Pozitivní test a druhý den hnědé špinění

Anonymní
27.6.21 14:41

Pozitivní test a druhý den hnědé špinění

Ahoj holky, mohla bych se prosím zeptat na Váš názor? Včera měla přijít menstruace (13DPO), ale místo toho dorazilo střední špinění, které pokračuje i dnes 14 DPO( žádná světlá kre) :srdce:, těhotenský test vyšel pozitivní, čárka je viditelná, žádný duch.(viz foto)Ale nevim zda mám vyčkat, jesli se těhotenství udrží a nebo hned zítra zavolat na gynekologii, aby se nejednalo např o nějaké mimoděložní těhotenství. A taky jste někdo takhke špinil a nakonec to bylo zdárné těhotenství, moc děkuji! :srdce:

Příspěvek upraven 27.06.21 v 14:44

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22485
27.6.21 14:43

Ja bych vydržela, ani mimoděložní se nepozná hned s vynecháním ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.21 14:45

@Kriss Tina Děkuji za názor!

• Citovat
  • Nahlásit
1580
27.6.21 15:00

Může se jednat o biochemické těhotenství. Je to buď a nebo. Počkala bych jak se rozvine spineni a potom volala dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31839
27.6.21 15:08

Špinění, dokonce krvácení v těhotenství je běžné. Špinění v termínu menstruace bývá taky často. Test je krásně pozitivní, rozhodně to vypadá nadějně ;)
Letět na gynekologii nemá smysl nic ti nedokáže zaručit, že se plod udrží. Držím :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1880
27.6.21 15:08

Špinění v těhotenství je úplně normální, buď v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.21 15:10

@Fiducia moc děkuji za uklidňující slova! :srdce: tak nezbývá nic jiného než čekat :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.21 15:11

@EvieK také moc děkuji!

• Citovat
  • Nahlásit
31839
27.6.21 15:17
@Anonymní píše:
@Fiducia moc děkuji za uklidňující slova! :srdce: tak nezbývá nic jiného než čekat :roll:

Tak to v těhotenství bohužel je. Pořád se na něco čeká :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8443
27.6.21 18:51
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mohla bych se prosím zeptat na Váš názor? Včera měla přijít menstruace (13DPO), ale místo toho dorazilo střední špinění, které pokračuje i dnes 14 DPO( žádná světlá kre) :srdce:, těhotenský test vyšel pozitivní, čárka je viditelná, žádný duch.(viz foto)Ale nevim zda mám vyčkat, jesli se těhotenství udrží a nebo hned zítra zavolat na gynekologii, aby se nejednalo např o nějaké mimoděložní těhotenství. A taky jste někdo takhke špinil a nakonec to bylo zdárné těhotenství, moc děkuji! :srdce:Příspěvek upraven 27.06.21 v 14:44

Jsou zde tři možnosti: 1) vitální, hnízdící těhotenství.. 2) biochemická gravidita..3) mimoděložní těhotenství..

Teď je to hop nebo trop.. skoč si na HCG minimálně dvakrát a uvidíš..obden roste HCG..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.6.21 20:26

@Skaiqy je mi to jasné, tak budu čekat a doufat v dobrý konec tedy. Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.21 06:46

Ahoj holky, dnes jsem 18 DPO, špinění zatím ustálo a čárka zesílela viz foto. Na kontrolu jdu 12.6, mělo by být vidět, apson správně uložení v děloze. Tak mi držte palce a moc děkuji za Vaše rady. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.21 09:56

Ahoj holky, delala jsem si test a je pozitivní, pritom predevcirem jsem zacla spinit a vcera se mi zdálo, jakoby se mi rozjela menstruace s naznakem rude barvy. Stejně mi to nedalo a udělala jsem si test z ranní moči, protože tento měsíc se cítím tak jinak. Mám už se objednat na gyndu nebo byste ještě na mém místě testovaly? Děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.21 11:22

Ahoj, já jsem volala asi 4.den ode dne menstruace, abych věděla, že se to opravdu nerozjede a nebude třeba biochemické těhotenství.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.21 11:38
@Anonymní píše:
Ahoj, já jsem volala asi 4.den ode dne menstruace, abych věděla, že se to opravdu nerozjede a nebude třeba biochemické těhotenství.

Mno, ja tam dnes volala a sestricka mi říkala, že mám asi divný test, že tomu nemám verit, kdyz jsem to mela dostat až 3. a počkat az jestli nedojde menstruace, ale celkově, ze ona tomu moc nerozumí :,( tak jsem z toho rozhozena… Ze sestra na gynde a s prominutím ho*no o tom ví :pankac:?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat