Pozitivní těhotenský test neznamená těhotenství

1327
16.10.17 15:00

Pozitivní těh.test neznamená těhotenství

Krásný den holky,
chci se jen zeptat, zda - li má někdo zkušenost s tím, že mu vyšel zřetelně pozitivní těhotenský test a o těhotenství se nejednalo? Já si dnes udělala testy dva a oba byli jasně pozitivní(každý jiná značka). Ale minulý týden mi skončila ms, tak jsem šla raději na gynekologii, kde i po prohlédnutí ultrazvukem nebylo nic zvláštního nalezeno, ba naopak, vypadá to na blížící se ovulaci, což by i odpovídalo.. Stalo se Vám to některé? Jinak těh. test jsem si dělala proto, že mi už 5 dní pořád vycházejí pozitivně ovulační testy. Co může takto ovlivnit těhotenský test? 8o Jsem z toho celkem v šoku, nikdy se mi nic podobného nestalo. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

300
16.10.17 15:24

A co hcg v krvi změřit? Na utz nemusí být nic vidět v brzké fázi a žena může menstruovat, i když je těhu. Jinak pozitivitu dělají i cysty, ale to by dr snad viděl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15533
16.10.17 15:25

Vysoká sliznice jako před ovulaci muze byt i v časnem těhotenství, kdy ještě na uz nic není. Určitě bych šla na krev a podle výsledku znovu k dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1327
16.10.17 15:28

@PETRAKIM Díky za příspěvek. Krev mi brali, výsledky budou ve středu. Ale nejde mi to do hlavy, čím by to ještě mohlo být ovlivněno. Na ultrazvuku by něco už být muselo, kdyby se jednalo o těhotenství z minulého cyklu. Prostě nerozumím tomu, co tak silně vykreslí pozitivitu těhotenských testů, když ne těhotenství. O cystách dr nic neříkala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1327
16.10.17 15:37

@Tichošlápek Děkuju, výsledky krve budou ve středu..ale já si myslím, že vážně těhotná nejsem, muselo by to být z minulého cyklu a to už by ted vycházelo na nějaký šestý týden, takže předpokládám, že něco by být vidět muselo. Uvidím po té krvi, ale je mi prostě záhadou, co jiného způsobí takové silné čárky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3148
16.10.17 15:54

Já si myslim, že těhotná jsi… tohle ti udělá jen zvýšené hcg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3148
16.10.17 15:54

Cysta ti neudělá takto silnou čárku, ale někdy jen slabou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1327
16.10.17 16:03

@Lamátko Ale přece by musela na tom ultrazvuku něco vidět? Nehledně na to, že jsem měla úplně klasickou, silnou ms, vůbec by mě nenapadlo, že bych byla v tom, kdyby mi ty ovulační testy nevycházely stále pozitivně. Měla jsem ms ted 4.10. a předtím až 30.8., mám teda delší cykly celkově, ale prostě myslím, že by tam musel být aspon náznak něčeho. Jsem z toho pěkně zmatená. Nezbývá než čekat na tu krev, ale nedalo mi to, udělala jsem další test a zase takové dálnice..nevím, fakt nevím.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5480
16.10.17 16:04

@Pavlušky No jsem zvědavá - s dovolením budu sledovat diskuzi. :) Hlavně, ať to dopadne tak, jak chceš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2623
16.10.17 16:22
@Pavlušky píše:
@Lamátko Ale přece by musela na tom ultrazvuku něco vidět? Nehledně na to, že jsem měla úplně klasickou, silnou ms, vůbec by mě nenapadlo, že bych byla v tom, kdyby mi ty ovulační testy nevycházely stále pozitivně. Měla jsem ms ted 4.10. a předtím až 30.8., mám teda delší cykly celkově, ale prostě myslím, že by tam musel být aspon náznak něčeho. Jsem z toho pěkně zmatená. Nezbývá než čekat na tu krev, ale nedalo mi to, udělala jsem další test a zase takové dálnice..nevím, fakt nevím.. :nevim:

Me u tretiho ditete dr tvrdil kdyz jsem tam sla po vynechani ze jsem otehotnela urcite pozdeji nebo ze to bude neprosperujici tehotenstvi. Ze v 5tt tam URCITE neco musi videt. Ja vim kdy k otehotneni doslo- jeden styk v tom danem mesici. Trval si na svem. Pripravoval me psychicky na revizi. No nase neprosperujici princezna ma nyni 2.5roku :lol: takze mozne je ledacos. Vydrz!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.10.17 16:33

Měla jsem též zřetelné dvě čárky na UTZ nic.. měla jsem později ovulaci.. přišla jsem za 14 dní a už byla krásná dutinka..bo co to bylo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
20820
16.10.17 17:03

@Pavlušky Tak ale ty píšeš, že ti minulý týden skončila MS. To je dlouhá doba. Mohla jsi otěhotnět během MS, nic není nemožné. Občas se některé věci prostě stávají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1327
16.10.17 17:10

@Kajule21 Jasně, já jsem taky zvědavá, co z toho bude 8o Miminko bych si moc přála, snažíme se více než dva roky, z toho jeden zamlký potrat a asi 3 biochemické těhotenství..nějak jsem se už smířila s tím, že samo to asi nepůjde, ale kdyby mě aspoň tohle tak nemátlo, vůbec nevím, na čem jsem :roll: Ale v těhotenství vážně moc nedoufám, to by byl hodně velký zázrak..ale nedovedu si ty čárky nijak prostě vysvětlit..A ani paní doktorka mi to vlastně nijak nevysvětlila, jen, že to prostě není normální.. :zed: Právě jsem doufala, že se třeba dozvím, čím jiným by to mohlo být způsobeno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1327
16.10.17 17:13

Tak holky, ještě teda jiný test :think: Ve středu sem napíšu, jak jsem dopadla :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2623
16.10.17 17:19

@Pavlušky
To je dost pozitivni :lol: nevim co jineho by produkovalo hcg. Cysty mozna ale jen minimalne. No jsem tez zvedava a dej vedet…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama