Pozitivní test, krvácení a bolesti

Anonymní
23.8.11 11:40

pozitivní test a krvácení

Ahoj lidí, minulý pátek jsem objevila na testu ducha druhé čárky, další dny to už byla slabá ale dobře viditelná čárka. Včera jsem začala spínit, ale pan doktor mě po telefonu vyslechl a odbyl s tím, že to je častý jev a objednal mě na příští týden. Špínění ale sililo a přešlo v slabé krvácení, které doprovázely chvílema silné bolesti. (nejdřív světlá, ale pak tmavá krev+hlen a tmavě - červené nitky). Vzala jsem ibalgin i když nevím zda můžu, ale usoudila jsem že samovolný potrat proběhl, tak co… Krvácení ale v noci ustávalo a dnes pokračuje, ale je slabší než menzes a už mě nic nebolí. Mám volat lekáře a domáhat se prohlídky? Myslíte že jsem potratila (dnes ráno test byl ještě +) i když krvácení není až tak silné? Přetali mě najednou bolet prsa, BT jsem neměřila…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3397
23.8.11 11:52

Něco podobného jsem měla taky, měla jsem slabou čárku po ET a začala jsem špinit, tak jsem letěla druhý den na kliniku, doktor mi říkal, že stejně tam zatím nic vidět nebude, ale kouknul se a už tam byl vidět váček :-)
Pak jsem asi za 2 týdny zakrvácela znovu, ale hodně, hrozně mě bolelo břicho a jak jsem šla na záchod vytekla spousta krve ( ne čerstvé ), bylo mi jasné, že je konec, ale když jsem tam zas druhý den šla, tak to bylo ok, prý se jen „malý vetřelec zahnizďuje“ :lol:
Nejlepší je ted jen ležet a počkat až to přejde, nemusí to nic znamenat, ale je lepší odpočívat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6792
23.8.11 12:11

ja taky tedka resim neco podobneho,muj graf nenasvedcuje tomu ze bych byla tehotna ale nedavno jsem sem davala tema o boleni prsou a holky psaly at si udelam test a ja jim psala ze je to blbost kdyz mam ms sice byla slabsi nez normalne ale byla,tak jsem ze zvedavosti udelala test a mam tam ducha!!!takze jsem od vcera nervozni co to bylo jestli to bylo zbytkove nebo jestli mam cystu nebo co to je?takze budu na tebe myslet a modlit se at jste oba v poradku ale taky jsem slysela spousty holek co krvaceli a bylo pak vse v pohode :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.8.11 14:20

Já zažila nedávno. Bohužel jsme se neradovali dlouho - byl z toho samovolný potrat. Snad to u Tebe bude něco jiného, držím palce. Já krvácela po dvou dnech špinění asi týden. :-( :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
10052
23.8.11 14:31

nevím jak to napsat, ale stane se to co se má stát :nevim: :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1474
29.8.11 14:00

ahojky holky ja mam devet dni spozdeni na testech slaba carka ale bohuzel jsem zacala krvacet ale docela kusy srazene krve ale bricho me nijak neboli nevite neni to treba ten samovolny potrat :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1474
29.8.11 14:00

ahojky holky ja mam devet dni spozdeni na testech slaba carka ale bohuzel jsem zacala krvacet ale docela kusy srazene krve ale bricho me nijak neboli nevite neni to treba ten samovolny potrat :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10052
29.8.11 14:03

janourku to fakt nevíme :-(

zkus ještě vyčkat, případně si zaskoč na gyndu jestli by mudr něco vykoumal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
marketkaa1989
10.8.13 11:16

Ahoj vsem
jsem zoufala dneska sem 11 den po et a dneska sem si delala rano test a byla tak slaboucka carka myslite ze jsem tehu? delala sem si test i 7 den po et a byla tam taky jen slaba carecka tezce viditelna! vubec to nejak nezesilelo ta carka myslite ze jsem tehu? dekuji za vsechny odpovedi :,(

• Nahlásit
  • Citovat
409
11.8.13 14:31

Ahoj marketkaa1989.

Nevím, co říct, pokud čárka nesílí, tak jak by měla.. ale pokud byla silnější včera, než před tím, tak neztrácej naději!! zkus ještě do zítra vydržet na další testík, a dej určitě vědět! Držim palce ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.4.14 15:52

Nerozumím tomu.

Ahoj holky, potřebuji se poradit. Menstruaci jsem měla dostat 25.3,spoždění jsem měla 5 dní, testy slabě pozitivní dělala jsem si jich 6.Pátý den jsem začala krvácet, usoudili jsme že pojedeme na pohotovost.Tam mi dělali ultrazvuk a nic tam neviděli, poté test krve.Ten byl ale 0.Nechápu, to krvácení ustalo a nyní ho už vůbec nemám. Jakto že testy, vždy dva od jiné značky, byly pozitivní? Nevíte jestli bych přesto těhotná být nemohla? Mám z toho hlavu v pejru. Děkují za případné odpovědi. :nevim: :nevim: T.

• Nahlásit
  • Citovat
4
7.3.15 13:10

Holky potřebuju radu mám 14dní zpoždění 3těhotenské testy pozitivní a dnes jsem začala krvácet a bolí mě podbřišek… Myslíte že by bylo lepší jet na pohotovost? nebo ještě počkat :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1298
7.3.15 13:14
@teika24 píše:
Holky potřebuju radu mám 14dní zpoždění 3těhotenské testy pozitivní a dnes jsem začala krvácet a bolí mě podbřišek… Myslíte že by bylo lepší jet na pohotovost? nebo ještě počkat :(

Jeď raději na pohotovost, ať se na tebe podívají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5310
7.3.15 13:33

@teika24 a špinis nebo vyloženě krvácís?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
7.3.15 13:44

Krvácím a krev je tmavá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu