Reklama

Pozitivní těhotenský .test - jak vysoké je hcg?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evapraga
Kecalka 321 příspěvků 26.02.17 22:00
Pozitivní těhot.test - jak vysoké je hcg?

Moc prosím o radu. Jak vysoké je hcg v krvi, vyjde-li pozitivní těhotenský test? Jedná se o mamatest, klasický proužek. Druhá čárka je slabá, ale viditelná. Jde mi jen o to, jak vysoké hcg test zachytí. Snad mi někdo poradí… Děkuji. :)

Reklama

Reakce:

Mája128
Kecalka 174 příspěvků 26.02.17 22:25

Jestli je to Mamatest 10, tak větší než 10mlU/ml.

pajisek90
Závislačka 2506 příspěvků 26.02.17 22:26

To ti asi nikdo nepoví. Poprvé slabá čárka a hcg bylo 112mlU/ml (těhotenství skončilo SP), v druhém těhotenství jen o maličko silnější čárka a hcg 1200mlU/ml. Teď mi doktor výši hcg neřekl. Jen, že je pozitivní.
Jinak mamatest uvádí, že zachytí hcg od 10mlU/ml

Příspěvek upraven 26.02.17 v 22:28

Niny
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 26.02.17 22:27

No podle mě zachytí deset mIU… pokud je to desítkovej mamatest.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.17 14:22
HCG

Ahoj holky, prosim o radu.31.1.pos­ledni ms, dnes odber krve a vysledek 0,56..??.v laborce mi dali jen papir a ted nevim nacem jsem! Diky za odpov.. :)

Niny
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 14.03.17 16:11
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosim o radu.31.1.pos­ledni ms, dnes odber krve a vysledek 0,56..??.v laborce mi dali jen papir a ted nevim nacem jsem! Diky za odpov.. :)

Zni to jako negativni vysledek..
Myslim, ze do 5mIu/ml se pocita jako negativni..
Mela bys tam mit take napsano, na tom papirku (nebo znazorneno) jako rozpeti povazuje laborator na normalni nalez a kdy uz je nalez zvyseny.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama