Pozitivní těhu test, ale na ultrazvuk nebylo nic vidět.

1
11.3.21 17:38

Pozitivní těhu test,ale na ultrazvuk nebylo nic vidět.

Ahojky holky, vyšly mi 2 pozitivní testy (byl tam peknej duch),tak jsem šla k doktorovi a ten tam nic neviděl, podle poslední menzes bych byla 6+2,tak jsem přišla domu a udělala si další a ten byl taky pozitivní. Mám 7mi měsíčního chlapečka, kterého kojim a doktor mi jen řekl, ze mi blbnou hormony.za týden tedy mám jít znovu na vyšetření. Stalo se to už někomu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9052
11.3.21 17:59

Mohla jsi mít později ovulaci a proto ve skutečnosti 6+2 ještě nejsi a je prostě ještě brzy, nezbývá než počkat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3167
11.3.21 18:58

Počkala bych, může to být mladší těhotenství 🤷🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.3.21 20:28

Zdravím děvčata. 3.2.2021 jsem přestala brát antikoncepci. Poslední MS jsem měla 11.2.2021 a teď je to 5 dní a zatím se nedostavila. Dělala jsem si 3 druhy těhotenského testu a všechny 3 vyšly pozitivně. Nehledě na to, že mě každý den trápí lehké křeče a tupá bolest v podbřišku. Testům moc nevěřím a k doktorce jdu po domluvě až 6.4. 2021. Je možné, že jsem opravdu po měsíci snahy těhotná nebo se mám připravit na plány poplach. Děkuji za odpovědi.. B. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6341
11.3.21 22:38

@Barča2302 hele možný je úplně všechno. Tady ti fakt nikdo víc neřekne…počkej na kontrolu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat