Pozitivní test 10DPO

Anonymní
17.6.13 08:35

Pozitivní test 10DPO

Děvčata omlouvám se že anonymně :oops:, zatím nechci moc jásat, ale mám pozitivní tt :D Jsem 10dní po ovulaci, prokázána BT i ovulačními testy. Vím, že na utz je moc brzy, jenže pracuju s hodně nebezpečnýma chemikáliema, v těhu se tam pracovat nesmí. Snažili jsme se dva roky, tak mám strach, abych mimčo neohrozila, ale na jinou práci mě bez potvrzení od lékaře nepřevedou :think: Co s tím? Dovolenou mi v práci nechtějí dát :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5086
17.6.13 08:39

Tak si pořiď neschopenku na něco jiného zatím ;) bolí tě v krku, máš teplotu ;) s chřipkou minimálně týden až dva doma získáš ;) a když si to domluvíš s praktikem ;) ale pokud děláš nebezpečnýma chemikáliemi, zašla bych hned na gyndu at ti těhotenství potvrdí z krve a vypíšou ti neschopenku ;) a ještě lépe ti vystaví potvrzení a tebe v práci převedou na jinou bezpečnou práci a nebo tě nechají za plnej plat doma…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14870
17.6.13 08:50

@mabis přesně tak :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6963
17.6.13 09:24
@mabis píše:
Tak si pořiď neschopenku na něco jiného zatím ;) bolí tě v krku, máš teplotu ;) s chřipkou minimálně týden až dva doma získáš ;) a když si to domluvíš s praktikem ;) ale pokud děláš nebezpečnýma chemikáliemi, zašla bych hned na gyndu at ti těhotenství potvrdí z krve a vypíšou ti neschopenku ;) a ještě lépe ti vystaví potvrzení a tebe v práci převedou na jinou bezpečnou práci a nebo tě nechají za plnej plat doma…

přesně tak :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.6.13 14:43

Holky, tak na gyndu jsem zašla, vzali mi hcg, ale dnes už výsledky nebudou :? Pokud ráno bude pozitivní, okamžitě mi píše PN. No a dostala jsem duphaston, prý se mi po něm bude chtít spát. Jo a sliznice je prý krásně vysoká a děloha prokrvená, tak prý to snad bude ok. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat