Pozitivní těhotenský test 14 dní před MS

25.2.20 12:59

Pozitivní těhotenský test 14 dní před MS

Ahoj holky :mavam:
Pročítala jsem si příspěvky a měla bych na vás zkušenější dotaz. Koncem Prosince jsem přestala užívat HA s tím, že se začneme (nehrocene) snažit o dítě. Poslední menstruaci jsem měla 28.-31.1.(meskala jsem 10 dní), další má být dle aplikace 7.3., v sobotu 22.2. jsem si dělala test, kde byla světlá druhá čárka, v pondělí 24.2. jsem si dělala test, kde už je druhá čárka hezky vidět. Viz. Foto. Moje otázka zní, jak je možné, že se ukázala čárka tak dlouho pr d menstruací? :D nemůže to být nějaký falesny poplach nebo tak něco?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

152
25.2.20 13:00

Nemuzes být těhotná již z předchozího cyklu? Někdy se to stává, že na začátku těhotenství je MS :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.20 13:01

@Anonymka 3456 myslím si, že falešný poplach to není, proč by nemohl být pozitivní test 14 dní před ms? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.20 13:03
@Ilse22 píše:
Nemuzes být těhotná již z předchozího cyklu? Někdy se to stává, že na začátku těhotenství je MS :-)

No já si dělala testy před tím a byly negativní :grin: teď jsem z toho byla právě v šoku, že je pozitivní, když má přijít menstruace za tak dlouho :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.20 13:04
@Tereza109 píše:
@Anonymka 3456 myslím si, že falešný poplach to není, proč by nemohl být pozitivní test 14 dní před ms? ;)

Po tom, co jsem četla mi to přišlo nějaké zvláštní, že je to dlouho před. A přišlo to dřív, než jsem čekala, protože jsem dlouho užívala HA. Samozřejmě mám radost, ale zároveň obavy, zda bude vše jak má :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
25.2.20 13:05

Ahoj, tak pokud 22. byla už čárka, tak ovulace byla třeba kolem 10., to je asi 13. den cyklu, takže to je normální. Po vysazení HA bych nespoléhala na žádné aplikace, když se teprve cyklus ustaluje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.20 13:07

@Anonymka 3456 já měla první 3 testy negativní a najednou jeden pozitivní a už skoro 3 měsíce mám doma krásnou holčičku :srdce: ms může na začátku těhotenství klidně být. Myslím si, že se můžete radovat, ale pro svůj klid si zajdi na gyndu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.20 13:08
@Skaris píše:
Ahoj, tak pokud 22. byla už čárka, tak ovulace byla třeba kolem 10., to je asi 13. den cyklu, takže to je normální. Po vysazení HA bych nespoléhala na žádné aplikace, když se teprve cyklus ustaluje.

Já si aplikaci stáhla, abych si mohla zadávat menstruaci, jinak bych si to nepamatovala. A z těch cyklů, ovulaci, plodných dnech mj šla upřímně hlava kolem :smiley:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2072

Já myslím že ten termín menstruace dle aplikace je blbost :mrgreen: myslim že teď cca mas termin menstruace, což by sedělo ;) gratuluji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
@Anonymka 3456 píše:
Já si aplikaci stáhla, abych si mohla zadávat menstruaci, jinak bych si to nepamatovala. A z těch cyklů, ovulaci, plodných dnech mj šla upřímně hlava kolem :smiley:

A děkuji za upřesnění :relaxed:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
25.2.20 13:11

@Anonymka 3456
Je určitě dobre si to psát, ale po vysazeni HA nemůžeš ve druhem cyklu určit, jestli meskas nebo nemaskas. ;) Každopádně gratuluju. @Smarcie taky myslím, ze to tak je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.20 13:13
@sma
@Tereza109 píše:
@Anonymka 3456 já měla první 3 testy negativní a najednou jeden pozitivní a už skoro 3 měsíce mám doma krásnou holčičku :srdce: ms může na začátku těhotenství klidně být. Myslím si, že se můžete radovat, ale pro svůj klid si zajdi na gyndu :)

Moc děkuji, i když zatím mám z radosti strach prozatím. K lékařce se v nejbližší době objednám :relaxed:️ :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.20 13:18

@Anonymka 3456 držím palce :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10631
25.2.20 13:41

Mě to jako blbost nepřijde spíš teď si v době kdy máš mít ms.od poslední ms je to cca 27 dní ne? Podud 22 byl duch tak bych řekla že Ivu byla kolem 10 teho..a ne není to falešné si těhotná gratuluji

Příspěvek upraven 25.02.20 v 13:47

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.20 13:45

Holky, moc děkuji :kytka: :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu