Pozitivní ovulační testy více dnů po sobě

9.3.21 12:23

Pozitivni ovulacni testy vice dnu po sobe

Zdravim 8)

Vim ze tema je to vysoce individualni, prestoze by me zajimaly Vase zkusenosti.

Pokud to chapu dobre, je-li ovulacni test pozitivni vice dnu po sobe, bere se jako „ten pozitivni“ ten posledni a od nej pak teoreticky ty lhuty jako mezi „24-48h“ ovulace a pak „12-24h“, kdy bude vajicko uvolnene jeste putovat telem. Stalo se vam tedy nekomu, ze jste mely ty testy nekolik dni pozitivni nebo treba silici carky 2 dny a pak 2 dny obe carky stejne silne nebo testovaci i silnejsi a kolik dni potom jste pak pripadne mely „uspesny“ sex? A jake pouzivate testy vubec?

Nebo je to blbost uplne?

Dekuju a mejtee fajn :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30452
9.3.21 12:55
@Neverending_ píše:
Zdravim 8)

Vim ze tema je to vysoce individualni, prestoze by me zajimaly Vase zkusenosti.

Pokud to chapu dobre, je-li ovulacni test pozitivni vice dnu po sobe, bere se jako „ten pozitivni“ ten posledni a od nej pak teoreticky ty lhuty jako mezi „24-48h“ ovulace a pak „12-24h“, kdy bude vajicko uvolnene jeste putovat telem. Stalo se vam tedy nekomu, ze jste mely ty testy nekolik dni pozitivni nebo treba silici carky 2 dny a pak 2 dny obe carky stejne silne nebo testovaci i silnejsi a kolik dni potom jste pak pripadne mely „uspesny“ sex? A jake pouzivate testy vubec?

Nebo je to blbost uplne?

Dekuju a mejtee fajn :D

Otestovala jssem se jen párkrát, ale řekla bych, že čárky musí být obě stejn silné. Já jsem plodné a neplodné dny moc neřešila, sex jsem neplánovala na úspěch a neúspěch. Spíš o radost z něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat