Pozitivní test a zpožděná MS

Anonymni
15.9.08 11:04

Pozitivní test a spožděná ms, ale nic...

Ahoj všem.

Jsem v 39DC a MS se stále nic. Včera nám to nedalo a udělala jsem si test Best-2. V časovém limitu se mi ukázala pěkná druhá čárka. Bohužel žádné příznaky nemám a ani se těho necítím… :-(
Manžel říkal, že test best-2 je nespolehlivej a ukazuje falešnou pozitivitu. Chce zkusit jiný, ale já se bojím, že pravda bude opravdu negativní :-( Četla jsem tu už kupu článků, ve kterém se potvrdila jeho slova, že best-2 nebrat… :-( Žádné zdravotní problémy nemám, ani neberu žádná léčiva krom vitamínů. Mám trochu obavu z nějaké hormonální nestability, která by mohla vést ke zvýšení HCG. Nicméně doposud nebyla DC delší než 35dní (a to zcela výjimečně)…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
15.9.08 11:10

Ahoj,
nejlepsi je si udelat dalsi test, tak budes mit aspon jistotu. Ja jsem kuprikladu mela normalne menstruaci, ale po tydnu mi zacalo mit nejak divne, tak jsem si udelala Mamatest, a druha carka se tam objevila. Takze fakt je mozne vsechno.
Nebo si zajdi na krev, to je 100%.
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
384
15.9.08 11:19

Ahoj,

já jsem taky žádný příznaky neměla až do 7.týdne, kdy se mi nalila prsa a začalo mi být špatně (hlavně večer). Moje kamarádka zase neměla vůbec žádné příznaky ani nevolnosti po celé těhotenství. Myslím si, že pokud ti vyšel test pozitivní a MS nikde, tak je to téměř jistota. Já bych si taky koupila mamatest (nejen že stojí jen cca 30,–-Kč a jsou tam dva, ale je rozhodně spolehlivý i dle slov mé gynekoložky). Já si ho dělala už 29 DC (měla jsem je teda kratší) a byla tam skoro dálnice. Pak jsem si počkala do 6. týdne od poslední MS na ultrazvuk a vše bylo OK. Rozhodně negativní myšlenky nepřináší nic dobrého. Hooooodně :lol: a držím pěstí.

Zelvoon

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13996
15.9.08 11:25

Pokud nejsi těhotná, tak tím, že se budeš vyhýbat jinému testu, si těhotenství nepřivodíš.
Mmch nemusíš mít naprosto žádné příznaky. Je to lepší než varianta, kdy máš skoro všechny, a těhotná nejsi.
Já poznala těhotenství vždycky podle toho, že jsem chodila často čůrat, a podle trvale zvýšené teploty. Ale taky je fakt, že jsem schopna vsugerovat si cokoli, takže bych to možná měla, i kdybych neotěhotněla.
Dej vědět, jak to dopadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1652
15.9.08 12:21

Milá anonymní, pro klid bych si zašla do lékárny, koupila jiný test pokud tomuto nevěříte…pokud nejsi - je to blbý, ale odkládáním a vyhýbáním se se to nezmění. Já bych se spíš přikláněla k tomu, že těhotná jsi…pokud jsi normálně zdravá, nic neléčíš tak proč se obávat nějakých změn…

příznaky těhotenství mít nemusíš a držím palce!!!

Z.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
15.9.08 12:51

Tak už jsem zaregistrovaná :-)

Já vím, že odkládáním nic nezměním, ale vysvětlím proč se tomu bráním. Před půl rokem jsem měla opožděnou MS a jen nezvykle špinila. Udělala si test a ten byl pozitivní. Odpoledne týž den taktéž, druhý den ráno jakbysmet…a to už jsem začala lehce krvácet. :? Po dvou dnech jsem byla u lékaře a ten z krve zjistil, že se vajíčko neudrželo a odešlo společně s ms. Proto se bojím, že by to mohlo nastat i tentokrát. :cry:
Manžel tím žil. Já si to snažila nepřipouštět, ale i tak jsem to obrečela. Proto nechci nic podobného zažít znovu a raději nic nečekám… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
15.9.08 13:08

testy

Joliet - já jsem si zase ráda Best 2 kupovala :-) Na mě teda fungovaly dobře.
Ale fakt zkus koupit jiný - třeba 2 různé značky a uvidíš. Čím dřív tím líp. Budeš vědět na čem jsi !

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
16.9.08 07:41

Ahoj,
tak jsem si včera udělala večer nový test. Tentokrát to byl dražší Day 7. V časovém limitu se tam ukázaly výrazné //. Nechci se, ale předčasně radovat, protože zatím ani náznak nějakých příznaků. K lékaři se chystám příští úterý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9048
16.9.08 10:53

Ahojky tak já minulý měsíc měla také Best 2 pozitivní..a k tomu ještě pár dalších testů. Tak jsem šla na gynekologii a nic :( Teď mám ještě 4 dny do ms, tak jsem zvědavá..ale ty podle mě těhotná stopro jsi..gratuluji!! A dej vědět,jak jsi dopadla u doktora,ju? Držím pěsti!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
18.9.08 08:48

Tak mi to nedalo a byla jsem dnes u dr. Vzal me na UTZ a konstatoval, ze tam neco vznika, ale je pry ještě brzy tam něco vidět. Ani mi nebral krev, protože mu stačil ten UTZ. Pozval si me znovu za necele tri tydny. Zbyva mi jen doufat, ze bude vsechno ok. Jinak dekuji vsem za nazory a za podporu. Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
329
20.2.14 21:38

Ahojky holky, po týdením zpoždění jsem dostala MS, test před ms slabě pozitivní, dneska jsem si taky dělala test zase slabě pozitivní. MS mám o dost mín než jako vždycky o běžnou MS, myslíte že můžu být těhu i když mám MS? Kdy mám popřípadě zkusit testovat? Až skončí MS? nebo klidně i dříve. Děkuji za rady od zkušenějších :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
632
20.2.14 21:40

@Hedulee
Pokud nejde čistá krev (pokud se nemýlím) tak by mělo být vše OK, zkus testnout až po MS

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
329
20.2.14 21:42

@bebinaa uplně čistá krev nejde, je to tak napul ;) zkusím testnout po skončení MS ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10715
20.2.14 21:49

Já radu nemám, ale znám pár případů, kdy MS byla během těhotenství běžná věc, někdy do 4-5 měsíce. Takže určitě šance je a snad někdo poradí, kdy testnout. Já bych testovala asi až po.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
329
20.2.14 21:54

@moky jo testnu až po MS ;) teď to nemá cenu mohlo by to nějak zkreslit výsledky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama