Pozitivní test 8DPO - dvojčata?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 08:00
Pozitivní test 8DPO - dvojčata?

Holky potřebuju uklidnit, že je možné mít ducha 8dpo :lol: měla jsem ho tam, viditelný i na běžném světle a bez naklánění. Čárka den ode dne sílila, každý den byla vidět celkem velká změna a teď už mám tlustice a jsem cca v 5.tydnu dle poslední menstruace. Ten duch vyšel přesně týden před ms. Uklidněte mě, že jste to tak taky měly a bylo tam jen jedno mimo prosím :lol: Teď jsem si přečetla v jedné zdejší diskuzi, že paní měla ducha 8dpo a čekala trojčata :lol:
Prosím, že nás je víc a máte jedno mimi? :lol:
Anonym protože jsem to ještě nikde neříkala, že se konečně zadařilo :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

chaela
Ukecaná baba ;) 1271 příspěvků 2 inzeráty 17.08.18 08:03

Ja jsem mela 5 dni pred MS normální 2 čárky, žádného ducha a dítě tam bylo jedno.

Uživatel je onlineiwa83
Kelišová 6515 příspěvků 17.08.18 08:05

A kdyby byly dvojčata nebo trojčata, tak co? A to že je to vícečetné teď, ještě neznamená, že to tak vydrží.
Mohla si mít dřív ovulaci a k otěhotnění došlo dřív, proto dálnice týden po vynechání. Btw. já týden po vynechání měla vždy dálnice a je pokaždé z toho jen jedno dítě. Teď posledně vraj byly dvě, ale už na UTZ v 10tt, tak zbylo jen jedno + prázdny plodový obal z druhého. Takže klid.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 08:05

@chaela Děkuju za uklidnění :hug: A kdy jsi šla k doktorovi? Plánuji to tak na 7.tyden

sarinka12322
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 2 inzeráty 17.08.18 08:05

Jedno nebo dvě tri..hlavně ať je miminko zdravé a živé až do porodu,víš co by tato zdravé a živé miminko někteří dali? :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 08:07

@iwa83 No kdyby dvojčata tak celkem nic, ale trojčata už by byla jiná káva :lol: Jedno dvouleté dítě už doma máme :lol:
A u dcery tenkrát v den ms jsem měla jenom slabou čárku, proto teď vidím nepoměr tak se zajímám :)

Uživatel je onlineiwa83
Kelišová 6515 příspěvků 17.08.18 08:08
@Anonymní píše:
@chaela Děkuju za uklidnění :hug: A kdy jsi šla k doktorovi? Plánuji to tak na 7.tyden

Já se po ZT a jedném biochemickém objednávala schválně až na kolem 9tt - aby bylo jasné, že je srdíčko a vše tak jak má být. říkala jsem si, že je to stejně buď a nebo. Prostě dřív bych nešla. Ale ono většina dokterů objednává až na ten 8tt.

Uživatel je onlineiwa83
Kelišová 6515 příspěvků 17.08.18 08:10
@Anonymní píše:
@iwa83 No kdyby dvojčata tak celkem nic, ale trojčata už by byla jiná káva :lol: Jedno dvouleté dítě už doma máme :lol:
A u dcery tenkrát v den ms jsem měla jenom slabou čárku, proto teď vidím nepoměr tak se zajímám :)

hele, nic s tím neuděláš, hlavně ať je vše ok. A je jedno kolik dětí tam je. Trojčata - pokud je nemáte v rodině jsou dost nepravděpodobné a síla čárky na TT spíš souvisí se stářím těhotenství než s četností ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 08:10

@iwa83 Tak nějak to mám taky v plánu no. Protože u prvního mě jako vyděšenou prvorodičku nahecovali že musím hned a okamžitě a kdoví co, takže jsem byla 4+něco a doktor samozřejmě video váček v děloze a víc nic. Proto teď nespěchám.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 08:12

@iwa83 Trojčata naštěstí v rodině nemáme, ale dvojčata ano ve dvou generacích :lol: ale samozřejmě, hlavně ať je vše v pořádku :hug: snažili jsme se asi třičtvrtě roku a konečně se povedlo :lol:

Uživatel je onlineiwa83
Kelišová 6515 příspěvků 17.08.18 08:14
@Anonymní píše:
@iwa83 Tak nějak to mám taky v plánu no. Protože u prvního mě jako vyděšenou prvorodičku nahecovali že musím hned a okamžitě a kdoví co, takže jsem byla 4+něco a doktor samozřejmě video váček v děloze a víc nic. Proto teď nespěchám.

Tak to mě pokaždé řekli, že mě objednají až na ten 8tt - tj. měsíc po vynechání. A jsem ráda :)

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1644 příspěvků 17.08.18 08:18

Spíš si měla dřív ovulaci, taky jsem dvakrát měla silné // několik dní před MS a dítko vždy jedno ;) prostě jsme tak zjistili, že mám ovulaci už někdy 10. den cyklu :mrgreen:

chaela
Ukecaná baba ;) 1271 příspěvků 2 inzeráty 17.08.18 08:20
@Anonymní píše:

K doktorce jsem šla po necelém měsíci od pozitivního testu.

Janli
Kelišová 5982 příspěvků 9 inzerátů 17.08.18 08:27

Taky jsem to řešila. Příznaky týden před menzes a čtyři dny před na testu dálnice. Jednou už jsem dvojčata čekala a představa, že bych je měla ve mě celkem drtila. Ukázalo se, že jsem měla ovulaci o pět dní dříve.

Popokatepetla
Závislačka 3144 příspěvků 17.08.18 08:32
@Anonymní píše:
@iwa83 Trojčata naštěstí v rodině nemáme, ale dvojčata ano ve dvou generacích :lol: ale samozřejmě, hlavně ať je vše v pořádku :hug: snažili jsme se asi třičtvrtě roku a konečně se povedlo :lol:

dvojčata máte dvjvaječná v linie tvé matky? Tak jedině se dědí, pokud jsou jednovaječná nebo od otce nebo z manželovi strany, tak to s dědičností nemá nic společného a je to prostě jen náhoda.
Jinak moje dvojčata byla v den očekávané MS silné dvě čárky, dřív jsem si test ani nedělala. Ale podle mě se z toho vůbec nic odvozovat nedá. U dr jsem byla poprvé až v 11tt, takže to bylo slušné překvápko :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >