Pozitivní těhotenský test, špinění a slabší krvácení

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LucieFF
Nováček 2 příspěvky 25.06.12 12:40
pozitivní těhotenský test, špinění a slabší krvácení

Ahoj holky zdravím…
s manželem se pokoušíme o miminko tzv. necháváme tomu volný průběh buď a nebo.., menstruace přichází zhruba po 38 dnech.. minulý týden jsem začala slabě špinit, a začaly bolet prsa hlavně dvorce na ty jsem si nemohla šáhnout, no a v pondělí jsem si udělala těhot. test byl pozitivní slabě, opakovala jsem ho znovu ve středu a čárka byla silnější, v pátek jsem byla u gynekologa ten mi zdělil, že na ultrazvuku nic nevidí, což je v krátkém těhotenství normální, tak mi vzal krev ( mezitím o víkendu jsem začala špinit více a když jsem se utřela měla jsem krev) ale ne vložce ne… prsa už nebolí tak jako ze začátku, nevím asi se moc pozoruji :roll: dneska mi sdělil, že mám hodnotu v krvi 111, takže neví, a zítra jdu znovu na krev, tak jsem zvědavá ;-) buď se vajíčko nezahnízdilo a nebo… prý dostanu ještě injekci… máte některá stejné zkušenosti? Předpokládám, že ano.. ono kdyby to probíhalo normálně, tak by jsme se asi nudily, tak si říkám, co mě nezabije to mě posílí… každopádně se budeme snažit dál, i kdyby mi zítra potvrdil, že těhule nejsem :-(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Gladys
Vesmírná mluvilka 31604 příspěvků 25.06.12 12:52

Ano, na začátku třetího těhotenství jsem špinila, i slabě krvácela jasně červenou krví, myslím, že to byloz čípku, aby byl moc překrvený. Průběžně jsem špinila od kávové až do tmavhnědé celý první trimestr, zatím to vypadá dobře, zítra mě čeká velký utz 8)

kajinkac
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 25.06.12 12:55

Tak muze to byt brzke tehu nebo i treba mimodelozni tehu - tam je prave nizsi hladina hcg, tak drzim palecky, aby byly dobre zpravy

martina.se
Hvězda diskuse 56911 příspěvků 25.06.12 13:27

Já měla ms do 3tího měsíce, takže určitě není nic ztraceno. Přeju jen dobré zprávy, aby HCG rostlo a vše se vyvíjelo jak má…

LucieFF
Nováček 2 příspěvky 25.06.12 17:35

Děkuji za konzultaci a podporu, uvidíme jak vše dopadne ;-)

Regis001
Nováček 6 příspěvků 13.02.15 14:19
pozitivní test x špinění

Ahoj holky, chci se zeptat 14 pred ms mi nebylo dobre, tak jsem si udelala test, ukazala se druha carka, ale viditelna jen pod dobrym svetlem, rano jsem to zkusila znovu a uz byla videt o malinko vic, po tydnu jsem zacala spinit, ale jen pri utreni, uz jsem byla zklamana, ale nedalo mi to a udelala si dalsi test a carka na nem zretelnejsi nez ty dvě předtím, co si o tom mam myslet? :think:

mis29
Kecalka 380 příspěvků 13.02.15 14:37

@Regis001 14 dní před ms by jsi musela otěhotnět už v minulém cyklu, což samozřejmě možné je. Zajdi si na gyndu ať ti vezmou krev a pokud budou výsledky pozitivní nasadí ti utrogestan ;-)

Regis001
Nováček 6 příspěvků 13.02.15 15:38

Uz jsem tam volala, v pondělí mam prijit.To bude dlouhy víkend :-(

Woman30
Povídálka 45 příspěvků 16.02.19 14:46

:kytka: zdravím holky.
Dnes jsem si dělala tt a je na něm druhá carecka… ale pak když jsem šla na wc a utirala se tak na papíře byl hnědý výtok… spineni :( dnes jsem 15dpo… mám strach ze se mi to rozjede :,( mate některá zkušenost? Přikladam foto testu z rána… spinim cca 4 hodky

jizvíková
Extra třída :D 12902 příspěvků 16.02.19 14:50

Ano z takhle slabého jsem měla normální MS a několikrát

Woman30
Povídálka 45 příspěvků 16.02.19 14:58

@jizvíková tak tos mě moc nepotesila :think:
Dnešek ukáže no… buď se to rozjede nebo ne, kezby ne :dance:

lachtanice86
Echt Kelišová 8311 příspěvků 16.02.19 15:07

@Woman30 dnes je termín ms?

Woman30
Povídálka 45 příspěvků 16.02.19 15:11

@lachtanice86
Ano dnes

lachtanice86
Echt Kelišová 8311 příspěvků 16.02.19 15:26

@Woman30 taky se mi párkrát stalo že to odešlo s ms.

jizvíková
Extra třída :D 12902 příspěvků 16.02.19 19:35

Proto netestuji v den MS, počkám až pár dní po termínu menses

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama