Pozitivní těhotenský .test - jak vysoké je hcg?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
evapraga
Kecalka 321 příspěvků 26.02.17 22:00
Pozitivní těhot.test - jak vysoké je hcg?

Moc prosím o radu. Jak vysoké je hcg v krvi, vyjde-li pozitivní těhotenský test? Jedná se o mamatest, klasický proužek. Druhá čárka je slabá, ale viditelná. Jde mi jen o to, jak vysoké hcg test zachytí. Snad mi někdo poradí… Děkuji. :)

Reakce:
Mája128
Kecalka 174 příspěvků 26.02.17 22:25

Jestli je to Mamatest 10, tak větší než 10mlU/ml.

pajisek90
Závislačka 2557 příspěvků 26.02.17 22:26

To ti asi nikdo nepoví. Poprvé slabá čárka a hcg bylo 112mlU/ml (těhotenství skončilo SP), v druhém těhotenství jen o maličko silnější čárka a hcg 1200mlU/ml. Teď mi doktor výši hcg neřekl. Jen, že je pozitivní.
Jinak mamatest uvádí, že zachytí hcg od 10mlU/ml

Příspěvek upraven 26.02.17 v 22:28

Niny
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 26.02.17 22:27

No podle mě zachytí deset mIU… pokud je to desítkovej mamatest.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.17 14:22
HCG

Ahoj holky, prosim o radu.31.1.pos­ledni ms, dnes odber krve a vysledek 0,56..??.v laborce mi dali jen papir a ted nevim nacem jsem! Diky za odpov.. :)

Niny
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 14.03.17 16:11
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosim o radu.31.1.pos­ledni ms, dnes odber krve a vysledek 0,56..??.v laborce mi dali jen papir a ted nevim nacem jsem! Diky za odpov.. :)

Zni to jako negativni vysledek..
Myslim, ze do 5mIu/ml se pocita jako negativni..
Mela bys tam mit take napsano, na tom papirku (nebo znazorneno) jako rozpeti povazuje laborator na normalni nalez a kdy uz je nalez zvyseny.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >