Pozitivní těhu test po ms a krvácení

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nemcovakristy
Nováček 9 příspěvků 05.01.18 13:21
Pozitivni tehu test po ms a krvaceni

Hojky holky chtela jsem se jen zeptat zda to nekdo nemel podobne…Minuly rok v unoru jsem prodelala zamlkly potrat a jsem po revizi…hned po sestinedeli jsme se snazili…Do ted nic a najednou v prosinci spineni dva dny pred ms…Nebo spineni…intimka cista ale toaletak po utreni naruzovely…nekdy jo a nekdy ne…Test byl uplne bily…Negativni…za dva dny dorazila Ms… takze uz jsem byla smirena s dalsim mesicem…Nooo jenze po 5dnech ms uz jsem vedela ze mi to konci a vzala jsem si jen intimku na naruzovely vytok jako pri konci ms…Dalsi den jsem zacla zase krvacet a ted uz 4dny krvacim…neni to menstuacni krev je to proste cista krev bez srazenin a cucku…Vlozka obcas zaspinena ale pri moceni odejde proste krev…Zanet mocaku to urcite neni…Nevim co me to dnes napadlo ale udelala jsem si test a je pozivni…dva testy po sobe…Takze nechapu???Po­boliva me bricho ale zadna katastrofa…a kdyz jsem volala na gyndu tak jsem objednana na ctvrtek a kdyby byly velke bolesti tak pohotovost…Co myslite? Dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.18 13:25
@Nemcovakristy píše:
Hojky holky chtela jsem se jen zeptat zda to nekdo nemel podobne…Minuly rok v unoru jsem prodelala zamlkly potrat a jsem po revizi…hned po sestinedeli jsme se snazili…Do ted nic a najednou v prosinci spineni dva dny pred ms…Nebo spineni…intimka cista ale toaletak po utreni naruzovely…nekdy jo a nekdy ne…Test byl uplne bily…Negativni…za dva dny dorazila Ms… takze uz jsem byla smirena s dalsim mesicem…Nooo jenze po 5dnech ms uz jsem vedela ze mi to konci a vzala jsem si jen intimku na naruzovely vytok jako pri konci ms…Dalsi den jsem zacla zase krvacet a ted uz 4dny krvacim…neni to menstuacni krev je to proste cista krev bez srazenin a cucku…Vlozka obcas zaspinena ale pri moceni odejde proste krev…Zanet mocaku to urcite neni…Nevim co me to dnes napadlo ale udelala jsem si test a je pozivni…dva testy po sobe…Takze nechapu???Po­boliva me bricho ale zadna katastrofa…a kdyz jsem volala na gyndu tak jsem objednana na ctvrtek a kdyby byly velke bolesti tak pohotovost…Co myslite? Dekuji

Ahoj, gratuluji :kytka: A k tomu zbytku : na začátku těhotenství bývají obvyklé menstruační bolesti.. lehké špinění a atd..

Nemcovakristy
Nováček 9 příspěvků 05.01.18 13:28
No ja doufam ze nejsem jen precitlivela a hystericka ale trosku me znepokojuje to krvaceni…je spineni a spineni no a ja nejsem schopna odlisit to …tak uvidim co ve ctvrtek…Jen se bojim mimodelozniho tehu. @Anonymní píše:
Ahoj, gratuluji :kytka: A k tomu zbytku : na začátku těhotenství bývají obvyklé menstruační bolesti.. lehké špinění a atd..

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1190 příspěvků 05.01.18 13:44

V listopadu jsem krvacela týden po ms jak říkáš čistou krvi s test byl pozitivní…pak to krvácení zesililo, trvalo jen dva dny ale test slabl a pak přišla ms normálně v terminu…do dnes netuším co to bylo…přeji ti ať je vše ok a vydaří se těhotenství :kytka:

Nemcovakristy
Nováček 9 příspěvků 05.01.18 13:48

@Oplatečka dekuji tak uvidime co ve ctvrtek ja jen ze jsem to nikdy neslysela :nevim:

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1190 příspěvků 05.01.18 13:54
@Nemcovakristy píše:
@Oplatečka dekuji tak uvidime co ve ctvrtek ja jen ze jsem to nikdy neslysela :nevim:

Já také ne, nekdo říkal že to byl ranny potrat, což mi nesedí že by byla předtím ms a nekdo že silnější ovulace, že se projeví krvácením a může být i pozit tehu test…s mudr.jsem to neresila, normálně jsem pak odmenstruovala…u te­be to bude jistě tehu, čárku máš fakt pěknou ;)

Nemcovakristy
Nováček 9 příspěvků 05.01.18 13:56

@Oplatečka Byla bych stastna…jen mi nebudou svatebni saty ale to nevadi :D zatim se nechci radovat abych pak nebyla zklamana…Moc dekuii za odpoved :kytka:

Envie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.18 14:20

Takhle mela kamaradka pprojevy mimdelozniho tehotenstvi. Kdyby te zacalo vic bolet bricho, tak jed na pohotovost a na nic necekej. Ja krvacela cely prvni trimestr. Davali mi i pambu. Ale byla to stara tmava krev jak prvni dny MS. Muze ti byt cokoliv. Kazdopadne drzim pesti at se prckovi dari a je tam kde ma byt :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.18 14:28

U prvního dítěte jsem dostala normální MS a přesto jsem byla těhotná a dceru v pohodě donosila. U snažení o poslední dítě se mi 2× stalo biochemické těhotenství - špinění (hnízdění), pak pozitivní test, MS opožděná a 10 dnů po termínu MS další krvácení, už normální a bylo po všem.
A včera jsem četla článek, jak jedna maminka porodila, aniž tušila, že je těhotná, protože periodu měla pravidelnou celé těhotenství a bříško mírně nafouklé.
Takže uvidíš, zakladatelko. Držím palce, ať je to těhotenství a miminku i tobě se daří dobře až do konce :)

Nemcovakristy
Nováček 9 příspěvků 05.01.18 14:32

Moc diky holky ja doufam ze to klapne ❤️ Ja jsem si prave delala test uz pred ms kdyz jsem malinkato spinila a nic a pak prisla ms tak jsem ztracela nadeji ale dnes mi proste neco v hlave reklo udelej si test a je to…Otazka je co to je no…uvidime…zadny extra bolesti nemam jen citim to bricho dole malinko pobolivaz…ale s myma ms bolestma se to neda ani trosku srovnat protoze vzdyky trpim a krvacim jak slon…I proto jsem ztracela nadeji…ms byla hodne silna a najednou toto? :think: no nestaci mi nic jineho nez cekat :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.18 14:33

@Nemcovakristy Zkus si udělat další test za cca 2-3 dny. Pokud bude silnější, tak budeš vědět, že se miminko drží a vše se vyvíjí.

Nemcovakristy
Nováček 9 příspěvků 05.01.18 14:40

Zkusim :) dnes jsem nakoupila zasobu :think:

admin
Extra třída :D 11288 příspěvků 05.01.18 14:42

Dobrý den,

využít můžete Poradny gynekologa na eMiminu.

Na dorazy odpovídá zkušený lékař MUDr. Jiří Škultéty s letitou praxí na gynekologicko-porodnické klinice.

Přeji hodně štěstí :kytka:
adminka Lucka

giagina
Stálice 84 příspěvků 05.01.18 14:42

Gratuluji a doporučuji Ascorutin, můžeš mít hematom :srdce:

Nemcovakristy
Nováček 9 příspěvků 05.01.18 14:45

@admin moc dekuji napisu :) :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >