stále

bilami
Nováček 10 příspěvků 04.04.19 15:46

Tak asi ty hormony, pac pořád je pozitivní, už po pár minutách dvě silné čárky.. A do toho tento měsíc poprvé se objevilo i špinění asi od 12.DC,je to tak ob den a jednorázové, třeba jen ráno a pak celý den nic a pak zas za dva dny se to objeví… Jsem z toho zmatená.. Sestra na gynde říkala, že to můžou být ještě hormony, ale prý i možný zánět, tak jestli to bude pokračovat, mám dojit… Nestalo se to některé? Asi to má i spojitost s tím únorový potratem..

Váš příspěvek
Reklama