Pozitivní test 3 měsíce po porodu

Anonymní
23.6.20 11:03

Pozitivni test 3 měsíce po porodu

Ahojky holky chtela jsem se zeptat jsem 3 mesice po porodu 28.5. jsme mela ms prekvapilo me to protoze mam PCOS a o prcka jsem se snazili 2 roky a nakonec pomohla az hormonalni lecba ted 3 tydny po ms mi nebylo dobre a trochu jsem spinila bylo to take podivne tak jsem si udelal test a je pozitivni neni mozne aby to byla nejaka jeste hormonalni nevyrovnanost po porodu a nekojim nejak to neslo

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15764
23.6.20 11:07

Nee, to fakt nemá s porodem nic společnýho.. :mrgreen: jen s tím, co přijde za osm měsíců…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
23.6.20 11:10

Žádná hormonální nevyrovnanost, test reaguje na hCG, což je hormon produkovaný placentou. Gratuluji, jsi těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
117
23.6.20 11:12

Jsi těhotná, gratuluju :) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.6.20 11:12

@Janli spis me prekvapilo ze je carka tak silna jeste tyden pred predpokladanou ms kdyz jsem cekala prvniho prcka a testovala po tydenim zpozdenim tak tak silna nebyla

• Nahlásit
  • Citovat
8609
23.6.20 11:17

Tři měsíce po porodu se nemůžeš spoléhat na pravidelnou MS a ovulaci. Obzvlášť, když vůbec nekojíš. Gratuluji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19390
23.6.20 11:19

Ta hormonální nerovnováha ti bude za pár měsíců ječet jak siréna takže gratuluju :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.6.20 11:21

Tak dekuji za gratulace snad to nejak zvladneme tak dlouho clovek ceka na to prvni a rika si proc bral nejakou antikoncepci kdyz je stejne neplodny a druhy prijde hned :grin: :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
41670
23.6.20 11:26

A nebyla jsi těhotná už před MS :think:. Držím palce ať je vše v pořádku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41670
23.6.20 11:27
@Anonymní píše:
Tak dekuji za gratulace snad to nejak zvladneme tak dlouho clovek ceka na to prvni a rika si proc bral nejakou antikoncepci kdyz je stejne neplodny a druhy prijde hned :grin: :grin:

Kamarádka to měla. Stejně. Má děti 1,5 roku od sebe :lol: :lol: :lol: jojo člověk nikdy neví co mu život přichystá za překvapení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3251
23.6.20 11:28

Byla jsem necelé 3 měsíce po porodu, a dvě dalnice. První trvalo 3.5 roku. A teď jsem 17tt :palec: gratuluji :lol: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.6.20 11:29

@Ginuš asi to zjistim pristi tyden u dr jak bude prcek velky:grin: a to me asi klepne

• Nahlásit
  • Citovat
3251
23.6.20 11:29
@Anonymní píše:
Tak dekuji za gratulace snad to nejak zvladneme tak dlouho clovek ceka na to prvni a rika si proc bral nejakou antikoncepci kdyz je stejne neplodny a druhy prijde hned :grin: :grin:

Taky jsme si říkali to stejný… Nicméně jednou to manželovi ujelo.. :pocitac: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1179
23.6.20 11:33
@Anonymní píše:
Ahojky holky chtela jsem se zeptat jsem 3 mesice po porodu 28.5. jsme mela ms prekvapilo me to protoze mam PCOS a o prcka jsem se snazili 2 roky a nakonec pomohla az hormonalni lecba ted 3 tydny po ms mi nebylo dobre a trochu jsem spinila bylo to take podivne tak jsem si udelal test a je pozitivni neni mozne aby to byla nejaka jeste hormonalni nevyrovnanost po porodu a nekojim nejak to neslo

To znamená, že budete mít další miminko. To zvládneš i když to bude makačka. Já jsem otěhotněla neplánovaně, když měl syn čtyři měsíce a menzes jsem v té době vůbec neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.6.20 11:36

@Robado tak makacka to bude hlavne aby to to moje telo zvladlo aby prcek mel vse co potrebuje kdyz to je tak brzo… Ale kdyz clovek musi zvladne vse :wink: hlavne to brat ppzitivne

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama