Pozitivní těhotenský test a negativní výsledek krve + Antibiotika

2
6.5.21 16:17

Pozitivní těhotenský test a negativní výsledek krve + Antibiotika

Zdravím všechny holčiny. :mavam:
Již nějaký pátek marodím se silným zánětem močových cest, který se pokaždé vrátil po dobrání ATB. Momentálně mám již třetí antibiotika.
Beru po celou dobu antikoncepci Belara bez jediné chybičky v užívání tablet.
Momentálně se nacházím v polovině platíčka antikoncepce.

Po dobrání druhých ATB bylo ticho po pěšině ohledně zánětu a po cca 3 dnech po dobrání jsme na to hupsli (volala jsem předem na gyndu, kde mi bylo sděleno, že antikoncepce funguje po dobrání ATB a není důležité čekat do dalšího menzes. Stejně jsme vyčkali raději ještě 3 dny).

Zánět se po týdnu vrátil a nasadili mi další ATB, které beru doteď.

Začalo mi být velmi nevolno společně s migrénami jsem neměla chuť na jídlo a spánek stál také za…
Včera večer jsem si všimla takového nahnědlého mazlavého výtoku, proto jsem si udělala první těhotenský test značky Pepino.
Ještě ten večer sotva vylezla vrchní čárka a nic víc.

Já naštěstí schovávám testy do druhého dne, abych měla jistotu a ejhle.
Vyskočila tam přes noc velmi slabá druhá čárka. 8o
V totální panice jsem volala na gyndu, kam si mě pozvali na krevní testy, které ještě dnes byly hotové.
Před odchodem jsem provedla první dnešní test, také Pepino, kde druhá čárka vylezla po 2-5min a o dost viditelnější, než včera večer.

Krevní testy dopadly „negativně“, avšak po zpětném dotázání na hodnotu mi bylo oznámeno, že hodnota je 2,3.

Ještě jsem zašla do lékárny pro jiný test ClearBlue, který vyšel negativně.

Do toho všeho jsem dnes začala silně krvácet.

Vůbec netuším, co si mám myslet. :,( :nevim:

Prý mám nadále brát antikoncepci i antibiotika a dál to neřešit.
Co si myslíte vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20773
6.5.21 16:21

Bože, copak v návodu nepsali, že se musí odečítat v limitu, což nezahrnuje druhý den? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1102
6.5.21 16:22

Těhotná nejsi. Ty růžové Pepinou jsou ovulační testy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
6.5.21 16:22

Test, který byl pozitivní až druhý den je prostě negativní, přečti si pořádně návod. Test z krve by měl být prokazatelnejsi než test z lékárny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6532
6.5.21 16:27

Test se odečítá v časovém limitu a to není druhý den. To za prvé. A za druhé - ten test Pepino je ovulační (růžový). A za třetí - používejte ještě kondom, když bereš HA a ATB a navíc se ti vrací zánět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6532
6.5.21 16:34

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4214
6.5.21 16:39

Těhotenské testy máš negativní + krev máš negativní = těhotná nejsi.
Myslím si, že máš dál brát antikoncepci a víc to neřešit. Není co řešit, těhotná prostě nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17111
6.5.21 16:39

@Lelisek hele neni ten test ovulační? A jinak, odecitat až druhý den? Nečetla si návod? Těhotná nejsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
6.5.21 16:42

@lachtanice86 Teď jsem si toho taky všimla. Každopádně jsem ráda, že ještě nemusím řešit nechtěné mimčo..
A co znamená to odečítání až druhý den? :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9899
6.5.21 16:50

Všechny ty testy jsou negativní. Plus krevni negativní, těhotná určitě nejsi. Klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17111
6.5.21 17:20

@Lelisek co to znamená? Znamena to to, ze ten test mas po cca 5minutach vyhodit, ne si ho sušit do druhého dne. Číst návod a obal :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat