Pozitivní test a pak jen duch

Anonymní
13.7.20 17:47

Pozitivní test a pak jen duch

Dobrý den všem.
Mám dotaz :roll: jsem 12 dní po IVF, před 3 dny jsem si dělala test a měla jsem krasné 2 čárky a dnes jsem si dělala test znovu a čárka je hodně slabá.. :( Myslíte, že je to takhle v pořádku? Jinak beru 3× denně progesteron.
Děkuju za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3316
13.7.20 18:01

A je to dělané ze stejné moci? Z ranní, neredene? Měla jsem to obdobně, a těhotenství v pořádku. Proč si děláš víc testu, když jeden je pozitivní? Lékař ti řekne víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
13.7.20 18:07

Od té doby co jsem měla na prvním testu 2 čárky, tak si dělám test každý den. :zed: Asi pro vnitřní klid.
Asi jsem fakt magor, ale dnes mě test nemile překvapil. Tak proto ten dotaz. Na krev jdu ve středu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
752
13.7.20 18:21

Nepichala jsi si ovitrelle nebo pregnyl? Před nebo po transferu? Testujes stejnou značkou testu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7446
13.7.20 18:27

Máš fotky? Testujes vždy ráno a stejnou značkou testu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
13.7.20 18:52

Píchala jsem si, ale to už je 14 dní zpět.
Před týdnem jsem si dělala test a měla jsem ho negativní, druhý den taky.. Pak byl duch a pak čárka krásně sílila. Je fakt, že jsem si dnes koupila test, který jsem ještě neměla. A test jsem si dělala kolem oběda, ale i tak už by ty čárky měli být silné ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3316
13.7.20 18:54

Hele pro útěchu, já si dělala test - dvě dálnice. U dr potvrzené. Za týden jsem si dělala druhý, z ranní moci, stejna značka ze stejného balíčku. Jen protože zbyl… A ejhle. Čárka sotva viditelná. Těhotenství v pořádku, teď jsem 20tt. Takže si prosímte další už nedělej. I kdyby to bylo z ranní moci, mohla si víc pít v noci atd.. Nech to na lékaři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3316
13.7.20 18:55
@Jana_Tan píše:
Před týdnem jsem si dělala test a měla jsem ho negativní, druhý den taky.. Pak byl duch a pak čárka krásně sílila. Je fakt, že jsem si dnes koupila test, který jsem ještě neměla. A test jsem si dělala kolem oběda, ale i tak už by ty čárky měli být silné ne?

Kazdy test je jinak citlivý, a moc už musela být kolem oběda zredena.. Tudíž je síla čárky v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
13.7.20 18:56

Krvácela bych, kdyby se neudrželo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
13.7.20 18:59

Moc Vám děkuji, za Vaše odpovědi. Manžel mi to říká taky, ale ono když už to 2× nevyšlo, tak se člověk bojí víc a víc. :( je to pěkně na palici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59689
13.7.20 19:06
@Jana_Tan píše:
Před týdnem jsem si dělala test a měla jsem ho negativní, druhý den taky.. Pak byl duch a pak čárka krásně sílila. Je fakt, že jsem si dnes koupila test, který jsem ještě neměla. A test jsem si dělala kolem oběda, ale i tak už by ty čárky měli být silné ne?

Stačí, aby ses víc napila, moc je ředěna a výsledek je jiný.. Vydrž do středy.. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4984
13.7.20 19:09
@Jana_Tan píše:
Krvácela bych, kdyby se neudrželo?

Ne nutně, při zamlklém těhotenství nemusíš mít žádné příznaky. Může se pak buď čekat na spontánní potrat (na to je potřeba vysadit ten progesteron), nebo jít na kyretáž dělohy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
13.7.20 19:14

@martina.se
Moc děkuju. :* je to zvláštní, ale cítím se hned o něco lépe, když to čtu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59689
13.7.20 19:16
@Jana_Tan píše:
@martina.se
Moc děkuju. :* je to zvláštní, ale cítím se hned o něco lépe, když to čtu.

Chápu.. Na druhého jsem čekala 8 let.. Takže vím, jaké to je.. Držím pěsti :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama