Pozitivní ovulační test.1

Liliana.30
7.7.15 08:25

Pozitivní ovulační test.1

.

Příspěvek upraven 07.07.15 v 10:45

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

240
7.7.15 08:40

Jak rika alespon moje gynekolozka, pozitivni- nepozitivni…pokud se par snazi o miminko, mel by se milovat kazdy druhy den. Za me doporucuji se na nejake ovulacni testy vybodnout a pravidelne se kazdy druhy den milovat. Po zkusenost ovulacnim testum moc meverim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
7.7.15 08:41
@Liliana.30 píše:
Ahoj holky :kytka: chtěla bych se Vás zeptat kdy je nejlepší mít sex když Vám vyjde pozitivní ovulační test :?: Co doporučujete :?: Děkuji za odpovědi ;)

hnedka jak zjistis pozitivni test, klidne v ten den pak kidnei druhej a ten další a to by bylo aby to nevyslo :kytka: nam vysel kluk den před ovulaci a holka po ovulaci :kytka: :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
7.7.15 08:55

Tak u nás to vyšlo 3 dny před pozitivním ovu testem, takže je to asi všelijaké :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.5.18 22:29

Pozitivni ovu test

Hezky den, mela bych dotaz na vice zkusene ženy :) brala jsem 9 let HAK a byla jsem pred 9 lety operovana pro cystu na vajecniku. Teď jsme se s pritelem rozhodli pro miminko, mam prasky vysazene druhy mesic, MS pravidelne po 28 dnech. V polovine cyklu jsem si zkusila ovulacni test a vysel zrejme pozitivni. Druhy den jsem zkusila znovu a carka uz slabla. Kazdopadne jsme se zasnazili a doufam ve vysledek.
Jak rychle se vam podarilo otehotnet po vysazeni HAK? Dekuji vsem :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
2494
2.5.18 23:04
@Anonymní píše:
Hezky den, mela bych dotaz na vice zkusene ženy :) brala jsem 9 let HAK a byla jsem pred 9 lety operovana pro cystu na vajecniku. Teď jsme se s pritelem rozhodli pro miminko, mam prasky vysazene druhy mesic, MS pravidelne po 28 dnech. V polovine cyklu jsem si zkusila ovulacni test a vysel zrejme pozitivni. Druhy den jsem zkusila znovu a carka uz slabla. Kazdopadne jsme se zasnazili a doufam ve vysledek.
Jak rychle se vam podarilo otehotnet po vysazeni HAK? Dekuji vsem :kytka:

Ten druhy bych rekla, ze pozitivni je… moje testy v mesic, kdy se zadarilo… :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.18 19:49

@Vicky1 tak uvidime jsem nedockava jestli uz se zadarilo ????ms ma byt az za 8dni takze je jeste moooc brzo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2494
4.5.18 12:20

@Bontie9301 jeste tak dva dny a plastovy mama test ukaze :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.5.18 08:01

@Vicky1 zkousela jsem vcera testy s citlivosti 10 a nic :-( :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2494
5.5.18 13:09

@Bontie9301 tak dokud nedojde ms je nadeje… ale mohl byt pozitovni i dalsi den a ovu az nasledujici… tak treba se jeste ukaze :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.5.18 21:39

@Vicky1 no uvidime. Ms ma byt za 6 dni tak do te doby radeji testovat nebudu :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.9.18 16:39

Ahoj holky,29.7.jsem dostala ms hned po vysazeni ha.Dalsi ms prisla po 36 dnech 3.9.A dneska jsem zkousela ovu test.Prikladam fotku.Myslite,ze je pozitivni?Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13456
17.9.18 16:49

@iluzionistkaa není, ta čárka musí být stejná nebo silnější než ta kontrolní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.9.18 17:00

I kdyz je ta testovaci mnohem tmavsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13456
17.9.18 17:02

@iluzionistkaa aha já to viděla obráceně, jestli je ta na zelené straně testovací tak pozitivní je ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama