Reklama

Pozitivní těhotenský test po ovulaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

falko159
Povídálka 32 příspěvků 22.12.17 11:00
Pozitivní těhotenský test po ovulaci - je to možné?

Dobrý den, měla bych dotaz. Minulý měsíc jsem v půlce platíčka přestala užívat antikoncepci, dva dny na to jsem začala krvácet, vypadalo to jako klasická menstruace, trvala od 21.-24.11. Mezitím jsem měla nechráněné pohlavní styky, nicméně 1.12. jsem opět začala krvácet, ale slaběji, druhý den večer už jsem nepotřebovala ani intimku. Přesně nevím, co z toho byla menstruace a co ne, dělala jsem si ovulační testy, ale byly stále negativní, 14.12. byla druhá čárka téměř neviditelná, nicméně den na to jsem si dělala test znovu a okamžitě vylétly dvě stejně tlusté čárky (dva dny před tím jsem měla nechránění pohlavní styk). Společně s ovulačním mi vyšly i těhotenské testy, s citlivostí 10, dvě různé značky - mamatest, dr.max. Testy vycházely pozitivní až do pondělí, v úterý jsem si udělala tt znovu a negativní, stejně tak ve středu. Moje otázky zní: je možné, že se mohl projevit těhotenský hormon při ovulaci (dva dny před tím byl sex a spermie pravděpodobně ještě čekali na vajíčko) a ještě by mě zajímalo, co z těch dvou krvácení byla pravděpodobně mestruace? Nevím, kdy mám menstruaci očekávat, pokud to bylo to první krvácení, mám dnes 1 den zpoždění. Děkuji moc za odpovědi

Přečtěte si článek: Falešně pozitivní těhotenský test

Reklama

Reakce:

Mia25
Kecalka 348 příspěvků 22.12.17 12:24

Tak já odpovím jen na jednu část a to tu o těhotenských testech a ovulaci. Já to tak měla v cyklu co jsem otěhotněla, jasná druhá čárka na TT v době ovulace, po pár dnech na TT vůbec nic no a když mi meskala menstruace tak opět pozitivní TT ale to už jen potvrzoval těhotenství :)

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1023 příspěvků 22.12.17 12:29

Zmátla jsi svoje tělo tím, že jsi přestala brát antikoncepci uprostřed platíčka. To se nedělá, nemůžeš se pak divit. Počkala bych dva měsíce na srovnání cyklu a až pak bych blbla s testy.

falko159
Povídálka 32 příspěvků 22.12.17 12:37

Tak já nebudu ztrácet naději:D A nevíš, jak je to možné?

falko159
Povídálka 32 příspěvků 22.12.17 12:38

Tak já nebudu ztrácet naději:D A nevíš, jak je to možné?

Mia25
Kecalka 348 příspěvků 22.12.17 13:00

Nevím přesně ale předpokládám že některým ženám se v průběhu ovulace natolik zvýší lh že na to zareaguje i hodně citlivý těhotenský test. Já to třeba měla po tom, co jsem brala gynex na srovnání cyklu, takže jestli potom byla ovulace „silnější“? Těžko říct :)

falko159
Povídálka 32 příspěvků 22.12.17 13:03

Takže myslíš, že s těhotenstvím to nemělo nic společného? Že se třeba uvolnil těhotenský hormon při oplodnění vajíčka?

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 22.12.17 14:19

Já to měla taky tak, během ovulace pozitivní tt…bylo my vysvetleno že lh a hcg maji,,cosi" společného takže tt může v době ovulace být pozitivní, stejně tak může být ovu test pozitivní při těhotenství ;)

falko159
Povídálka 32 příspěvků 22.12.17 14:34

Díky za vysvětlení, ve čtvrtek večer byl nechráněný pohlavní styk, v sobotu ráno pozitivní ovulační test, je tedy možné, že by došlo k oplodnění? A jemožné mít už ted příznaky? Bolej mě bradavky(ne celá prsa) a jsem nafouklá, nikdy mě prsa ani bradavky před menstruací nebolí

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 22.12.17 14:46
@falko159 píše:
Díky za vysvětlení, ve čtvrtek večer byl nechráněný pohlavní styk, v sobotu ráno pozitivní ovulační test, je tedy možné, že by došlo k oplodnění? A jemožné mít už ted příznaky? Bolej mě bradavky(ne celá prsa) a jsem nafouklá, nikdy mě prsa ani bradavky před menstruací nebolí

Jestli k oplodnění došlo při sobotní ovulaci tak teprve někdy teď se vajíčko pokouší zahnizdit a to opravdu priznaky mít nemůžeš

radkka
Generální žvanilka 20497 příspěvků 22.12.17 18:36

Já nedavno viděla, že těhotenský test vedle ovulačního také zpozitivní :mrgreen: falešně. Nechápu jak, ale opravdu.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >