Pozitivní test 7 dní po styku - foto

Anonymní
30.6.20 19:45

Pozitivní test 7 dní po styku - foto

Ahoj maminky, je možné mít takto pozitivní test 7. a 8. den po styku? Předtím žádný sex nebyl. Léky žádné neberu. Máte někdo zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2077
30.6.20 20:02

No ten rozhodne pozitivni je. V jake fazi cyklu jsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
leisa
30.6.20 20:05

Jednoznačně pozitivní. Aby to nebylo vícečetné těhotenství..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.6.20 20:08

Přesně nevím, nemeřím si, ale cyklus mívám 28 dní a ovulace byla nejspíš před 8 dny (pobolívání vaječníku). V ten den byl i sex. :nevim: I poté byl, ale to už je úplná blbost. Předtím ne, jen minulý cyklus. A těhotná z minulého cyklu na 100% nejsem.

• Nahlásit
  • Citovat
12848
30.6.20 20:21

No tak když jiný sex nebyl tak asi není o čem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2077
30.6.20 20:41

Myslim ze jsi tehotna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5024
30.6.20 21:18

No asi mas super rychle vejce, co se rychle zavrtalo :lol: vím, že tu jedna holcina taky měla takto brzy pozitivní test a byly to dvojcata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.20 21:21

@malina83 No, to bych se asi zblaznila… se dvěma malými špunty. 8o :lol: Miminko je chtěné, ale jen jedno miminko. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
7120
30.6.20 21:31
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, je možné mít takto pozitivní test 7. a 8. den po styku? Předtím žádný sex nebyl. Léky žádné neberu. Máte někdo zkušenost?

Naprosto pozitivní, trefili jste rovnou den ovulace :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.7.20 05:53
@Anonymní píše:
@malina83 No, to bych se asi zblaznila… se dvěma malými špunty. 8o :lol: Miminko je chtěné, ale jen jedno miminko. :lol:

Ano já to měla také tak a opravdu dvojcata mám. Jo a nezblaznila by ses, naopak je to krásné :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.7.20 07:21

Gratuluji ;) je vtipné, že když jsem se jednou ptala na podobné téma, tak mě málem ukamenovaly jestli jsem vůbec normální, abych měla 7dpo pozitivní test :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.7.20 20:41

Fuuuha, no to jsem na to zvědavá… :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.7.20 20:42
@Anonymní píše:
Gratuluji ;) je vtipné, že když jsem se jednou ptala na podobné téma, tak mě málem ukamenovaly jestli jsem vůbec normální, abych měla 7dpo pozitivní test :lol:

A byl opravdu pozitivní? Povedlo se?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.7.20 21:23
@Anonymní píše:
A byl opravdu pozitivní? Povedlo se?

Já nakonec měla pozitivní později ale na dotaz jestli by mohl být pozitivní dříve jsem dostala dobrou sadu :lol: tak přeju hodně štěstí a pak dej vědět jak jsi dopadla, jestli bylo jedno nebo dvě :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.7.20 21:51
@Anonymní píše:
Já nakonec měla pozitivní později ale na dotaz jestli by mohl být pozitivní dříve jsem dostala dobrou sadu :lol: tak přeju hodně štěstí a pak dej vědět jak jsi dopadla, jestli bylo jedno nebo dvě :palec:

Aha. Jasně, dám. :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama