Pozitivní těhotenský test a MS

1.12.19 23:49

Pozitivní těhotenský test a MS

Dobrý večer, holky můžete mi poradit? S přítelem se snažíme o mimčo. Po pár měsících na mě přišli strašný chutě, neni mi moc dobře a pořád jsem unavená. MS měla přijít před 5 dny a nepřišla tak jsem si udělala test a byla tam vidět slabá čárka, ale včera přišla. Celej den takové jemné špinění a večer se spustila normálně, ale vůbec mě nebolí břicho jako obvykle. A nevím mám takový pocit jako kdyby se to teď vážně povedlo. Holky měla jste to některá taky tak? Kdy si mám udělat další test? Mohly by jste mi prosím poradit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
2.12.19 00:31

Test si můžeš dělat kdykoliv, ale mám obavu, že se nejspíš jedná o biochemické těhotenství. Tělo se zbavuje vadného embrya. Odpovídala by tomu i ta slabá čárka. Nicméně stát se může všechno a ty můžeš být i přes menzes těhotná. Znám ženu, která menstruovala celých devět měsíců. Udělej si test zítra ráno a pokud bude pozitivní, tak za další dva dny stejný a uvidíš jestli bude čárka sílit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5927
2.12.19 05:22

U mě to po prvním pozitivním testu skončilo podobně… můžeš za pár dnů zkusit test, ale moc nadějí bych si nedělala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.12.19 10:25

Co myslíte ?

Ahoj holky co myslíte? Myslíte ze je naděje že jsem těhotná? Ms ma přijít za 2 dny

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama