Reklama

Pozitivní screening v 1.trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

slunecnice82
Kecalka 101 příspěvků 06.03.17 16:12
Pozitivní screening v 1.trimestru

Ahoj, už se tady o tom sice psalo, ale už před lety. Ráda bych s někým sdílela tu hrůzu, když Vám řeknou, že to NT vyslo pozitivne, tedy riziko vývojových vad. Jsem ve 13tt a zítra mě čeká CVS-odběr choriových klku. Velká jehla do břicha, snad to dětátku neublíží. Je to šílený.. ještě ke všemu tam musím sama, přítel je řidič z povolání, tudíž tu není. Máte někdo podobnou zkušenost? Moc díky.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

anikahen
Kecalka 203 příspěvků 06.03.17 16:15

Zkušenost nemám, ale držím palečky, at ti to dobře dopadne. Jaké ti vyšlo riziko??

slunecnice82
Kecalka 101 příspěvků 06.03.17 16:18

Dekuju, šíjové projasneni (NT) 5,6 a to je hodne abnormalni, plus nosni kustka nebyla moc v poradku. A to riziko na DS 1:4. Sice jsem tu cetla, že to kolikrát vyšlo nakonec dobře, ale je to loterie.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 16:31

Ja s tebou soucitim. Taky mi vysel divne screening a cekam na vysledky testu Prenascan - resp. dnes mi volali ze se test musi opakovat protoze vysel nejednoznacne!! takze ve stredu znovu na krev a znovu cekani :zed: Aspon to budes mit rychle a jednoznacne.

phoma
Echt Kelišová 7933 příspěvků 06.03.17 16:31

My teda meli 1:560 coz je nejaka seda zona kustku nenasla u kdyz muj gynekolog pak jo o tyden pozdeji ale projasneni bylo ok nervy to byly hrozne moc drzim palce

phoma
Echt Kelišová 7933 příspěvků 06.03.17 16:33

Prenascan to same stres cekani ve finale test opakovat tadeji jsem sla ba geneticky ultrazvuk a vse bylo ok

Pesimistka
Ukecaná baba ;) 1193 příspěvků 2 inzeráty 06.03.17 16:36

@slunecnice82 moc držím palce aby to dopadlo dobře. já byla na odběru plodové vody. u nás byl špatnej hlavně UTZ. projasnění 3,5 a špatná nosní kůstka + pokřivené prsty na rukách. u nás to dopadlo bohuže špatně, ale to snad nebude Váš případ. držím pěsti

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 16:46

@phoma Takze ti rekli ze mas test opakovat ale ty jsi ho neopakovala a radsi sla na amnio? Je to fakt stres ze se to musi opakovat cely znova, nechapu proc..

phoma
Echt Kelišová 7933 příspěvků 06.03.17 16:50

No ze mi bud vrati penize nebo test opakovat ja byla ve zlune prediku pan doktor rikal kouknem na to a po ultrazvuku mi rekl ze by neopakovak ze holcicka je zdrava at penize pouziju na vybavu pan doktor je andel fakt uzasnejsiho jsem nepotkala :srdce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2289 příspěvků 06.03.17 17:07
@slunecnice82 píše:
Dekuju, šíjové projasneni (NT) 5,6 a to je hodne abnormalni, plus nosni kustka nebyla moc v poradku. A to riziko na DS 1:4. Sice jsem tu cetla, že to kolikrát vyšlo nakonec dobře, ale je to loterie.

No tak to riziko je opravdu obrovské a výsledky teda hodně špatný. Nicméně i tak se může stát zázrak a mimino být v pořádku. Osobně bych zvážila ten prenascan, je to neinvazivní. Držím palce.

Macik.S
Kecalka 286 příspěvků 06.03.17 17:18

Ahoj, ano, mám podobnou zkušenost a sama teď čekám, je to šílený! :zed: Šla jsem teda na krev a teď čekám na výsledky..
Ale u mě se jim nezdála nějaká hodnota, riziko mám 1:163..

Purple Rain
Povídálka 27 příspěvků 06.03.17 17:26

Ahoj. Mám podobnou zkušenost, zatím s nejistým koncem. NT 5,2 odběr choriových klku, kde se nic neprokázalo. Podrobné UTZ srdce v 15 a 21 týdnu a UTZ na screeningových a genetických pracovištích. Aktuální výsledky jsou nyní defekt komorového septa a pes equinovarus. Podle lékařů odstranitelné vady. Modlím se, aby to bylo vše a nic dalšího už se neobjevilo.

slunecnice82
Kecalka 101 příspěvků 06.03.17 17:49

@Purple Rain Ahoj, Jiste to dopadne dobre, uvidis. Musime proste myslet pozitivne, ikdyz ani to nekdy nepomuze. Drzim palce

slunecnice82
Kecalka 101 příspěvků 06.03.17 17:51
@Pesimistka píše:
@slunecnice82 moc držím palce aby to dopadlo dobře. já byla na odběru plodové vody. u nás byl špatnej hlavně UTZ. projasnění 3,5 a špatná nosní kůstka + pokřivené prsty na rukách. u nás to dopadlo bohuže špatně, ale to snad nebude Váš případ. držím pěsti

To me moc mrzi:(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 18:08
Holky pordte..

Ahoj, pisu uz tak do 3 diskuze, protoze mi nikdo neodpovida, tak se snad tady zadari :lol:

9.2. Jsem sla vzit uz 3 potratovou pilulku, co mi vyvolala silny krvaceni. Krvaceni trvalo asi tyden, hned na 7 den jsme s mym pritelem meli nechraneny sex, ale do me se neudelal. Je mozne takhle otehotnet? Myslim tak brzy? Spinila jsem jeste dalsi tyden, ale nejak mi to nejde ted do hlavy. Uz mam 4 tydny po „zakroku“ a ted mam bolava a natekla prsa, vytok a takovou bolest pri curani. Neptejte se proc jsem byla na pilulce, reknu jedno, miminko si prejeme. Nechci zadne plane nadeje, ale myslite, ze je mozne tak rychle aby se zadatilo? Ikdyz jsem jeste spinila?? Po 2 tydnech jsem byla na vysetreni v nemocnici a doktorka mi rekla, ze jeste budu urcite spinit, ale ze vse jde hezky dolu. Tak nevim.. :think: nevim, jestli to jsou ted pocity pred nastupujicima mesickama, nebo se zadarilo..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama