Pozitivní těhotenský test bolest v podbřišku

Anonymní
21.4.21 11:06

Pozitivní těhotenský test bolest v podbřišku

Dobrý den chci se zeptat dělala jsem si 4 těhotenský testy vyšli pozitivní ta čárka nebyla tak silna ale bolí mě v podbřišku jako bych to měla dostat máte s tím někdo zkušenost?
MS bych měla dostat v pátek v sobotu ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8096
21.4.21 11:13

2-3 dny před menstruaci nemůže být čárka extra silna. Bolest v podbrisku je normální. Ale i tak to muze ještě s menstruaci odejít. Testovat se ma až po vynechani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
871
21.4.21 11:19

Ono je dost možný, že ji ještě dostaneš. Testuj znovu později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1195
21.4.21 11:26

Testuj se až po vynechání… Může to být pak biochemko a to odejde normálně s Ms aby jsi pak nebyla zklamaná 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 11:31
@Misasisi píše:
Testuj se až po vynechání… Může to být pak biochemko a to odejde normálně s Ms aby jsi pak nebyla zklamaná 🙂

Tak já s tím nějak počítám že by to mohlo odejít u malého jsem testovala den před MS

• Citovat
  • Nahlásit
1195
21.4.21 11:34

Jasný tak uvidíš jinak bolesti v podbřišku pokud nejsou úplně brutální tak je to normální.. 😊Já se taky testovala 6 dní před MS je to blbost ale měla sem divný pocit na mě Teda vykoukla dálnice a teď sem 25tt 😬 👶🏻tak preju hodně štěstí a uvidíš jak to dopadne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 11:54
@Misasisi píše:
Jasný tak uvidíš jinak bolesti v podbřišku pokud nejsou úplně brutální tak je to normální.. 😊Já se taky testovala 6 dní před MS je to blbost ale měla sem divný pocit na mě Teda vykoukla dálnice a teď sem 25tt 😬 👶🏻tak preju hodně štěstí a uvidíš jak to dopadne..

Právě že nejsou mám to jenom když se námaha když jsem v klidu tak ne.. Já mám na testu právě slabší čárku 3 dny před MS

• Citovat
  • Nahlásit
101
21.4.21 11:57

Já to tak taky měla že mě bolelo bricho jak při menstruaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 13:09
@Anonymní píše:
Právě že nejsou mám to jenom když se námaha když jsem v klidu tak ne.. Já mám na testu právě slabší čárku 3 dny před MS
@JancaS84 píše:
2-3 dny před menstruaci nemůže být čárka extra silna. Bolest v podbrisku je normální. Ale i tak to muze ještě s menstruaci odejít. Testovat se ma až po vynechani.

Mám nepravidelnou MS někdy po 27 dnech někdy po 32 tak že nevím přesně kdy bych to měla dostat

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 13:16
@Misasisi píše:
  • Citovat
  • Nahlásit
1195
21.4.21 13:17
@Anonymní píše:

Já vidím čárku sice není silná ale vidím i bez zvětšení tak zkus za 3 dny testovat a uvidíš hodně štěstí 🍀 👶🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
21.4.21 13:24
@Anonymní píše:
Dobrý den chci se zeptat dělala jsem si 4 těhotenský testy vyšli pozitivní ta čárka nebyla tak silna ale bolí mě v podbřišku jako bych to měla dostat máte s tím někdo zkušenost?
MS bych měla dostat v pátek v sobotu ;)

Takhle jsem to přesně měla, 2-3 dny před MS bolesti jako když jsem to měla dostat a den před MS pozitivní TT i v den MS, bála jsem se že to dostanu a odejte to, ale v pohodě.
Je to normální někdo má prostě bolesti jako u MS a termínu MS dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 13:27
@Terinamamina píše:
Takhle jsem to přesně měla, 2-3 dny před MS bolesti jako když jsem to měla dostat a den před MS pozitivní TT i v den MS, bála jsem se že to dostanu a odejte to, ale v pohodě.
Je to normální někdo má prostě bolesti jako u MS a termínu MS dobrý.

Já už si to moc nepamatuji když jsem čekala syna právě tak snad ta mrcha nepřijde :D :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
2306
21.4.21 14:32

Ja testovala v den MS a pms jsem mela snad ještě potom 14 dni. Každopádně může to s MS odejít a nebo taky ne. Držím palce. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
28.4.21 13:31

TT POZITIVNÍ?

Ahoj zdravím všechny, potřebuji na radu milé duše. Poslední menstruaci jsem měla 29.3.21 a měla jsem ji dostat 26.4.21. Zatím se nedostavila, v pondělí večer i bolest v podbřišku a čekala jsem, že každou chvíli to přijde. Jak píšu nic :D dnes ráno test, ale testovací čárka dost slabá. Mám to brát jako pozitivní a za pár dní zkusit znovu, nebo se objednat na krev, kde by to bylo zřetelnější? Nebo nebrat v potaz, že TT je pozitivní? Děkuji a pěkný den. :)

Příspěvek upraven 28.04.21 v 13:34

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat