Pozitivní test 7 dní po styku?

Anonymní
20.2.20 10:41

Pozitivní test 7 dní po styku?

Hezky den dámy,

Je možné mít pozitivní těhotenský test 7 dní po styku? 8o Klasicky mamatest číslo 10. Mám jej pozitivní, duch. Muselo to být buďto před 10 dny nebo před 7 mi. Ale ten první styk byl hned po menstruaci, den poté. (nastoupila 14 dní po předchozí MS, takže krátký cyklus). První náznaky ze je něco jinak jsem cítila cca 3 dny po druhém styku..
Děkuji za odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3001
20.2.20 10:42

Možné je vsechno. Netestovala bych ale tak brzo, abys pak nebyla zklamaná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
20.2.20 10:44

7 dní po styku určitě ne..
10 dní už móóóóžná ano.
otěhotnět se dá i den po ms

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
946
20.2.20 10:46

No já nevím. Já jsem k těmhle věcem dost skeptická. Spíš bych tipovala, že opravdu jsi otehotnela z prvního styku. Hlavně příznaky způsobuje hcg které se tvoří po uhnízdění a dostane se do krve cca 8 den po oplodnění. Zkus vydržet, ono tohle brzké testování taky není dobré, abys nebyla zklamaná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LBL
1590
20.2.20 10:50

Já bych věřila, že jsi těhotná ještě z předchozího cyklu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11806
20.2.20 10:51

Mela jsem to podobne a jsou z toho dvojcata ;) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2744
20.2.20 10:51

Duch není pozitivni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6283
20.2.20 10:53

Je to spíš z toho styku před 10 dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 10:54

Dámy jenže já mám jen slabého ducha…to z předešlého cyklu být nemůže… používali jsme předtím kondomy. Teď ten první styk Pharmatex a přerušovanou a druhý styk nic, jen přerušovanou. Právě.

• Nahlásit
  • Citovat
5746
20.2.20 10:58

7 dnů je brzy, to je teprve nidace. Ale 10 dnů už by duch opravdu mohl být. Jestli máš hodně krátké cykly, tak ovulace mohla být brzy. Proto by nebylo až takové překvapení, že bys otěhotněla ze styku hned po menstruaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
119
20.2.20 11:01

Ja měla slaboulinkateho dusika 7 dní po styku ale pak už sem raději netestovala až týden po vynechání a (to už byla dalnice ) protože sem si říkala že mi hrabe a že si ho jen představuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 11:05
@ThereseR píše:
Ja měla slaboulinkateho dusika 7 dní po styku ale pak už sem raději netestovala až týden po vynechání a (to už byla dalnice ) protože sem si říkala že mi hrabe a že si ho jen představuju

A jak víš, že to byl zrovna ten styk před 7 dny??? Já mám totéž na testu

• Nahlásit
  • Citovat
119
20.2.20 11:07
@Anonymní píše:
A jak víš, že to byl zrovna ten styk před 7 dny??? Já mám totéž na testu

No protože jsem si dělala ovu test ten byl silně pozitivní 13 den po ms a další den jsme na to vlitli a jiný sex nebyl :lol: nebyl čas :D :oops: ale kazda jsme jiná, kamarádka taky měla duchy a nic z toho pak nebylo :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.20 11:14

Moc brzo

Na testování je to moc brzo, ikdyz můžeš mít ducha (kdykoliv) ale kdykoliv ho můžeš klidně i vycurat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11806
20.2.20 11:25
@Anonymní píše:
Dámy jenže já mám jen slabého ducha…to z předešlého cyklu být nemůže… používali jsme předtím kondomy. Teď ten první styk Pharmatex a přerušovanou a druhý styk nic, jen přerušovanou. Právě.

Ja si myslim teda ze to mozne je. drzim palce :kytka:.ale jeste bych zkusila dalsi test za par dni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama