Pozitivní test 11 dní po styku?

6
6.6.20 23:16

Pozitivní test 11 dní po styku?

Ahoj holky.
Chci se zeptat jestli je tady někdo, kdo měl pozitivní test uz 11 den po styku? Na klasických testech je zřetelná čárka a na clearblue +2-3 týden, tak si nejsem jistá jestli je možné, že to byl styk před 11 dny nebo dřív.
Děkuju moc za všechny odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

34216
6.6.20 23:28

Ano a carku jsem mela na testu slabou, ale uz zretelnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
6.6.20 23:36

Děkuji. Mě právě mate ten clearblue. Myslela jsem, že ukazuje týdny od uhnízdění, kdy začne stoupat hcg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34216
6.6.20 23:39

@sobmar ne ne, ukazuje tydny tehotenstvi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
6.6.20 23:49
@vodolejka píše:
@sobmar ne ne, ukazuje tydny tehotenstvi.

Pockat, ja mam za to, ze clearblue ukazuje tehotenstvi v podstate od ovulace, nikoliv od posledni menstruace. Jestli autorce clearblue ukazuje 2-3, tak se musi pricist 2 tydny (od posledni ms), tudiz by byla ve 4-5 tt.

Autorko, za me jsi otehotnela z drivejsiho styku a momentalne jsi nekdy ve ctvrtem nebo patem tydnu tehotenstvi :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
6.6.20 23:51
@sobmar píše:
Děkuji. Mě právě mate ten clearblue. Myslela jsem, že ukazuje týdny od uhnízdění, kdy začne stoupat hcg.

Ano, ja si take myslim, ze ukazuje tydny v podstate od poceti, viz muj predesly prispevek :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34216
6.6.20 23:59

@prcek.leni presne tak, od poceti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
7.6.20 00:09
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
849
7.6.20 04:51

Ahoj mám teda sice jen v němčině, ale pokud ti ukazuje 2-3 týden, tak si 4-5 těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
7.6.20 05:58
@MonaRS píše:
Ahoj mám teda sice jen v němčině, ale pokud ti ukazuje 2-3 týden, tak si 4-5 těhotná.

Jojo to chápu :) ale to je od menstruace. Mě jde o to kdy začíná ten test detekovat hcg. Pisou totiž, ze je to 2-3tydny od početí a poceti je neco jineho nez uhnizdeni. Hcg se zacina produkovat az kdyz se vajicko uhnizdi, coz znamena tak cca tyden po styku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
7.6.20 06:18
@sobmar píše:
Jojo to chápu :) ale to je od menstruace. Mě jde o to kdy začíná ten test detekovat hcg. Pisou totiž, ze je to 2-3tydny od početí a poceti je neco jineho nez uhnizdeni. Hcg se zacina produkovat az kdyz se vajicko uhnizdi, coz znamena tak cca tyden po styku.

Hcg se sice zacne uvolnovat az od uhnizdeni, ale vem to takhle: dejme tomu, ze se vajicko uhnizdi nekdy okolo 7-9 dne po ovulaci, pote zacne uvolnovat hcg, ktere test treba za 3 dny zachyti. Jestlize ti test ukaze, ze jsi tehotna 1-2tt, tak je nesmysl, aby ukazoval tehotestvi od uhnizdeni vajicka, protoze by to jeste ani tyden nebyl. Neni to tak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
7.6.20 08:54
@prcek.leni píše:
Hcg se sice zacne uvolnovat az od uhnizdeni, ale vem to takhle: dejme tomu, ze se vajicko uhnizdi nekdy okolo 7-9 dne po ovulaci, pote zacne uvolnovat hcg, ktere test treba za 3 dny zachyti. Jestlize ti test ukaze, ze jsi tehotna 1-2tt, tak je nesmysl, aby ukazoval tehotestvi od uhnizdeni vajicka, protoze by to jeste ani tyden nebyl. Neni to tak?

To zni logicky :) jestli ovsem tim 1-2 meni mysleno prvni azbdruhy tyden, to by pak mohlo byt od prvniho dne :D jen jsem z toho zmatena :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
422
8.6.20 07:18

Taky muzes mit dvojcata proto ukazuje vysoke hcg (2-3t) :mrgreen: test jsem pozitivni slabou carkou nekdy 10-11 dpo, clearblue jsem
Ale vzdycky delala pozdeji :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama