Pozitivní test, ale bolesti v podbřišku

Fotoalbum tématu (11) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Annie-17
Povídálka 19 příspěvků 27.03.18 08:39
Pozitivní test, ale bolesti v podbřišku

Ahoj holky, ráda bych vás poprosila o váš názor. Snažíme se s přítelem o miminko a teď jsem měla 3 dny zpoždění. Nevydržela jsem a udělala si test - druhá čárka je o dost světlejší, ale viditelná. Pořád mám ale křeče a nateklá bolestivá prsa, jako kdyby měla MS přijít. Má s tím některá z vás zkušenost? A kdy může těhotenství poznat gynekolog, když je to teprve dva týdny po ovu? Díky

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní  27.03.18 08:42
@Annie-17 píše:
Ahoj holky, ráda bych vás poprosila o váš názor. Snažíme se s přítelem o miminko a teď jsem měla 3 dny zpoždění. Nevydržela jsem a udělala si test - druhá čárka je o dost světlejší, ale viditelná. Pořád mám ale křeče a nateklá bolestivá prsa, jako kdyby měla MS přijít. Má s tím některá z vás zkušenost? A kdy může těhotenství poznat gynekolog, když je to teprve dva týdny po ovu? Díky

Ahojky, to je normální :hug: Dokonce u prvního těhotenství jsem měla takové bolesti až do porodu. Ono si to tělo tu MS pamatuje. Takže je možné že se v termínu MS budeš cítit jako by jsi jí měla dostat. Buď v klidu :srdce: Gratuluji :srdce:

Anonymní  27.03.18 08:44
@Annie-17 píše:
Ahoj holky, ráda bych vás poprosila o váš názor. Snažíme se s přítelem o miminko a teď jsem měla 3 dny zpoždění. Nevydržela jsem a udělala si test - druhá čárka je o dost světlejší, ale viditelná. Pořád mám ale křeče a nateklá bolestivá prsa, jako kdyby měla MS přijít. Má s tím některá z vás zkušenost? A kdy může těhotenství poznat gynekolog, když je to teprve dva týdny po ovu? Díky

Jo a pardon - těhotenství lékař na ultrazvuku pozná kolem 7 týdne. Já nevěděla kdy jsem měla poslední MS tak jsem byla u lékaře brzo. Sice těhotenství potvrdil ale nebylo to srdíčko. Jen taková" šmouha" :lol: :hug:

Martina84
Ukecaná baba ;) 1952 příspěvků 27.03.18 08:50

Menstruacni bolesti jsou v tehotenstvi caste. Objednala bych se k dr. nejdrive za dva tydny, at je videt i srdicko a zbytecne se nestresujes. Zkus test za dva dny pro klid, jestli carka sili a gratuluju :kytka:

Uživatel je onlineAnyys
Zasloužilá kecalka 686 příspěvků 27.03.18 09:11

Jsem ve 3.měsíci a tyto stavy mám pořád. Občas jsou to menstruační bolesti, občas píchání, tlak.. Takže nic neobvyklého ;) držím palce

diiss
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 27.03.18 09:29

Ahoj me takto bolel podbrisek az do 3mesice dokonce jsem i kazdy mesic nepatrne zaspinila v den kdy mela dojit menstruace.je to normalni :)

Adina_13
Stálice 82 příspěvků 27.03.18 09:30

Měla jsem to stejně, pár dní zpoždění a stále jsem měla křeče jako při menstruaci, podobné, ale slabší jsem měla v 1.trimestru vždy v období menstruace.

Annie-17
Povídálka 19 příspěvků 27.03.18 15:21

Holky díky moc, já už se bála, že něco není v pořádku :) :*

Lendie
Povídálka 38 příspěvků 28.03.18 15:04
@Anyys píše:
Jsem ve 3.měsíci a tyto stavy mám pořád. Občas jsou to menstruační bolesti, občas píchání, tlak.. Takže nic neobvyklého ;) držím palce

Kdy jste si dělat test? Beru proveru a vzdy jsem ms mela 3-5 den po vysazeni. Dnes je to 5 a stale nic. Zacalo me dost bodat v levem podbrisku vcera (dnes uz jen sem tam pichnuti a obcas tlak) a mam nafoukle břicho (od nedele) Test mi vcera vysel negativni. Bojim se, ze to je spis cysta nebo neco jineho. Od nedele me taky boli bricho jako kdyz to mam dostat (vzdycky chvili, cca jednou za hodinu) ale stale nic. Tak nevim…jsem na zitrek objednana na gyndu. Tehotenstvi to ale asi nebude co? :(

nikca1717
Nováček 4 příspěvky 28.03.18 16:02
Problem

Ahoj chci se taky zeptat… Par dni mám par příznaků těhotenství: natekla a citlivá prsa, únava a časté močení.. V poslední době jsem i dost pribrala po bocích a ted mi dokonce i roste břicho tento měsíc jsem mela zpoždění 4 dny což se mi moc často nestává ale dnes jsem menstruaci dostala. Test jsem si ještě zatím nedělala. Myslíte ze bych mohla byt těhotná?

Uživatel je onlineAnyys
Zasloužilá kecalka 686 příspěvků 28.03.18 17:33

@Lendie možné je vše, doktor bych bude vědět víc. Den před MS jsem měla slabou čárku. Měla jsem asi později ovulaci, i mimčo bylo o tyden menší. Držím pěsti :-)

diiss
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 30.03.18 13:16

@nikca1717 nemyslim si ze by po 4dnech spozdeni bylo tak velke bricho :lol:…spis mas normalne spozdeni ;)

P4ja
Závislačka 4499 příspěvků 30.03.18 13:22

@nikca1717 Spíš jsi velké břicho měla před MS. A nebo opravdu víc jíš.

Anonymní  30.03.18 14:59
Zpožděna menstruace 5 dnu a pozitivní test

Dobrý den maminky chtěla jsem se zeptat je normální že si už 4 dny dělám tehu test a vzdycky je tam duch ale porad slaba carka? Na gyndu jsem objednana na 5.4 ale jsem nedockava s pritelem a docela se bojim co nam s pritelem rekne pani doktorka dite by jsme si moc praly :) tak nevime zda uz se tesit nebo nn digitalni test jsem si delala 28.3 a ukazalo se ze jsem v 1 az 2 tydnu posledni menzes jsem mela 23.2.
Boli me bricho jako pred menzes ( krece, tlak a sem tam bodani v pravem boku ) a je mi i sem tam spatne ale nezvracim a pritelovy a me se zda ze mam i prave prso natelke a tvrdsi..
Dekuji za jakou koliv odpoved ????

P4ja
Závislačka 4499 příspěvků 30.03.18 15:02

Tak uvidíš. Test je pozitivní, pokud tam čárka je. Děláš si je vždycky ráno z první moči??
No a buď se bude vyvíjet nebo ne. Doktorka ti řekne víc. Vím, že nervy jsou hrozné, ale víc neuděláte.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Otravy ve Varech: Něco je shnilého ve městě varském, ale voda to prý není!

V pořadí již 53. ročník karlovarského filmového svátku je za námi, hořká... číst dále >

Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama