Pozitivní těhotenský test a následně negativní

Anonymní
17.2.20 17:05

Pozitivní těhotenský test a následně negativní

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda se vám to už některé taky stalo. Minulý týden jsem si dělala 2testy (st a pa), oba vyšli se slabým duchem. (fialový test). Dneska jsem pro kontrolu dělala další a oba dva vyšly negativně. Chci se zeptat zda se to už některé taky stalo a i přesto byla těhotná. Předem moc děkuji za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2770
17.2.20 17:10

Ani jeden neni pozitivni… na dvou je nejaky naznak ducha ale určitě bych to nebrala jako pozitivni, myslim, ze tehotna asi nebudes kdyz ty testy co jsi delala pozdeji jsou snehobile

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16323
17.2.20 17:12

Vypadá to na biochemicke těhotenství…bohuzel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1899
17.2.20 17:17

Za mne vše negativní :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1006
17.2.20 17:18

A kdy jsi měla dostat MS?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 17:22

@kavenka menstruaci jsem měla dostat v lednu. Takhle stejně jsem to měla u prvního syna. Akorát u něho jsem neměla žádné příznaky, takže jsem čárky na testu měla viditelné.

• Nahlásit
  • Citovat
261
17.2.20 17:24
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda se vám to už některé taky stalo. Minulý týden jsem si dělala 2testy (st a pa), oba vyšli se slabým duchem. (fialový test). Dneska jsem pro kontrolu dělala další a oba dva vyšly negativně. Chci se zeptat zda se to už některé taky stalo a i přesto byla těhotná. Předem moc děkuji za odpověď.

Podle mě taky to vypadá na Biochemko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 17:26

@Nihanin.1 a můžu se zeptat co to znamená? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
1006
17.2.20 17:28
@Anonymní píše:
@kavenka menstruaci jsem měla dostat v lednu. Takhle stejně jsem to měla u prvního syna. Akorát u něho jsem neměla žádné příznaky, takže jsem čárky na testu měla viditelné.

Tak to opravdu na prosperující těhotenství nevypadá. Zřejmě to bude biochemické těhotenství jak píšou holky. Tak snad se brzy zadaří :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
261
17.2.20 17:34
@Anonymní píše:
@Nihanin.1 a můžu se zeptat co to znamená? Děkuji

Biochemické těhotenství vzniká při raném těhotenství, kdy se vytváří hormon hCG, který se stanovuje z těhotenského testu či odběru krve. Takto se může těhotenství stanovit ještě před termínem menstruace. Velká část těchto těhotenství již nepokračuje a zaniká.

Žena mnohdy ani neví, že byla těhotná. Zanikající těhotenství se projeví jen jako posunutí menstruace… Jináč já to taky měla tt pozitivní a pak začal slabnout až nakonec byl úplně negativní a přišla ms

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10808
17.2.20 17:35

Ani jeden neni pozitivní. Max duch, ten uz tam není takze biochemicke.
Biochemické těhotenství je stav, kdy má žena pozitivní těhotenský test z moči nebo krve, ale těhotenství skončí dříve, než je prokázáno ultrazvukovým vyšetřením.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13818
17.2.20 18:30

Mívám jednou za cca tři měsíce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
17.2.20 20:41

Me přijde ze vidím ducha i na těch finálových na druhé foto :nevim: