Pozitivní, pak negativní test

Anonymní
20.5.21 18:36

Pozitivní, pak negativní test

Zdravím slečny, chci se zeptat.
Dnes ráno jsem si dělala test, viz. 2 fotky. (1 hned, 2 po 3minutách)
Negativní test jsem nefotila.
Další jsem dělala ve 12h téhož dne a ten už byl negativní. Ráno jsem zvracela, jinak nepociťuji nic.
MS mám dostat za 2 dny.
Na další se chystám zase zítra ráno, z ranní moči je přecejen lepší.
Co myslíte, můžu být těhotná?
Podle zítřejšího testu buď zavolám k lékaři nebo ne.

T.

Příspěvek upraven 29.05.21 v 13:14

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9733
20.5.21 18:41

Pozitivní jsou oba. Testuj až ti vynechá menstruace a k doktorovi se kdyžtak pak objednej tak za 3 tydny nejdriv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1244
20.5.21 18:55

Oba jsou pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2419
20.5.21 19:04

Za mě oba pozitivní :wink: 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1215
20.5.21 19:37

Nejsi ani po termínu ms, takže ve 12 už byla moč zředěná a test to nezachytil. Jinak další testy opravdu pozitivní. Každopádně k lékaři volej za 2-3 týdny, dřív tě normální doktor stejně nevezme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1003
20.5.21 19:39
@Anonymní píše:
Zdravím slečny, chci se zeptat.
Dnes ráno jsem si dělala test, viz. 2 fotky. (1 hned, 2 po 3minutách)
Negativní test jsem nefotila.
Další jsem dělala ve 12h téhož dne a ten už byl negativní. Ráno jsem zvracela, jinak nepociťuji nic.
MS mám dostat za 2 dny.
Na další se chystám zase zítra ráno, z ranní moči je přecejen lepší.
Co myslíte, můžu být těhotná?
Podle zítřejšího testu buď zavolám k lékaři nebo ne.Příspěvek upraven 20.05.21 v 18:58

Pokud mas dostat ms za 2dny tak v poledne mohla byt hladina hcg v moci mala, navic pokud jsi pila. Urcite jsi tehotna. Zkus dalsi rano a uvidis. Nebo si kup clear blue, ten ti to ukaze i odpoledne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64457
20.5.21 19:56

Testy jsou pozitivní, ale nechápu, proč dělané tak brzy. Udělej po termínu ms, na objednání máš pár týdnů čas.. Odpol je moč zredena, proto se má test dělat z ranní moci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.21 07:30

Další test dnes, v neděli a opět negativní.
Včera časté močení, pálení žáhy, pocit na zvracení. Menstruace zpožděná zatím o 1 den a stále nepřichází.
Bojím se, aby ten pozitivní test nebyl falešný a nebyla by to cysta. Cystu jsem už v prosinci 2020 měla, tak jesti tam není zase.
O miminko se snažíme skoro 3/4 roku.
Nebo můžu být těhotná a testy to ukážou později? Dnes jsem 37 den po poslední menstruaci. Mívala jsem pravidelnou 28, ale po té prosincové cystě mívám 31-34 dní, dnes 37 a nic.
Počkám max týden na MS a jinak zavolám lékaři. :(

Příspěvek upraven 23.05.21 v 08:39

• Citovat
  • Nahlásit
1003
23.5.21 08:38
@Anonymní píše:
Další test dnes, v neděli a opět negativní.
Včera časté močení, pálení žáhy, pocit na zvracení. Menstruace zpožděná zatím o 1 den a stále nepřichází.
Bojím se, aby ten pozitivní test nebyl falešný a nebyla by to cysta. Cystu jsem už v prosinci 2020 měla, tak jesti tam není zase.
O miminko se snažíme skoro 3/4 roku.
Počkám max týden na MS a jinak zavolám lékaři. :(

Ja jsem u dvou cyst taky mela paleni zahy, caste moceni, pocit ze jsem tehotna ale testy negativni. U prvni cysty jsem mela spozdeni 14dni a pak praskla. U druhe jsem uz poznala ze ji mam a hned jsem si nasadila gynex, po dvou dnech cysta praskla. Uzivala jsem ho dlouhodobe a cysty uz se neobjevily a pak jsem otehotnela. Tak zkus gynex, muzu ho jen doporucit :) pokud mas spozdeni a testy neg tak to vypada na tu cystu 8o nektere zeny maji falesne poz testy u te cysty. Ja mela teda vzdy neg

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.21 08:43

@MonaSun mě právě překvapily ty 2 čárky ve čtvrtek, štěstím jsem si pobrečela, že je konečně vidím, tak jsem v to už doufala a najednou zklamání :(

Děkuji moc za reakce.

• Citovat
  • Nahlásit
1003
23.5.21 09:29
@Anonymní píše:
@MonaSun mě právě překvapily ty 2 čárky ve čtvrtek, štěstím jsem si pobrečela, že je konečně vidím, tak jsem v to už doufala a najednou zklamání :(Děkuji moc za reakce.

Jedine si zajit na krev jako samoplatce a uvidis zda jsi nebo ne a budes mit jistotu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.21 10:10

Když čárka slábne až úplně zmizí, bývá to biochemické těhotenství. Bohužel, mluvím z vlastní zkušenosti. Nechci tě ale strašit a zkus testovat znovu. Ukážeš fotky těch negativních testů? Fakt tam není ani duch?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.21 10:15

Jo a zkusila bych clearblue digital. Podle mě je nejspolehlivější. Stojí sice 200,– ale ukáže ti i týden. Ten by to měl rozlousknout.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.21 10:17

@MonaSun Na krev by musela jít alespoň 2×, aby zjistili, jestli HCG roste nebo klesá. Jít jednou nemá moc smysl.

• Citovat
  • Nahlásit
1003
23.5.21 10:25
@Anonymní píše:
@MonaSun Na krev by musela jít alespoň 2×, aby zjistili, jestli HCG roste nebo klesá. Jít jednou nemá moc smysl.

Ale videla by zda je tehotna nebo neni a ma treba tu cystu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat