Pozitivní těhotenský test během ovulace

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
16.11.21 10:45

Pozitivní těhotenský test během ovulace

Dobrý den,

chci se zeptat jestli s tímto máte někdo zkušenosti.
25.10. jsem měla první den menstruace, ale od té doby mi bylo nevolno (to není u mě až tak neobvyklé kvůli nízkému tlaku) a bolel mě podbřišek, proto jsem si radši udělala test a vidím tam slabou čárku. Je možné, že je test pozitivní, protože jsem v ovulaci? Nejde mi do hlavy, že by byl pozitivní už 11 dní před menstruací. K doktorce jsem objednaná až na 29.
Přikládám foto, čárka je opravdu slaboučká.

Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23446
16.11.21 11:19

Vždyť tam jen prosvítá ryska, to je negativní test…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
16.11.21 11:21

To se mi ulevilo, za život jsem si dělala testů víc (mám velmi nepravidelnou ms) a nikdy tam nebyla ani čárečka, proto mě toto vylekalo. O miminko se zatím totiž nesnažíme, chtěli bychom až tak za rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7148
16.11.21 11:59

@Sabka03 no já bych přeci jen za pár dní test zkusila znovu já tedy když jsem těhotná nebyla nebylo tam nic a z takové jako máš teď ty jsem teď ve 25 týdnu těhotenství ale nevím jestli je to jen ryska nebo ne jen bych třeba pak zkusila ještě jeden

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
463
16.11.21 12:07

Je pozitivni..uvidis:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23446
16.11.21 12:12
@Tykaja píše:
Je pozitivni..uvidis:)

Uprostřed cyklu? Pokud by bylo těhotenství z minulýho cyklu, tak tam musí mít dvě výrazný čárky a z tohoto cyklu ještě těhotná být nemůže. Ono je potřeba si to dát do souvislostí a ne jen koukat na rysku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1301
16.11.21 12:31

Jo, mě to těhotenský test v době ovulace udělal… Myslela jsem že jsem těhotná ale vycházelo to dle cyklu divne, když jsem pár dní po dělala další test, byl už úplně bílý a ms došla normálně jak měla. Myslím, že některé citlivější testy reaguji i na LH hormon :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.21 15:39
@Janli píše:
Vždyť tam jen prosvítá ryska, to je negativní test…

Ryska to podle mě teda není. Něco jsem se za několik let snažení natestovala a buď byly testy naprosto bílé a nebo jsem byla těhotná.
Určitě bych otestovala za pár dní znovu. Z minulého cyklu to podle síly čárky nebude, ale ovulace teoreticky mohla být neobvykle brzy.

Případně opravdu nevím, zda je možné, aby těhotenský test reagoval na ovulaci? Někde jsem četla, že to funguje jen tak, že ovulační může teoreticky reagovat nejen na LH, ale i na HGC, ale těhotenský by měl reagovat opravdu pouze na HGC…ale ověřené to teda nemám, já vždy testovala ovulaci ovulačním a těhotenství těhotenským :D.

• Citovat
  • Nahlásit
846
16.11.21 15:43
@Mia25 píše:
Jo, mě to těhotenský test v době ovulace udělal… Myslela jsem že jsem těhotná ale vycházelo to dle cyklu divne, když jsem pár dní po dělala další test, byl už úplně bílý a ms došla normálně jak měla. Myslím, že některé citlivější testy reaguji i na LH hormon :nevim:

Ano, je to tak, LH a HCG mají společnou podjednotku, takže to může takhle reagovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat