Pozitivní test 6 týdnu a 3 dny po revizi

13
8.5.21 16:42

Pozitivni test 6 týdnu a 3 dny po revizi

Zdravím, omlouvám se ze zakládám novou diskuzi ale 19.3. mě bylo sděleno ZT, 24.3. jsem byla na revizi dělohy a 15.4. u dr který mi řekl že vycistena jsem dobře ale ze mám malou cystu která se sama vstřebá a také ze mám brzy očekávat ms která přišla 21.4.
Ten den toho 15.4. jsme měli s partnerem nechráněný styk. Včera tedy 6 týdnu a 2 dny od revize jsem si udělala tehotensky test protože mě bolí podbrisek jako u prvního těhotenství a ukázal mi dvě čárky a teď otázka je možnost ze jsem znovu těhotná? Nebo by to mohl byt zbytkový HCG po prvním těhu? Spodní je ze včerejška vrchní z dnešního rána

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
761
8.5.21 16:51

A jak mas dlouhe cykly? Jestli MS prisla 21., ta bys dnes byla 18DC a to je na pozitivni tt brzy, jen kdyby ovulace byla drive, tedy treba uz koncem toho dubna, hned po skonceni MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
8.5.21 16:56

@Sardelka když ona muže byt prý ovulace i v šestinedelí a to jsem nevěděla. Musela bych otěhotnět kolem toho 15.4. což bylo 3 týdny po revizi a jinak 28 dní tak sem to tedy měla než sem poprvé otěhotněla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1119
8.5.21 17:41

Nechci rýpat, ale víš od čeho je šestinedělí? Otěhotnět v těchto týdnech může být nebezpečné. Tak v tvém případě za tebe doufám, že je to to zbytkové hcg. Každému se drží v těle jinak dlouho. Sestře 5 týdnů. Jestli je to ale tvůj případ nikdo neví, zkus testovat obden, buď bude test slábnout nebo sílit. Tak přeji hlavně hodně zdraví :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
8.5.21 17:44

@Markéta188 ano jasně že to vím :roll: ale také umím naslouchat svému tělu a tady na to opravdu nejsem zvědavá. Jasně ze se vždy najde někdo takový kdo si musí rejpnout ale čas asi nevratim že? A myslím že nejsem jediná takže klid je to moje tělo a moje zdraví a jak s nim nalozim je čistě moje věc :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9926
8.5.21 17:46

@19Tereza97 jak nejsi zvědavá? Šestinedělí je od toho, že nemáš souložit. Natož bez ochrany. Koledujes si akorát o zánět dělohy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1119
8.5.21 17:49

@19Tereza97 no nejsi zvědavá, ale aby si nedopadla jak tady nedávno jedna s prominutím blb…, která kvůli otěhotnění v šestinedělí už nikdy nebude mít děti, protože ji vzali dělohu.
Naslouchání tělu ti nepomůže, ale ano, tvoje věc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9092
8.5.21 17:51

Takové arogantní ženské bych nechala případnou zdravotní péči plně uhradit ze svýho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17213
8.5.21 18:00
@19Tereza97 píše:
@Sardelka když ona muže byt prý ovulace i v šestinedelí a to jsem nevěděla. Musela bych otěhotnět kolem toho 15.4. což bylo 3 týdny po revizi a jinak 28 dní tak sem to tedy měla než sem poprvé otěhotněla

Si nevěděla že může být ovulace v 6 neděli? :mrgreen:
Jestli je to těhotenství nebo zbytek hcg ti tady nikdo neřekne. Za dva dny udelej další test a fakt se modli aby si z toho neměla problémy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
8.5.21 18:03

@lachtanice86 ne nevěděla, nijak sem se potom nepídila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
8.5.21 18:03

@JancaS84 aha dík

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
8.5.21 18:04

@Markéta188 Jo dík tak hned je mi líp :) stresy urco potrebuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
8.5.21 18:07

@karkarka ptala sem se zda je možné mi v tele stále hcg ne na to jestli muzu nebo nemůžu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17213
8.5.21 18:15

@19Tereza97 no a doktor ti určitě nic o 6 neděli neřekl co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
8.5.21 18:16

@lachtanice86 ptala sem se na něco jiného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu